Finał Wojewódzki: "2" dziewcząt w Miękini

W Miękini został rozegrany Finał Wojewódzki w kategorii "2" dziewcząt Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

27 czerwca 2020 roku w Miękini został rozegrany kolejny już Finał Wojewódzki na Dolnym Śląsku. Tym razem rywalizacja w Ogólnopolskich Mistrzostwach Minisiatkówki im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving dotyczyła kategorii "2" dziewcząt.

KS Gminy Miękinia już po raz drugi był gospodarzem Mistrzostw Dolnego Śląska dwójek dziewcząt w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving. Z powodu pandemii koronawirusa, turniej nie mógł odbyć się na tych samych zasadach, jak w poprzednich latach. W trosce o bezpieczeństwo dzieci rozgrywki odbywały się bez udziału publiczności.

Na starcie zawodów stanęło 28 zespołów. Mistrzem została drużyna AMS Mini Volley Kamienna Góra, a wicemistrzem Kinder Volley Wałbrzych. Na trzecim miejscu uplasował się zespół Polonii Świdnica, a tuż za nimi kolejno: UKS „Wieża” Radków 1, Zenit Wrocław i UKS „ Wieża” Radków II.