Finały Wojewódzkie - Warmińsko-Mazurskie

Końcem czerwca w województwie warmińsko-mazurskim rozegrano Finały Wojewódzkie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving 2021.

Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving  odbyły  się zgodnie z wytycznymi  w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych  na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej spowodowanej stanem epidemii  SARS-CoV-2. Turniej był rozgrywany bez udziału kibiców. Na hali podczas rozgrywek przebywali wyłącznie zawodnicy wraz z trenerami zgodnie ze zgłoszeniem do zawodów oraz opieka medyczna, sędziowie i organizatorzy.

Po dwie drużyny w każdej kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców uzyskały awans do Wielkiego Finału KINDER Joy of moving. Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale odbywała się w duchu zasad fair play.

Końcowa kolejność Finału Wojewódzkiego w woj. warmińsko-mazurskim
"2" dziewcząt
1. KURIANVOLLEY OLSZTYN - awans do Wielkiego Finału
2. CZWÓRKA GIŻYCKO 1 - awans do Wielkiego Finału
3. BAD MAX KĘTRZYN 2
4. UKS CZWÓRKA GIZYCKO 2
5. BAD MAX KĘTRZYN 1
6. BAD MAX KĘTRZYN 3
 
"3" dziewcząt
1. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 1 - awans do Wielkiego Finału
2. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1 - awans do Wielkiego Finału
3. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1
4. MKS MOSIR KĘTRZYN
5. UKS OLIMP BARTOSZYCE 1
6. UMKS MIKRO EŁK NIEBIESKI
   
"4" dziewcząt
1. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 1 - awans do Wielkiego Finału
2. SPS SPARTA BRANIEWO - awans do Wielkiego Finału
3. MKS MOSIR KĘTRZYN 1
4. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2
5. MKS MOSIR KĘTRZYN 2
6. KURIANVOLLEY OLSZTYN

"2" chłopców
1. MKS MOSIR KĘTRZYN - awans do Wielkiego Finału
2. AZS UWM OLSZTYN - awans do Wielkiego Finału
3. UKS OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK 1
4. UKS TRÓJKA GOŁDAP 3
5. KURIANVOLLEY OLSZTYN
6. UKS TRÓJKA GOŁDAP 1
 
"3" chłopców  
1. KURIANVOLLEY OLSZTYN - awans do Wielkiego Finału
2. UKS TRÓJKA GOŁDAP - awans do Wielkiego Finału
3. AZS UWM OLSZTYN 1
4. OMEGA MRĄGOWO
5. AZS UWM OLSZTYN 2
6. IKS ATAK ELBLĄG 2
 
"4" chłopców  
1. MKS TRUSO ELBLĄG - awans do Wielkiego Finału
2. IKS ATAK ELBLĄG - awans do Wielkiego Finału
3. AZS UWM OLSZTYN 1
4. UKS SOKÓŁ NOWE MIASTO LUB.
5. KURIANVOLLEY OLSZTYN
6. MOSIR KĘTRZYN

Autor: Katarzyna Porębska/Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Siatkowej