Finał Wojewódzki: województwo podlaskie

W województwie podlaskim rozegrano Finały Wojewódzkie dziewcząt i chłopców w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Finały Wojewódzkie rozgrywek Kinder Joy of moving rozgrywane były przez kilka lipcowych dni. W związku z pandemią koronawirusa podjęto decyzję o rozegraniu każdego turnieju osobno.

Zawodniczki w kategorii "2" i "3" rozgrywały Finał Wojewódzki w Mońkach. Natomiast rywalizacja w kategorii "4" toczyła się Szepietowie.

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego dziewcząt
"2" dziewcząt
1. UKS Olimpik Mońki I w składzie: Kostro, Supińska - awans do Wielkiego Finału
2. SAS Sejny I w składzie: Gryziewicz, Piotrowska - awans do Wielkiego Finału
3. UKS Olimpik Mońki II w składzie: Osicka, Ciborowska

"3" dziewcząt
1. MOSiR Bielsk Podlaski I w składzie: Alekisejuk, Delej, Gliwa, Naumczuk - awans do Wielkiego Finału
2. SAS Sejny w składzie:Grzędzińska, Jedynasty, Moroz, Proliejko - awans do Wielkiego Finału
3. MOSiR Bielsk Podlaski II w składzie Bieluch, Troc, Popławska

"4" dziewcząt
1. Rekord Zambrów I w składzie: Choromańska, Jara, Leśniewska, Przeździecka, Wieczorek - awans do Wielkiego Finału
2. UKS  SET Wasilków w składzie: Babińsczuk, Brzeczkowska, Giczan, Kozłowska, Kruszewska, Perzyk - awans do Wielkiego Finału
3. SAS Sejny w składzie: Andruczyk, Madejska, Wiśniewska, Turowicz, Nowalska, Bombola

Finał Wojewódzki "2", "3" i "4" chłopców został rozegrany 12 lipca 2020 roku w Suwałkach.

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego chłopców
"2" chłopców
1. SUKSS Suwałki I w składzie: Klimek, Kryśko, Milewski - awans do Wielkiego Finału
2. SUKSS Suwałki II w składzie: Danielewicz, Wojtulewicz, Wowak - awans do Wielkiego Finału
3. SUKSS Suwałki III w składzie: Fryze, Makowski, Sobolewski

"3" chłopców
1. MUKS 15 Białystok w składzie: Wajszczuk, Ciećwierz, Mrozek, Ciecćwierz - awans do Wielkiego Finału
2. SUKSS I Suwałki w składzie: Wiśniewski, Rogowski, Przeborowski, Karczewski, Ćwikowski - awans do Wielkiego Finału
3. SUKSS II Suwałki w składzie: Iwanowski, Markowski, Woroniecki

"4" chłopców
1. MUKS 15 Białystok w składzie: Dobosz, Kiresnowski, Popławski, Romańczuk, Walicki - awans do Wielkiego Finału
2. SUKSS Suwałki w składzie: Bołutrukanis, Ćwiek, Harackiewicz, Plauszta, Szczepanik, Szukajt - awans do Wielkiego Finału
3. BAS Białystok w składzie: Ciżyński, Goliński, Ostasiewicz, Owałasiku

Autor: Katarzyna Porębska/Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej