Kolejna odsłona siatkarskich łamigłówek z orzełkiem

Już teraz zachęcamy do pobrania drugiej części Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem - zbioru siatkarskich zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców!

W kolejnej edycji można znaleźć nie tylko nowy zestaw zagadek dla dzieci czy kolorowanki i zagadki od naszych Sponsorów, ale również Siatkarskie Domino do samodzielnego wydruku i wspólnej zabawy z rodziną.

Nie zapomnieliśmy też o kolejnym konkursie z wyjątkowymi nagrodami! Liczymy, że uda się Wam stworzyć piosenkę zagrzewającą do boju naszych siatkarzy podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy  – czekamy na Wasze prace konkursowe pod adresem klubkibica@pzps.pl do 6 listopada!

Więcej informacji o konkursie znajduje się w środku Siatkarskich Łamigłówek.

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica – zachęcamy jednak do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Tym razem, z okazji trwającego roku szkolnego, do Siatkarskich Łamigłówek dodaliśmy też odrobinę nauki. W środku znajdują się pierwsze Siatkarskie Lekcje z Orzełkiem – na początek trochę teorii z poruszania się po boisku oraz zagrywki połączonej z ćwiczeniami.

Zachęcamy wszystkie dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy!

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać tutaj: https://www.pzps.pl/images/rrruserfiles/files/siatkarskie-lamiglowki-z-orzelkiem-nr-2_764_yDBm893M.pdf

Regulamin do konkursu plastycznego jest dostępny tutaj: https://bit.ly/34q1eNz

Do pobrania jest również załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu Piosenka: https://bit.ly/3opeYjq

Pierwsza część łamigłówek do pobrania tutaj: https://bit.ly/3jkvLk4

Autor: PZPS