El. Wojewódzkie w woj. wielkopolskim

W województwie wielkopolskim zakończono rywalizację na etapie Eliminacji Wojewódzkich w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Eliminacje Wojewódzkie w województwie wielkopolskim rozgrywane były w następujących miejscowościach: Kalisz, Rokietnica, Leszno, Środa Wielkopolska, Kostrzyn, Gostyń, Turek oraz Szamotuły.

Na tym etapie rywalizacja w rozgrywkach Kinder Joy of moving podzielona była na ćwierćfinały oraz półfinały i toczyła się od 8 maja 2021 roku do 6 czerwca 2021 roku. Łącznie w kategorii "2", 3" i "4" dziewcząt zagrało 281 drużyn z całego województwa, co przełożyło się na łączną liczbę 1173 uczestników Eliminacji Wojewódzkich.

Liczba uczestników Eliminacji Wojewódzkich
"2" dziewcząt: 101 drużyn, 303 zawodniczek
"3" dziewcząt: 48 drużyn, 240 zawodniczek
"4" dziewcząt: 40 drużyn, 240 zawodniczek
Łącznie: 189 drużyn, 783 zawodniczki

"2" chłopców: 47 drużyn, 141 zawodników
"3" chłopców: 27 drużyn, 141 zawodników
"4" chłopców: 18 drużyn, 108 zawodników
Łącznie: 92 drużyny, 390 zawodników

El. Wojewódzkie "2" dziewcząt (ćwierćfinał) - Grupa 1 Kostrzyn
1. KS Sokoły Kostrzyn 1    
2. KS Sokoły Kostrzyn 3    
3. KS Sokoły Kostrzyn 4    
4. KS Sokoły Kostrzyn 2    
5. KS Siatkarz Koło 1    
6. KS Siatkarz Koło 2    
7. KS Akademia Sportu Wronki 1    
8. UKS Piątka Turek 1    
9. UKS Piątka Turek 2    
10. KS Akademia Sportu Wronki 2    
11. KS Akademia Sportu Wronki 4    
12. KS Sokoły Kostrzyn 5    
13. SPS Sparta Złotów 1    
14. SPS Sparta Złotów 2    
15. UKS Piątka Turek 3    
16. UKS MOS Hagard Strzałkowo 3    
17. SPS Volley Piła 4    
18. UKS MOS Hagard Strzałkowo 1 
19. KS Akademia Sportu Wronki 3 
20. UKS MOS Hagard Strzałkowo 2
21. SPS Volley Piła 2

El. Wojewódzkie "2" dziewcząt (ćwierćfinał) - Grupa 2 Leszno
1. UKS Lider Rokietnica 1    
2. TKS Siatkarz Jarocin 1    
3. KPS Progress Września 1    
4. UKS Polon Krotoszyn 1    
5. UKS Szamotulanin Szamotuły 1    
6. UKS 9 Leszno 1    
7. UKS Lider Rokietnica 2    
8. MKS Trzcianka 1    
9. UKS 9 Leszno 2    
10. UKS Szamotulanin Szamotuły 2    
11. UKS Trójka Krotoszyn 1    
12. UKS Polon Krotoszyn 2    
13. UKS Trójka Krotoszyn 2    
14. MKS Trzcianka 3    
15. MKS Trzcianka 2    
16. UKS Akademia Talentów Krotoszyn 1    
17. UKS Szamotulanin Szamotuły 3    
18. PKS Piast Poniec 1 
19. UKS Akademia Talentów Krotoszyn 2 
20. TKS Siatkarz Jarocin 2 

El. Wojewódzkie "2" dziewcząt (ćwierćfinał) - Grupa 3 Gostyń
1. UKS Hetman Sobieski Poznań 1 
2. Enea Energetyk Poznań 1 
3. UKS Hetman Sobieski Poznań 2 
4. UKS Kaniasiatka Gostyń 1 
5. UKS Dwójka Stęszew 1 
6. UKS Kaniasiatka Gostyń 5 
7. UKS Kaniasiatka Gostyń 3 
8. Enea Energetyk Poznań 2 
9. UKS Olimp Września 2 
10. UKS Kaniasiatka Gostyń 4 
11. UKS Dwójka Stęszew 2 
12. UKS Dwójka Szamotuły 2 
13. UKS Olimp Września 1 
14. UKS Piast Krotoszyn 1 
15. UKS Kaniasiatka Gostyń 2 
16. UKS Środa Środa Wlkp.
17. UKS Piast Krotoszyn 2 

El. Wojewódzkie "3" dziewcząt (ćwierćfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. KPS Progress Września 1 
2. UKS Środa Wielkopolska 1 
3. TKS Siatkarz Jarocin 1 
4. Enea Energetyk Poznań 3 
5. UKS OLIMP Września 2 
6. UKS Dwójka Szamotuły 1 
7. MUKS Amber Kalisz 1 
8. UKS Augustynki Kalisz 2 
9. Sparta Złotów 1 
10. UKS Piast Krotoszyn 2 
11. UKS Augustynki Kalisz 1 
12. MUKS Jantar Kalisz 2 
13. UKS Lider Rokietnica 1 
14. SPS VOLLEY Piła 1 
15. Enea Energetyk Poznań 4 
16. SPS VOLLEY Piła 2 
17. UKS Polon Krotoszyn 2 
18. UKS Trójka Krotoszyn 1 

El. Wojewódzkie "4" dziewcząt (ćwierćfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. UKS Polon Krotoszyn 2 
2. KS Volley Turek 2 
3. UKS ZSMS Poznań 2 
4. UKS Augustynki Kalisz 2 
5. KPS Progress Września 1 
6. UKS 9 Leszno 1 
7. MUKS Amber Kalisz 1 
8. UKS ZSMS Poznań 3 

El. Wojewódzkie "4" dziewcząt (ćwierćfinał) - Grupa 2 Środa Wielkopolska
1. UKS Środa Wlkp. 1 
2. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 1 
3. UKS Lider Rokietnica 2 
4. SPS Volley Piła 2 
5. UKS P.U.M.A. Komorniki 2 
6. MKS Trzcianka 2 
7. SPS Volley Piła 1 
8. SPS Sparta Złotów 2 
9. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1 
10. Enea Energetyk Poznań 3 
11. UKS P.U.M.A. Komorniki 3 

El. Wojewódzkie "2" dziewcząt (półfinał) - Grupa 1 Kostrzyn
1. KS Sokoły Kostrzyn 1 
2. KS Sokoły Kostrzyn 4 
3. KS Sokoły Kostrzyn 3 
4. UKS Dwójka Stęszew 1 
5. KPS Progress Września 1 
6. KS Sokoły Kostrzyn 2 
7. UKS Polon Krotoszyn 1 
8. SPS Sparta Złotów 2 
9. KS Sokoły Kostrzyn 5 
10. UKS Dwójka Stęszew 2 
11. SPS Sparta Złotów 1 
12. UKS Trójka Krotoszyn 1 
13. UKS Piast Krotoszyn 1 
14. UKS Polon Krotoszyn 2 
15. UKS Trójka Krotoszyn 2 

El. Wojewódzkie "2" dziewcząt (półfinał) - Grupa 2 Leszno
1. TKS Siatkarz Jarocin 1 
2. Enea Energetyk Poznań 1 
3. UKS Kaniasiatka Gostyń 1 
4. KS Siatkarz Koło 1 
5. UKS Kaniasiatka Gostyń 3 
6. MKS Trzcianka 1 
7. UKS 9 Leszno 1 
8. UKS Kaniasiatka Gostyń 5 
9. UKS 9 Leszno 2 
10. UKS Kaniasiatka Gostyń 4 
11. Enea Energetyk Poznań 2 
12. KS Siatkarz Koło 2 
13. MKS Trzcianka 2 
14. UKS Kaniasiatka Gostyń 2 
15. MKS Trzcianka 3 

El. Wojewódzkie "2" dziewcząt (półfinał) - Grupa 3 Szamotuły
1. UKS Lider Rokietnica 1 
2. UKS Hetman Sobieski Poznań 1 
3. UKS Hetman Sobieski Poznań 2 
4. UKS Szamotulanin Szamotuły 1 
5. UKS Piątka Turek 2 
6. KS Akademia Sportu Wronki 1 
7. KS Akademia Sportu Wronki 2 
8. UKS Lider Rokietnica 2 
9. KS Akademia Sportu Wronki 4 
10. UKS Szamotulanin Szamotuły 2 
11. UKS Piątka Turek 3 
12. UKS Piątka Turek 1 
13. UKS Olimp Września 2 

El. Wojewódzkie "3" dziewcząt (półfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. UKS Kaniasiatka Gostyń 1 
2. UKS 17 Kalisz 1 
3. UKS Polon Krotoszyn 1 
4. KPS Progress Września 1 
5. MUKS Jantar Kalisz 1 
6. UKS 9 Leszno 1 
7. TKS Siatkarz Jarocin 1 
8. UKS Piast Krotoszyn 2 
9. MUKS Amber Kalisz 1 
10. UKS Piast Krotoszyn 1 
11. UKS Dwójka Szamotuły 1 
12. UKS Lider Rokietnica 1 
13. UKS Augustynki Kalisz 2 
14. UKS Augustynki Kalisz 1 
15. MUKS Jantar Kalisz 2 

El. Wojewódzkie "3" dziewcząt (półfinał) - Grupa 2 Środa Wielkopolska
1. Enea Energetyk Poznań 1 
2. MKS Trzcianka 1 
3. UKS Hetman III Sobieski Poznań 1 
4. UKS Środa Wielkopolska 1 
5. SPS Volley Piła 4 
6. Enea Energetyk Poznań 2 
7. GLKS Barycz Janków Przygodzki 1 
8. MKS Trzcianka 2 
9. Enea Energetyk Poznań 3 
10. UKS Olimp Września 1 
11. SPS Volley Piła 3 
12. UKS Olimp Września 2 
13. Sparta Złotów 1 
14. Enea Energetyk Poznań 4 
15. SPS Volley Piła 1 

El. Wojewódzkie "4" dziewcząt (półfinał) - Grupa 1 Turek
1. SKF KS Poznań 1 
2. MUKS JANTAR Kalisz 1 
3. KS VOLLEY Turek 1 
4. SPS SPARTA Złotów 1 
5. UKS ŚRODA Środa Wlkp. 1 
6. KS VOLLEY Turek 2 
7. UKS PIAST Krotoszyn 1 
8. UKS POLON Krotoszyn 2 
9. Akademia Sportu Młode Orły Gostyń 1 
10. UKS Polon Krotoszyn 1 

El. Wojewódzkie "4" dziewcząt (półfinał) - Grupa 2 Szamotuły
1. UKS Lider Rokietnica 1 
2. Enea Energetyk Poznań 1 
3. UKS Szamotulanin Szamotuły 1 
4. UKS Piątka Turek 1 
5. UKS P.U.M.A. Komorniki 1 
6. UKS ZSMS Poznań 1 
7. Enea Energetyk Poznań 2 
8. UKS ZSMS Poznań 2 
9. UKS Lider Rokietnica 2 
10. SPS Volley Piła 2 
11. UKS Augustynki Kalisz 1 

El. Wojewódzkie "2" chłopców (ćwierćfinał) - Grupa 1 Rokietnica
1. UKS Dwójka Stęszew 1 
2. IUKS Jedynka Poznań 1 
3. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 4 
4. ENEA Energetyk Poznań 2 
5. IUKS Jedynka Poznań 2 
6. PKS MOS Zbąszyń 3 
7. PKS MOS Zbąszyń 1 
8. UKS Lider Rokietnica 2 
9. Fundacja BEACH VOLLEYBALL Academy Poznań 2 

El. Wojewódzkie "2" chłopców (ćwierćfinał) - Grupa 2 Leszno
1. MUKS Grom Kalisz 1 
2. UKS 9 Leszno 1 
3. UKS Piast Krotoszyn 2 
4. UKS Piast Krotoszyn 1 
5. MKS Jarocin 1 
6. MUKS Grom Kalisz 3 
7. MKS Jarocin 3 
8. MUKS Grom Kalisz 2 
9. UKS 9 Leszno 3 

El. Wojewódzkie "3" chłopców (ćwierćfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. UKS Piast Krotoszyn 1
2. Enea Energetyk Poznań 2
3. MUKS Grom Kalisz 2
4. MUKS Jantar Kalisz 1
5. IUKS Jedynka Poznań 3
6. KPS Progress Września 2
7. MUKS Grom Kalisz 3

El. Wojewódzkie "4" chłopców (ćwierćfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. UKS SMS Joker Piła
2. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 2
3. KS Volley Turek
4. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 1
5. UKS 17 Kalisz 1
6. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1

El. Wojewódzkie "2" chłopców (półfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. KPS Progress Września 1 
2. UKS Piątka Turek 1 
3. UKS Piątka Turek 2 
4. Kaniasiatka Gostyń 1 – IUKS Jedynka Poznań
5. MUKS Grom Kalisz
6. KPS Progress Września 2 
7. KPS Progress Września 3 
8. UKS Piast Krotoszyn 2 
9. IUKS Jedynka Poznań 1 
10. MUKS Grom Kalisz 3 
11. MUKS Jantra Kalisz 1 
12. UKS Piast Krotoszyn 1 
13. KPS Progress Września 4 
14. IUKS Jedynka Poznań 2 

El. Wojewódzkie "2" chłopców (półfinał) - Grupa 2 Szamotuły
1. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1 
2. UKS Polon Krotoszyn 2 
3. UKS Polon Krotoszyn 1 
4. KU AZS UAM Poznań 2 
5. UKS 9 Leszno 1 
6. Enea Energetyk Poznań 1 
7. KU AZS UAM Poznań 1 
8. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 1 
9. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 4 
10. UKS Lider Rokietnica 1 
11. UKS Szamotulanin Szamotuły 1 
12. MKS Jarocin 3 
13. Enea Energetyk Poznań 2 
14. MKS Jarocin 2 
15. MKS Jarocin 1 

El. Wojewódzkie "3" chłopców (półfinał) - Grupa 1 Kalisz
1. MUKS Grom Kalisz 1 
2. IUKS Jedynka Poznań 1 
3. KPS Progress Września 1 
4. MUKS Amber Kalisz 1 
5. MUKS Jantar Kalisz 1 
6. MUKS Grom Kalisz 2 
7. IUKS Jedynka Poznań 2 
8. KPS Progress Września 2 
9. IUKS Jedynka Poznań 3 
10. MUKS Grom Kalisz 3 

El. Wojewódzkie "3" chłopców (półfinał) - Grupa 2 Leszno
1. UKS 9 Leszno 1 
2. UKS Polon Krotoszyn 1 
3. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina
4. UKS SMS Joker Piła 1 
5. Enea Energetyk Poznań 2 
6. Enea Energetyk Poznań 1 
7. UKS Polon Krotoszyn 2 
8. UKS Piast Krotoszyn 1 
9. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 1 
10. UKS Czerwonak 1 

El. Wojewódzkie "4" chłopców (półfinał) - Grupa 1A Turek
1. ENEA Energetyk Poznań 1 
2. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 2 
3. UKS Lider Rokietnica 1 
4. UKS Polon Krotoszyn 1 
5. UKS Piast Krotoszyn 1 
6. UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 1 

El. Wojewódzkie "4" chłopców (półfinał) - Grupa 1B Turek
1. PKS Piast Poniec 1 
2. ENEA Energetyk Poznań 2 
3. UKS SMS JOKER Piła 1 
4. KS Volley Turek 1 
5. KPS Progress Września 1 
6. UKS Polon Krotoszyn 2 

Autor: Katarzyna Porębska/Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej