El. Wojewódzkie w woj. małopolskie

W województwie małopolskim zakończono II etap Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving, czyli Eliminacje Wojewódzkie.

W Eliminacjach Wojewódzkich uczestniczyło 211 drużyn - 137 dziewcząt oraz 74 chłopców. Natomiast zagrało łącznie 896 zawodniczek i zawodników (615 zawodniczek i 181 zawodników.

W kategorii "2" dziewcząt: 30 zespołów - 85 zawodniczek
W kategorii "3" dziewcząt: 58 zespołów - 257 zawodniczek
W kategorii "4" dziewcząt: 49 zespołów - 273 zawodniczki

W kategorii "2" chłopców: 39 zespołów - 101 zawodników
W kategorii "3" chłopców: 11 zespołów - 48 zawodników
w kategorii "4" chłopców 24 zespoły - 132 zawodników

W ramach Eliminacji Wojewódzkich w województwie małopolskim rozegrano 11 turniejów w kategorii "2", "3" i "4" dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w następujących miejscowościach: Muszyna, Wieliczka, Niepołomice, Piwniczna Zdrój, Krakowie, Krzeszowicach oraz Chrzanowie.

Poniżej prezentujemy klasyfikacje drużyn w poszczególnych Eliminacjach Wojewódzkich.

Końcowa klasyfikacja "2" dziewcząt w Muszynie
1. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz I
2. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz II
3. UKS GÓRAL Muszyna

Końcowa klasyfikacja "2" dziewcząt w Wieliczce
1. KS Prądniczanka Kraków 1
2. AS Niepołomice 1 
3. MKS MOS Wieliczka 1
4. Salos Staniątki 1
5. WTS Solna Wieliczka 1
6. MKS MOS Wieliczka 2
7. UKS Jedynka Tarnów 1
8. Salos Staniątki 3
9. Salos Staniątki 2
10. MKS MOS Wieliczka 3
11. WTS Solna Wieliczka 4
12. AS Niepołomice 3
13. AS Niepołomice 3
14. AS Niepołomice 4
15. Radwansport Kraków 1
16. AS Niepołomice 2
17. KS Prądniczanka 2
18. WTS Solna Wieliczka 3
19. KS AGH Kraków 1
20. MKS MOS Wieliczka 7
21. Salos Staniątki 4
22. MKS MOS Wieliczka 10
23. MKS MOS Wieliczka 8
24. MKS MOS Wieliczka 6
25. MKS MOS Wieliczka 9
26. AS Niepołomice 6
27. MKS MOS Wieliczka 4
28. Salos Staniątki 5
29. MKS MOS Wieliczka 9
30. AS Niepołomice 5
31. WTS Solna Wieliczka 2

Końcowa klasyfikacja "2" chłopców w Niepołomicach
1. Sparta Kraków I
2. AS Niepołomice I
3. AS Niepołomice II
4. Prądniczanka Kraków
5. Sparta Kraków II
6. UKS 22 Kraków I
7. Kęczanin Kęty I
8. AMS Pcim I
9. AS Niepołomice IV
10. UKS 22 Kraków III
11. Kęczanin Kęty II
12. AS Niepołomice III
13. Volley Brzesko
14. Sparta Kraków III
15. AS Niepołomice V
16. UKS 22 Kraków II
17. UKS 22 Kraków III
18. AS Niepołomice VII
19. UKS 22 Kraków IV
20. AS Niepołomice VI
21. AS Niepołomice VII
22. JEDYNKA Libiąż

Końcowa klasyfikacja "3" dziewcząt w Piwnicznej Zdrój
1. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz I 
2. MUKS Ogniwo Piwniczna-Zdrój I 
3. MKS Limanowa I 

Końcowa klasyfikacja "3" dziewcząt w Wieliczce
1. SETBOL OŚWIĘCIM 1
2. SALOS SOLNA
3. MKS MOS WIELICZKA 1
4. PRĄDNICZANKA KRAKÓW 1
5. UKS 22 KRAKÓW 1
6. SPARTA KRAKÓW 1
7. MKS MOS WIELICZKA 2
8. KĘCZANIN KĘTY 1
9. SPARTA KRAKÓW 2
10. UKS JEDYNKA TARNÓW 1
11. AS NIEPOŁOMICE 1
12. PMOS CHRZANÓW
13. UKS JEDYNKA TARNÓW 2
14. AMS PCIM
15. UKS 22 KRAKÓW 2
16. AS NIEPOŁOMICE 2
17. UKS JEDYNKA TARNÓW 3
18. MKS MOS WIELICZKA 3
19.PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2
20. ORLIK BOLESŁAW
21. KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
22. KĘCZANIN KĘTY 2
23. DALIN MYŚLENICE
14. RADWANSPORT KRAKÓW 1
25. SOLNA WIELICZKA 1
26. SOLNA WIELICZKA 3
27. KS AGH KRAKÓW 1
28. SOLNA WIELICZKA 2
29. SKAWA WADOWICE
30. VICTORIA WITKOWICE
31. KĘCZANIN KĘTY 3
32. KS AGH KRAKÓW 2

Końcowa klasyfikacja "3" chłopców w Niepołomicach
1. AS Niepołomice I
2. WKS WAWEL Kraków
3. VOLLEY Brzesko
4. RADWANSPORT Kraków
5. APS ORLIK Bolesław

Końcowa klasyfikacja "4" dziewcząt w Piwnicznej Zdrój
1. STS SANDECJA Nowy Sącz I 
2. KPS GORCE Nowy Targ I
3. MUKS Ogniwo Piwniczna-Zdrój I 

Końcowa klasyfikacja "4" dziewcząt w Krakowie
1. KS Prądniczanka Kraków 1
2. Salos Staniątki 1
3. SMS SOLNA Wieliczka 1
4. UKS 22 Kraków
5. MKS MOS Wieliczka 1
6. KS Prądniczanka Kraków 2
7. AS Niepołomice
8. Jedynka Tarnów
9. TS WISŁA Kraków 2
10. SMS SOLNA Wieliczka 2
11. RADWANSPORT Kraków
12. TS WISŁA Kraków 1
13. KS Prądniczanka Kraków 3

Końcowa klasyfikacja "4" dziewcząt w Krzeszowicach   
1. MARATON Krzeszowice
2. UMKS KĘCZANIN Kęty I
3. UMKS PMOS Chrzanów I
4. AS Przeciszów
5. UMKS KĘCZANIN Kęty III
6. UMKS PMOS Chrzanów II
7. UKS JEDYNKA Libiąż
8. UKS SETBOL Oświęcim
9. UKS JEDYNKA Libiąż
10. PKS Kalwaria Zebrzydowska
11. UMKS KĘCZANIN Kęty II
12. SKAWA Wadowice

Końcowa klasyfikacja "4" chłopców w Krakowie
1. SMS SPARTA AGH KRAKÓW I
2. KĘCZANIN KĘTY I
3. UKS 22 KRAKÓW I
4. AS NIEPOŁOMICE I
5. SMS SPARTA AGH KRAKÓW II
6. UKS 22 KRAKÓW II
7. AMS PCIM I
8. KĘCZANIN KĘTY II
9. AS NIEPOŁOMICE II
10. RADWAN SPORT II
11. WAWEL KRAKÓW
12. AMS PCIM II

Końcowa klasyfikacja "2" dziewcząt w Chrzanowie
1. AMS PCIM 1
2. PMOS CHRZANÓW 1
3. SETBOL OŚWIĘCIM 1
4. MARATON Krzeszowice 1
5. DALIN MYŚLENICE 1
6. SETBOL Oświęcim 2
7. UMKS KĘCZANIN Kęty 1
8. PMOS CHRZANÓW 4
9. DALIN MYŚLENICE 2
10. AMS Pcim 2
11. DALIN Myślenice 2
12. UMKS KĘCZANIN Kęty 2
13. UKS JEDYNKA Libiąż 3
14. Victoria Witkowice 1
15. UKS „6” Tenczynek 2
16. UKS TRÓJKA Olkusz 1
17. UKS SPARTA Kraków 1
18. PMOS Chrzanów 2
19. UKS „6” Tenczynek 1
20. UKS JEDYNKA Libiąż 2
21. MARATON Krzeszowice 2
22. UKS JEDYNKA Libiąż 4
23. UKS 22 Kraków
24. VICTORIA Witkowice 2
25. UMKS PMOS Chrzanów 3
26. SETBOL Oświęcim 3 
27. AMS Pcim 3
28. UKS „6” TENCZYNEK 3
29. UKS „6” Tenczynek 4
30. UKS SPARTA Kraków 2

Autor: Katarzyna Porębska/Małopolski Związek Piłki Siatkowej