Drużyny uczestniczące w Ogólnopolskich Mistrzostach w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport zostaną rozegrane 24-26 czerwca 2019 roku w Zabrzu. W turnieju udział wezmą 192 zespoły dziewcząt i chłopców, czyli po dwie najlepsze drużyny z każdego województwa. Po raz 21. miejscem rywalizacji młodych adeptów siatkówki będzie Hala Widowiskowa MOSiR Zabrze. Przedstawiamy drużyny, które w Wielkim Finale będą reprezentować swoje województwa.

„2” dziewcząt
dolnośląskie

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW
AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA ''MINI VOLLEY''

kujawsko-pomorskie

MUKS Joker Świecie
KS Stal Grudziądz

lubelskie

MKS "Skałka" Annopol
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska

lubuskie
UKS Ares Nowa Sól I
SPS Zbąszynek

łódzkie
UMKS TUSZYN
LIDER Konstantynów Ł.

małopolskie
STS Sandecja Nowy Sącz
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków

mazowieckie
Polonez Wyszków
KPS Nowa Dęba II

pomorskie

UKS JASIENIAK GDAŃSK
UKS ZATOKA PUCK

śląskie
MKS S.A Dąbrowa Górnicza
JKS SMS AMS Jastrzębie

świętokrzyskie
VICTORIA Kazimierza Wielka
Fun Sport Kielce

warmińsko-mazurskie
KS MOSIR GIŻYCKO
WILKOWO

wielkopolskie
MUKS JANTAR Kalisz
UKŻPS Kościan

podlaskie
UKS SET WASILKÓW
SAS SEJNY 1

zachodniopomorskie
LIDER CHOJNA
SAPS LIBERO BANIE 1

opolskie
ECO UNI Opole
LUKS SUKCES Komprachcice


„2” chłopców
dolnośląskie

AKADEMIA UKPS LUBIN
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych

kujawsko-pomorskie
TS KOSET Grudziądz
AZS OŚ Toruń

lubelskie
MKS Skałka Annopol
UKS Tempo Chełm

lubuskie
UKS Jedynka Międzyrzecz I
SP1 Szprotawa

łódzkie
MKS BZURA Ozorków
SP 12 Tomaszów Maz.

małopolskie
SKPS Dunajec Nowy Sącz
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice

mazowieckie
UKS Trójka Kobyłka
Zawkrze Mława

podkarpackie
SP3 Leżajsk I
SP3 Leżajsk II

pomorskie
TREFL GDAŃSK
WRC-Fitline KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI

śląskie
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Anbud MKS Będzin

świętokrzyskie
DMKS PLAS Kielce
START Dobromierz

warmińsko-mazurskie
IKS ATAK ELBLĄG
APS TRUSO ELBLĄG

wielkopolskie

PKS PIAST Poniec
UKS SMS JOKER Piła

podlaskie
SUKSS SUWAŁKI 1
SUKSS SUWAŁKI 2

zachodniopomorskie
G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1

opolskie
PSP Domecko / SP 11 Kędzierzyn-Koźle
Akademia Młodego Siatkarza Opole

„3” dziewcząt
dolnośląskie
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIEŻA RADKÓW
SP 3 Wrocław

kujawsko-pomorskie
 Akademia SOS Toruń Lniano
TS Koset Grudziądz

lubelskie
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska

lubuskie
Zahir Volley Wschowa
UKS Ares Nowa Sól I

łódzkie
ŁASKOVIA Łask
13 JOKER GLINKA ACADEMY Tomaszów Maz.

małopolskie
SKPS Dunajec Nowy Sącz
Klub Sportowy GORCE Nowy Targ

mazowieckie
Sparta Warszawa
Beta Błonie

podkarpackie
KPS Nowa Dęba I
SP Piwoda

pomorskie
SP PĘPOWO
UKS WILKI CHWASZCZYNO

śląskie
MKS Dwójka Zawiercie
JKS SMS Jastrzębie

świętokrzyskie

Fun Sport Kielce
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Chobrzanach

warmińsko-mazurskie
UMKS MIKRO EŁK
KS MOSIR GIŻYCKO

wielkopolskie
TKS SIATKARZ Jarocin
SPS-VOLLEY Piła

podlaskie
SAS SEJNY 1
REKORD ZAMBRÓW 1

zachodniopomorskie

UKS BARNIM GOLENIÓW 1
UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1

opolskie
ECO UNI Opole
LUKS SUKCES Komprachcice


„3” chłopców
dolnośląskie

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW
 AKADEMIA UKPS LUBIN

kujawsko-pomorskie
KS Stal Grudziądz
SP 60/BKS Chemik Bydgoszcz

lubelskie
MKS "Skałka" Annopol
MKS "Skałka" Annopol 2

lubuskie
UKS Jedynka Międzyrzecz
Młoda Astra Nowa Sól

łódzkie
MKS BZURA Ozorków
KS WIFAMA Łódź

małopolskie

Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków
SKPS Dunajec Nowy Sącz

mazowieckie
UMKS MOS Wola Warszawa
UKS Trójka Kobyłka

podkarpackie
AKS MOS Rzeszów I
AKS MOS Rzeszów II

pomorskie

TREFL GDAŃSK
UKS SUCHANIK GDAŃSK

śląskie
SK Górnik Radlin
Sikret Gliwice

świętokrzyskie
DMKS PLAS Kielce
Klub Sportowy ARENA Busko

warmińsko-mazurskie

WARMIA
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGRORZEWO

wielkopolskie

IUKS JEDYNKA Poznań
ENEA ENERGETYK Poznań

podlaskie
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK
SUKSS SUWAŁKI 1

zachodniopomorskie
UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN

opolskie
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle
SP 3 Nysa


„4” dziewcząt
dolnośląskie

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KORAL WROCŁAW
MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA ŚWIDNICA

kujawsko-pomorskie
MUKS Joker Świecie
WTS Włocławek

lubelskie
SL Salos Kalina Lublin
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska

lubelskie
Zahir Volley Wschowa
UKS Trójka Sulechów

łódzkie
LIBERO VIP ALEKSANDRÓW Ł.
LIDER Konstantynów Ł.

małopolskie
MKS przy Miejskim Ośrodku Sportowym w Wieliczce
Klub Sportowy PRĄDNICZANKA Kraków

mazowieckie
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN
VICTORIA LUBOWIDZ

podlaskie
VEGA MOSiR Stalowa Wola
Sparta Rzeszów

pomorskie

UKS JASIENIAK GDAŃSK
STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA GDAŃSK

śląskie

MKS Dwójka Zawiercie
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

świętokrzyskie
Szkoła Podstawowa w Kluczewsku
MKS Gala Skarżysko-Kamienna

warmińsko-mazurskie
KURIANVOLLEY OLSZTYN
UKS SALOS EŁK

wielkopolskie
UKS LIDER Rokietnica
GLINKA ACADEMY UKS Śmigiel

podlaskie
SAS SEJNY 1
UKS OLIMPIK MOŃKI

zachodniopomorskie
SP 18 KOSZALIN
SMS SP3 PLAS GRYFICE

opolskie
ECO UNI Opole
LUKS Sukces Komprachcice


„4” chłopców
dolnośląskie

IKAR LEGNICA
AKADEMIA UKPS LUBIN

kujawsko-pomorskie
TS KOSET
SP ŁOCHOWO

lubelskie
UKS Serbinów Biała Podlaska
SP 21 Lublin

lubuskie
UKS Trójka Sulechów I
STS Olimpia Sulęcin

łódzkie
MKS BZURA Ozorków
KS WIFAMA Łódź

małopolskie
SKPS Dunajec Nowy Sącz
Uczniowski Klub Sportowy 22 Kraków

mazowieckie
UMKS MOS Wola Warszawa
Saska Warszawa

podkarpackie

SP-2 Strzyżów
AKS Rzeszów

pomorskie
UKS JASIENIAK GDAŃSK
KalCargo KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI

śląskie
Anbud MKS Będzin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

świętokrzyskie

START Dobromierz
STS Skarżysko-Kamienna

warmińsko-mazurskie
UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP
IKS ATAK ELBLĄG

wielkopolskie
UKS PIAST Krotoszyn
UKS 9 Leszno

podlaskie 

UKS 21 BIAŁYSTOK
MUKS PIĘTNASTKA BIAŁYSTOK

zachodniopomorskie

SSP NR 1 UKS BRONEK KOSZALIN 1
SP 3 DARŁOWO -KS STOCZNIA DARŁOWO M&W

opolskie
SP 3 Nysa
PSP 11 Kędzierzyn-Koźle

Organizacja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport nie byłaby możliwa bez wsparcia Ślaskiego Związku Piłki Siatkowej, MOSiR Zabrze, a także Ferrero Polska. Patronat honorowy nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.



Autor: Katarzyna Porębska