Finały Wojewódzkie - Mazowieckie

W województwie mazowieckim wyłoniono po dwie drużyny w każdej kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców, które awansowały do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving  w województwie mazowieckim zostały rozegrane odpowiednio 22-23 maja 2021 roku. Pierwszego dnia rozgrywano zawody w kategorii dziewcząt, a dzień później chłopców.

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby rywalizacja o dwa miejsca premiowane awansem do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela odbywała się w bezpiecznych warunkach i z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, w związku z obowiązującymi obostrzeniami koronawirusa.

Miejscem rywalizacja była sala sportowa w Szkole Podstawowej nr 356 w Warszawie, która mieści się przy ulicy Głębockiej 66. W każdej kategorii o miejsca na podium walczyło po 12 drużyn.

Bilety na Wielki Finał w kategorii "2" dziewcząt wywalczyła DĘBINA NIEPORĘT 1 i SASKA WARSZAWA 1, w "3" natomiast SPARTA WARSZAWA 1 oraz MIŃSK/SASKA, a w "4" dziewcząt  ATENA WARSZAWA 1 i SPARTA / POLONEZ.

Z kolei w kategorii "2" chłopców dwa pierwsze miejsca na podium zajęło METRO WARSZAWA 2 i SASKA WARSZAWA 1. W "3" natomiast z awansu cieszyła się drużyna ISKRA WARSZAWA 1 oraz MOS WOLA 1. W "4" chłopców z kolei najlepsi okazali się młodzi adepci siatkówki zespołu METRO WARSZAWA 1 i MOS WOLA 1.

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego "2" dziewcząt
1. DĘBINA NIEPORĘT 1 - awans do Wielkiego Finału
2. SASKA WARSZAWA 1 - awans do Wielkiego Finału
3. LOS NOSIR 1
4. OLIMP MIŃSK 1
5. KRÓTKA MYSIADŁO 1
6. MOS WOLA 1
7. SPARTA WARSZAWA 5
8. GLKS NADARZYN 1
9. LTS LEGIONOVIA 1
10. ATENA WARSZAWA 1
11. POLONEZ WYSZKÓW
12. NIKE OSTROŁĘKA 1

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego "3" dziewcząt
1. SPARTA WARSZAWA 1 - awans do Wielkiego Finału
2. MIŃSK/SASKA  - awans do Wielkiego Finału
3. KRÓTKA MYSIADŁO 1
4. NIKE OSTROŁĘKA 4
5. LOS NOSIR 1
6. DĘBINA NIEPORĘT 1
7. VICTORIA LUBOWIDZ 2
8. METRO WARSZAWA 1
9. NIKE OSTROŁĘKA 2
10. SPARTA WARSZAWA 3
11. MOS WOLA 1
12. LTS LEGIONOVIA 1

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego "4" dziewcząt
1. ATENA WARSZAWA 1 - awans do Wielkiego Finału
2. SPARTA / POLONEZ - awans do Wielkiego Finału
3. GLKS NADARZYN 1
4. VICTORIA / POLONEZ
5. TRÓJKA KOBYŁKA 1
6. MOS WOLA 1
7. METRO WARSZAWA 1
8. MOS WOLA 2
9. KRÓTKA MYSIADŁO 1
10. SASKA WARSZAWA 1
11. SPARTA GRODZISK 1
12. ATENA WARSZAWA 2

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego "2" chłopców
1. METRO WARSZAWA 2 - awans do Wielkiego Finału
2. SASKA WARSZAWA 1 - awans do Wielkiego Finału
3. TRÓJKA KOBYŁKA 1
4. MOS WOLA 1
5. METRO WARSZAWA 1
6. DĘBINA NIEPORĘT 10
7. OLIMP TŁUSZCZ 1
8. ISKRA WARSZAWA 1
9. G8 BIELANY
10. OLIMP OSTROŁĘKA
11. METRO WARSZAWA 3
12. TRÓJKA KOBYŁKA 3

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego "3" chłopców
1. ISKRA WARSZAWA 1 - awans do Wielkiego Finału
2. MOS WOLA 1 - awans do Wielkiego Finału
3. AKADEMIA WÓJTOWICZA
4. METRO WARSZAWA 1
5. TRÓJKA KOBYŁKA 2
6. MDK WARSZAWA 2
7. PIĄTKA WOŁOMIN 1
8. METRO WARSZAWA 2
9. MDK WARSZAWA 1
10. SASKA WARSZAWA 1
11. MOS WOLA 3
12. GOSIR MROZY

Końcowa klasyfikacja Finału Wojewódzkiego "4" chłopców
1. METRO WARSZAWA 1 - awans do Wielkiego Finału
2. MOS WOLA 1 - awans do Wielkiego Finału
3. TRÓJKA KOBYŁKA 1
4. ISKRA WARSZAWA 1
5. METRO WARSZAWA 2
6. MOS WOLA 2
7. ZAWKRZE MŁAWA 1
8. SASKA WARSZAWA 1
9. OLIMP TŁUSZCZ 1
10. RCS RADOM 1
11. MDK WARSZAWA 1
12. OLIMP OSTROŁĘKA

Szczegółowe wyniki w danej kategorii:
"2", "3" dziewcząt i chłopców: https://bit.ly/3AoVMbD
"4" dziewcząt i chłopców: https://bit.ly/3dJ13B3

Autor: Katarzyna Porębska/Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej