Finały Wojewódzkie - Świętokrzyskie

W bezpiecznych warunkach i miłej atmosferze udało się rozegrać Finały Wojewódzkie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving w województwie świętokrzyskim.

Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving  odbyły  się zgodnie z wytycznymi  w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych  na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej spowodowanej stanem epidemii  SARS-CoV-2. Turniej był rozgrywany bez udziału kibiców. Na hali podczas rozgrywek przebywali wyłącznie zawodnicy wraz z trenerami zgodnie ze zgłoszeniem do zawodów oraz opieka medyczna, sędziowie i organizatorzy.

Po dwie drużyny w każdej kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców uzyskały awans do Wielkiego Finału KINDER Joy of moving. Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale odbywała się w duchu zasad fair play.

Końcowa klasyfikacja Finałów Wojewódzkich w woj. świętokrzyskim
"2" dziewcząt
1. SP 25 Kielce I - w składzie: Lena Dzierżak, Emilia Łyżwa; trener Agnieszka Główczyńska - awans do Wielkiego Finału
2. SP 25 Kielce IV masełka - w składzie: Maja Rurarz, Aleksandra Dudek, Hanna Kowalska; trener Agnieszka Główczyńska - awans do Wielkiego Finału
3. MUKS Jedynka Ostrowiec - w składzie: Maj Natalia, Zieja Martyna; trener Iwona Błaszkiewicz
4. SP 25 Kielce ziemniaczki
5. MKS Gala Skarżysko I
6. MKS Gala Skarżysko II
7. MUKS Jedynka Ostrowiec Św. II
8. Fan Sport Kielce I 
9. Akademia Volley Stars Ostrowiec Św.
10. SP 25 Kielce słomki
11. SP 25 Kielce pieski
12. Fan Sport Kielce II

"3" dziewcząt
1. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Św. /I - w składzie: Nadia Klepacz, Roksana Krzysztoń, Matylda Chałupczak; trener Iwona Błaszkiewicz - awans do Wielkiego Finału
2. Arka Kluczewsko - w składzie: Czaińska Kinga, Dobrowolska Emilia, Jończyk Amelia, Mikołajczyk Natalia;  trener Dębowski Tomasz - awans do Wielkiego Finału
3. Fan Sport Kielce I - w składzie: Czyż Lena, Dziewięcka Klaudia, Kita Zuzanna, Zachariasz Magdalena; trener Barbara Karalus i Kamila Siciarska
4. SP 25 Kielce I
5. SMS MUKS Jedynka II
6. MKS Gala Skarżysko II
7. MKS Gala Skarżysko I
8. Akademia Volley Stars Ostrowiec Św
9. SP 25 Kielce II
10. MKS Gala Skarżysko III

"4" dziewcząt
1. Fan Sport Kielce /I - w składzie: Jaśkowska Amelia, Bąk Katarzyna, Brudzińska Julia, Pióro Kinga, Szybalska Maja; trener Kamila Siciarska, Barbara Karalus - awans do Wielkiego Finału
2. SMS MUKS Jedynka  Ostrowiec Św. - w składzie: Orzechowska Pola, Wróbel Patrycja, Pietrzykowska Angelika, Pietrzkiewicz Zuzanna; trener Iwona Błaszkiewicz - awans do Wielkiego Finału
3. Fan Sport Kielce /II - w składzie: Banaś Julia, Bilny Oliwia, Mróz Wiktoria, Rączkiewicz Agata, Żółtak Maria; trener Kamila Siciarska, Barbara Karalus
4. SMS MUKS Jedynka  Ostrowiec Św.
5. Akademia Volley Stars Ostrowiec Św
6. SP 25 Kielce

"2" chłopców
1. Arena Busko - awans do Wielkiego Finału
2. STS Skarżysko I - w składzie: Krystian Kocz, Kacper Kaczmarczyk, Bartosz Szymczak;  trener Tomasz Frąckiewicz - awans do Wielkiego Finału
3. Ibis Mirzec I - w składzie: Ignacy Michałków, Filip Franecki, Szymon Mytnik; trener Przemysław Strabanik
4. Ibis Mirzec II
5. Salos Cortile Kielce
6. STS Skarżysko-Kamienna II

"3" chłopców
1. Ibis Mirzec I - w składzie: Piotr Węgrzyn, Jakub Rokita, Aleksander Młudziński, Jakub Potrzeszcz, Wiktor Kosterna; trener Przemysław Strabanik - awans do Wielkiego Finału
2. Ibis Mirzec II  - w składzie: Michał Potrzeszcz, Wojciech Ochab, Jan Rokita; trener Przemysław Strabanik - awans do Wielkiego Finału
3. Salos Cortile Kielce I  - w składzie: Jan Kołomyja, Paweł Łata, Gabriel Myszka, Adrian Pańczyk); trener Nowak Dorota
4. STS Skarżysko-Kamienna
5. Salos Cortile Kielce II

"4" chłopców
1. Arena Busko I ( Natan Błasiński, Nikodem Leszczyński, Filip Marszałek, Franciszek Masin, Karol Tracz, Wojciech Żak) : trener Mariusz Panek - awans do Wielkiego Finału
2. STS Skarżysko I (Wojtek Gładyś, Tomasz Drążkiewicz, Piotr Bała, Miłosz Maciałczyk, Piotr Fabis):  trener Tomasz Frąckiewicz - awans do Wielkiego Finału
3. Salos Cortile Kielce II w składzie: Aleksander Fitas, Wiktor Kita, Adam Świtek, Cezary Wieczorek; trener Nowak Dorota

Autor: Katarzyna Porębska/Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej