Finały Wojewódzkie - Dolny Śląsk

W czerwcu w województwie dolnośląskim rozegrano ostatnie Finały Wojewódzkie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. tym samym poznaliśmy wszystkich finalistów tegorocznego sezonu 2020/21.

Organizatorzy w województwie dolnośląskim dołożyli wszelkich starań, aby rywalizacja w Finałach Wojewódzkich przebiegła sprawnie, a co najważniejsze w czasie trwającej nadal pandemii koronawirusa bezpiecznie.

Tegoroczne Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving na Dolnym Śląsku  w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców gościły w Wałbrzychu - 2 dziewcząt, a pozostałe zawody rozegrano w Miliczu. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem Romana Danilewicza - koordynatora rozgrywek KINDER Joy of moving w województwie dolnośląskim.

W każdej kategorii o dwa miejsca premiowane awansem do Wielkiego Finału, który zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku rywalizowało 8 drużyn.

Końcowa klasyfikacja Finałów Wojewódzkich w woj. dolnośląskim
"2" dziewcząt"
1. AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA - awans do Wielkiego Finału
2. UKS JEDYNKA MILICZ - awans do Wielkiego Finału

3. UKS KORAL WROCŁAW

"3" dziewcząt"
1. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH - awans do Wielkiego Finału
2. MKS VOLLEY ŚWIDNICA - awans do Wielkiego Finału

3. VOLLEY WROCŁAW
4. VOLLEY WROCŁAW II
5. UKS WIEŻA RADKÓW
6. UKS GMINY MIĘKINIA
7. SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE
8. UKPS LUBIN

"4" dziewcząt"
1. UKS WIEŻA RADKÓW - awans do Wielkiego Finału
2. MKS MOS WROCŁAW - awans do Wielkiego Finału

3. SMS JUNIOR WROCŁAW

"2" chłopców
1. AS ZENIT WROCŁAW - awans do Wielkiego Finału
2. UKS KORAL WROCŁAW - awans do Wielkiego Finału

3. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH 1
4. UKS KORAL WROCŁAW 2
5. KS BIELAWIANKA BESTER BIELAWA
6. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH 2
7. UKPS LUBIN
8. UKS "DWÓJKA" MILICZ

"3" chłopców
1. UKS KORAL WROCŁAW - awans do Wielkiego Finału
2. AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA - awans do Wielkiego Finału

3. UKS KINDER VOLLEYBAL WAŁBRZYCH
4. IM FAURECIA VOLLEY JELCZ-LASKOWICE
5. UKPS LUBIN
6. UKS "DWÓJKA" MILICZ
7. KPS ŚWIDNICA
8. SPARTAKUS JAWOR

"4" chłopców
1. UKPS LUBIN - awans do Wielkiego Finału
2. UKS „DWÓJKA” MILICZ - awans do Wielkiego Finału

3. KPS CHEŁMIEC WAŁBRZYCH

Autor: Katarzyna Porębska/Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej