Finał Wojewódzki: dziewcząt i chłopców w woj. wielkopolskie

W województwie wielkopolskim rozegrano Finały Wojewódzkie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving w kategorii dziewcząt i chłopców.


W województwie wielkopolskim udało się wyłonić finalistów rozgrywek  Kinder Joy of moving.

Finał Wojewódzki "2" i "3" dziewcząt odbył się w Poznaniu, natomiast "4" w Trzciance. Z kolei najlepsze zespoły w kategorii "2" i "3" chłopców rywalizowały w Rokietnicy, a "4" chłopców w Krotoszynie.

Poniżej prezentujemy ostateczną kolejność drużyn Finałów Wojewódzkich w każdej kategorii "2", "3" i "4" dziewcząt oraz chłopców.

"2" dziewcząt w Poznaniu
1. UKS KANIASIATKA Gostyń 1 - awans do Wielkiego Finału
2. KS ENERGETYK Poznań 1 - awans do Wielkiego Finału
3. MKS Trzcianka 1    
4. UKS HETMAN SOBIESKI 2     
5. UKS ŚRODA Środa Wlkp.
6. KPS PROGRESS Września    
7. MKS Trzcianka 3     
8. UKS PIĄTKA Turek   
9. UKS 9 Leszno 1 
10. GLKS BARYCZ Janków Przygodzki
11. UKS OLIMP Września 1
12. KS ENERGETYK Poznań 2
13. KS ENERGETYK Poznań 3
14. MUKS JANTAR Kalisz 1 
15. SPS VOLLEY Piła 1 
16. UKS LIDER Rokietnica
17. UKS ZIELONE WZGÓRZA Mur. Goślina
18. KS ENERGETYK Poznań 5 
19. KS ENERGETYK Poznań 4  
20. UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 1 
21. UKS KANIASIATKA Gostyń 2
22. UKS OLIMP Września 2 
23. MKS Trzcianka 4 
24. MUKS JANTAR Kalisz 2 
25. SPS VOLLEY Piła 2
26. MKS Trzcianka 2

"3" dziewcząt w Poznaniu
1. UKS Szamotulanin Szamotuły - awans do Wielkiego Finału
2. KS ENERGETYK Poznań 2 - awans do Wielkiego Finału
3. KS ENERGETYK Poznań 1   
4. UKS ZSMS Poznań   
5. MKS Trzcianka 1     
6. UKS 9 Leszno 1     
7. MUKS JANTAR Kalisz     
8. UKS 17 Kalisz
9. MKS Trzcianka 3
10. MKS MOS Turek
11. KS ENERGETYK Poznań 3

"4" dziewcząt w Krotoszynie
1. PKS PIAST Poniec - awans do Wielkiego Finału
2. KS ENERGETYK Poznań - awans do Wielkiego Finału
3. UKS LIDER Rokietnica 2
4. MKS NASZ Jarocin
5. SKF KS Poznań
6. UKS PIĄTKA Turek
7. TKS SIATKARZ Jarocin
8. MKS Trzcianka
9. UKS ZSMS Poznań
10. UKS ŚRODA Środa Wlkp.
11. SPS VOLLEY Piła 3
12. UKS 9 Leszno 2
13. UKS SZÓSTKA Rawicz
14. GKS Sompolno
15. SPS VOLLEY Piła 1
16. SPS VOLLEY Piła 2
17. UKS 9 Leszno 1
18. UKS LIDER Rokietnica 1
19. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne
20. UKS KANIASIATKA Gostyń 1

"2" chłopców Rokietnicy
1. KPS PROGRESS Września 2 - awans do Wielkiego Finału               
2. UKS 9 Leszno 1 - awans do Wielkiego Finału                             
3. UKS 17 Kalisz/MUKS GROM Kalisz 1    
4. KPS PROGRESS Września 1          
5. UKS SMS JOKER Piła 1                 
6. UKS ZIELONE Wzgórza Mur. Goślina 1     
7. UKS ZIELONE Wzgórza Mur. Goślina 2 
8. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2 
9. UKS 17 Kalisz/MUKS GROM Kalisz 2
10. UKS 9 Leszno 2 
11. KS ENERGETYK Poznań 2 
12. KS ENERGETYK Poznań 1 
13. UKS SMS JOKER Piła 2 
14. UKS PIĄTKA Turek
15. MKS MOS Turek
16. UKS LIDER Rokietnica
17. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1 

"3" chłopców w Rokietnicy
1. PKS PIAST Poniec - awans do Wielkiego Finału
2. UKS 9 Leszno - awans do Wielkiego Finału
3. UKS SMS JOKER Piła
4. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1 
5. UKS ZIELONE WZGÓRZA Murowana Goślina
6. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2 
7. UKS 17 Kalisz

"4" chłopców w Krotoszynie
1. UKS PIAST Krotoszyn 1 - awans do Wielkiego Finału
2. PKS PIAST Poniec - awans do Wielkiego Finału
3. KS ENERGETYK Poznań
4. UKS PIAST Krotoszyn 2 
5. UKS LIDER Rokietnica

Autor: Katarzyna Porębska/Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej