Eliminacje Wojewódzkie: woj. wielkopolskie

W województwie wielkopolskim udało się rozegrać wszystkie zaplanowane Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Eliminacje Wojewódzkie dziewcząt zostały rozegrane w Poznaniu i Trzciance (łącznie rozegrano trzy turnieje). Natomiast zawody w kategorii chłopców odbyły się w Krotoszynie i Rokietnicy (łącznie rozegrano również trzy turnieje).

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację drużyn podczas każdego z rozegranych Eliminacji Wojewódzkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving w danej kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców.

"2" dziewcząt w Poznaniu
1. MKS Trzcianka 1   
2. UKS KANIASIATKA Gostyń 1     
3. KS ENERGETYK Poznań 1     
4. UKS HETMAN SOBIESKI 2     
5. KPS PROGRESS Września    
6. MKS Trzcianka 3    
7. UKS PIĄTKA Turek  
8. UKS ŚRODA Środa Wlkp.
9. UKS 9 Leszno 1 
10. GLKS BARYCZ Janków Przygodzki
11. UKS OLIMP Września 1
12. KS ENERGETYK Poznań 2
13. KS ENERGETYK Poznań 3
14. MUKS JANTAR Kalisz 1 
15. SPS VOLLEY Piła 1 
16. UKS LIDER Rokietnica
17. UKS ZIELONE WZGÓRZA Mur. Goślina
18. KS ENERGETYK Poznań 5 
19. KS ENERGETYK Poznań 4 
20. UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 1 
21. UKS KANIASIATKA Gostyń 2
22. UKS OLIMP Września 2 
23. MKS Trzcianka 4 
24. MUKS JANTAR Kalisz 2 
25. SPS VOLLEY Piła 2
26. MKS Trzcianka 2

"3" dziewcząt w Poznaniu
1. KS ENERGETYK Poznań 2  
2. KS ENERGETYK Poznań 1  
3. UKS Szamotulanin Szamotuły   
4. UKS ZSMS Poznań  
5. MKS Trzcianka 1    
6. UKS 9 Leszno 1    
7. MUKS JANTAR Kalisz    
8. UKS 17 Kalisz
9. MKS Trzcianka 3
10. MKS MOS Turek
11. KS ENERGETYK Poznań 3

"4" dziewcząt w Krotoszynie

1. PKS PIAST Poniec
2. KS ENERGETYK Poznań
3. UKS LIDER Rokietnica 2
4. UKS PIĄTKA Turek
5. SKF KS Poznań
6. MKS NASZ Jarocin
7. MKS Trzcianka
8. UKS ŚRODA Środa Wlkp.
9. UKS 9 Leszno 2
10. TKS SIATKARZ Jarocin
11. UKS ZSMS Poznań
12. SPS VOLLEY Piła 3
13. GKS Sompolno
14. SPS VOLLEY Piła 2
15. UKS LIDER Rokietnica 1
16. UKS SZÓSTKA Rawicz
17. SPS VOLLEY Piła 1
18. UKS 9 Leszno 2
19. UKS KANIASIATKA Gostyń 1
20. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne

"2" chłopców Rokietnicy

1. UKS 9 Leszno 1                 
2. KPS PROGRESS Września 2                
3. UKS 17 Kalisz/MUKS GROM Kalisz 1                
4. UKS ZIELONE Wzgórza Mur. Goślina 1                
5. UKS SMS JOKER Piła 1                
6. KPS PROGRESS Września 1        
7. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2 
8. UKS ZIELONE Wzgórza Mur. Goślina 2 
9. UKS 17 Kalisz/MUKS GROM Kalisz 2
10. UKS 9 Leszno 2 
11. KS ENERGETYK Poznań 2 
12. KS ENERGETYK Poznań 1 
13. MKS MOS Turek 1 
14. UKS SMS JOKER Piła 2 
15. UKS PIĄTKA Turek
16. UKS LIDER Rokietnica
17. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1 

"3" chłopców w Rokietnicy

1. UKS 9 Leszno
2. PKS PIAST Poniec
3. UKS SMS JOKER Piła
4. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1 
5. UKS ZIELONE WZGÓRZA Murowana Goślina
6. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2 
7. UKS 17 Kalisz

"4" chłopców w Krotoszynie
1. UKS PIAST Krotoszyn 1 
2. PKS PIAST Poniec
3. KS ENERGETYK Poznań
4. UKS PIAST Krotoszyn 2 
5. UKS LIDER Rokietnica

Autor: Katarzyna Porębska/Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej