Finały Wojewódzkie - Śląskie

Na Śląsku po zaciętej rywalizacji wyłoniono drużyny, który uzyskały awans do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Dobiegło końca największe w tym półroczu święto minisiatkówki dziewcząt i chłopców w województwie śląskim. W rozgrywanym w Mikołowie Finale Wojewódzkim KINDER Joy of moving rozdano medale. W każdej kategorii wiekowej "2", "3" i "4" rywalizowało 8 zespołów wyłonionych w kilkuetapowych eliminacjach, które trwały od listopada 2020.

Końcowa klasyfikacja Finałów Wojewódzkich w woj. śląskim
"2" dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie I - awans do Wielkiego Finału
2. Silesia Volley MSK Mysłowice - awans do Wielkiego Finału
3. MKS Dwójka Zawiercie II
4. MKS Dwójka Zawiercie III
5. MKS Zorza Wodzisław
6. UKS Tytan Ostrowy I
7. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
8. MKS Dwójka Zawiercie IV

"3" dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie I  - awans do Wielkiego Finału      
2. UKS Tytan Ostrowy I  - awans do Wielkiego Finału
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. MUKS Pasek Będzin I
5. JKS SMS Jastrzębie I
6. KPKS Halemba
7. MOSM  Tychy SP10  III
8. MOSM Tychy SP 19 I

"4" dziewcząt
1. JKS SMS Jastrzębie I - awans do Wielkiego Finału
2. SMS Radzionków I - awans do Wielkiego Finału
3. MOSM Tychy SP 19 I
4. MOSM Tychy SP 10 IV
5. MUKS Michałkowice
6. KS Siatkarz Skoczów I
7. KS Częstochowianka I
8. MUKS Pasek Będzin I

"2" chłopców
1. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I - awans do Wielkiego Finału
2. SK Górnik Radlin - awans do Wielkiego Finału
3. AS Aluron CMC Warta Zawiercie I
4. UKS JEDYNKA Jaworzno I
5. Vita SUN MKS Będzin I
6. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
7. MOSM Tychy I
8. MOSM Tychy IV

 "3" chłopców
1. JKS SMS Jastrzębie I - awans do Wielkiego Finału
2. UKS Jedynka Jaworzno I - awans do Wielkiego Finału
3. SKGórnik Radlin
4. AS Aluron CMC Warta Zawiercie I
5. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I
6. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I
7. Sikret Gliwice
8. AS Aluron CMC Warta Zawiercie III

"4" chłopców
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I - awans do Wielkiego Finału
2. Vita SUN MKS Będzin I - awans do Wielkiego Finału
3. Sikret Gliwice
4. Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa I
5. Exact Systems Norwid Częstochowa I
6. SK Górnik Radlin
7. GKS Gieksa Katowice
8. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

Autor: Katarzyna Porębska/Śląski Związek Piłki Siatkowej