El. Wojewódzkie w woj. łódzkim

W województwie łódzkim zakończono rywalizację na poziomie Eliminacji Wojewódzkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W zawodach wystartowało blisko 700 młodych sympatyków siatkówki.

Rywalizacja w Eliminacja Wojewódzkich KINDER Joy of moving w województwie łódzkim była bardzo zacięta, zarówno w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców. Ostatecznie do Finałów Wojewódzkich w każdej kategorii awansowało po osiem najlepszych drużyn.

Na tym II etapie rozgrywek KINDER Joy of moving wystartowało 105 drużyn dziewcząt i 425 zawodniczek oraz 55 zespołów chłopców i 255 zawodników, co dało łącznie liczbę 160 ekip i 680 młodych adeptów siatkówki.

Najlepsze drużyny Eliminacji Wojewódzkich w woj. łódzkim
"2" dziewcząt
1. Volley 34 I Łódź
2. Lider I Konstantynów Łódzki
3. Volley 34 II Łódź
4. UKS I Ozorków
5. Siatka I Zgierz
6. ŁKS II Siatkówka Żeńska
7. Łaskovia I Łask
8. ŁKS IV Siatkówka Żeńska

"3" dziewcząt
1. Czwórka Aleksandrów Łódzki
2. Dargfil II Tomaszów Maz.
3. Lider II Konstantynów Łódzki
4. UMKS Tuszyn
5. LIDER I Konstantynów Łódzki
6. Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
7. Siatka I Zgierz
8. FUKS I Sulejów

"4" dziewcząt
1. LIDER Konstantynów Łódzki
2. WKS Wieluń
3. ŁKS I Siatkówka Żeńska
4. FUKS Sulejów
5. UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź,
6. JUVENIA Rawa Maz.
7. UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
8. ŁKS III Siatkówka Żeńska

"2" chłopców
1. ARENA Tomaszów Mazowiecki
2. WIFAMA II Łódź
3. Bzura Ozorków
4. KONTRA-WIFAMA Łódź
5. WIFAMA I Łódź
6. Juvenia Rawa Mazowiecka
7. UKS JOKER 13 Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki
8. WIFAMA III Łódź

"3" chłopców
1. SOS - SP 12 Tomaszów Mazowiecki
2. Juvenia Rawa Mazazowiecka
3. SP 137 - WIFAMA Łódź
4. KONTRA-WIFAMA Łódź
5. WIFAMA Łódź
6. BZURA I Ozorków
7. Akademia Siatkówki Skra Bełchatów
8. UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola

"4" chłopców
1. BZURA I Ozorków
2. SP 137 - WIFAMA Łódź
3. Akademia Siatkówki I Skra Bełchatów
4. Akademia Siatkówki II Skra Bełchatów
5. KORONA Bełchatów
6. UKS 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki
7. SOS - SP 12 II Tomaszów Mazowiecki
8. BZURA II Ozorków.

Autor: Katarzyna Porębska/Łódzki Związek Piłki Siatkowej