Małopolska: Eliminacje Wójewódzkie (rankingi)

W województwie małopolskim turnieje Eliminacyjne Wojewódzkie Kinder+Sport zostały rozegrane w Tarnowie, Niepołomicach, Chrzanowie, Krakowie oraz Andrychowie.

W województwie małopolskim turnieje zostały podzielone na strefy. To pozwoliło wziąć udział w turnieju Kinder+Sport 2019 większej grupie młodych adeptów siatkówki. Przedstawiamy rankingi po pierwszej części Eliminacji Wojewódzkich.

Ranking "2" dziewcząt - Strefa III (Tarnów)
1. PRĄDNICZANKA Kraków 1
2. AMS Pcim 1
3. MKS MOS Wieliczka 1
4. DALIN Myślenice 1
5. PRĄDNICZANKA Kraków 2
6. SALOS Staniątki 1
7. PRĄDNICZANKA Kraków 3
8. DALIN Myślenice 2
9. AS Niepołomice 1
10. WTS SOLNA Wieliczka 1
11. UKS JEDYNKA Tarnów 1
12. MKS MOS Wieliczka 2
13-18. APS SMOKI Kraków
13-18. AMS Pcim 6
13-18. MKS MOS Wieliczka 4
13-18. MKS MOS Wieliczka 3
13-18. WTS SOLNA Wieliczka 4
13-18. DALIN Myślenice 3
19-24. MKS MOS Wieliczka 6
19-24. VOLLEY Brzesko 5
19-24. PRĄDNICZANKA Kraków 5
19-24. WTS SOLNA Wieliczka 15
19-24. WTS SOLNA Wieliczka 16
19-24. MKS MOS Wieliczka 5
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 7
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 11
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 13
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 8
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 12
25-36. SP 1 Tarnów 2
25-36. AMS Pcim 5
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 5
25-36. WTS SOLNA Wieliczka 3
25-36. AS Niepołomice 2
25-36. SP 1 Tarnów 3
25-36. PRĄDNICZANKA Kraków 4
37-48. VOLLEY Brzesko 6
37-48. AS Niepołomice 5
37-48. SALOS Staniątki 2
37-48. UKS JEDYNKA Tarnów 3
37-48. SALOS Staniątki 3
37-48. WTS SOLNA Wieliczka 14
37-48. WTS SOLNA Wieliczka 10
37-48. UKS JEDYNKA Tarnów 2
37-48. AMS Pcim 4
37-48. VOLLEY Brzesko 1
37-48. WTS SOLNA Wieliczka 9
37-48. AS Niepołomice 3
49-58. SALOS Staniątki 4
49-58. VOLLEY Brzesko 3
49-58. SP 1 Tarnów 1
49-58. WTS SOLNA Wieliczka 6
49-58. AMS Pcim 2
49-58. VOLLEY Brzesko 4
49-58. AS Niepołomice 4
49-58. AMS Pcim 3
49-58. VOLLEY Brzesko 2
49-58. WTS SOLNA Wieliczka

Ranking "2" chłopców - Strefa centralna (Niepołomice)
1. JEDYNKA Libiąż
2. MKS Andrychów 1
3. KĘCZANIN Kęty 1
4. AS Niepołomice 1
5. UKS 22 Kraków 3
6. UKS 22 Kraków 1
7. AMS Pcim 1
8. SPARTA AGH Kraków 1
9. AS Niepołomice 2
10. AS Niepołomice 4
11. TRÓJKA Olkusz 2
12. MKS Andrychów 2
13-18. SPARTA AGH Kraków 2
13-18. WAWEL Kraków 2
13-18. KĘCZANIN Kęty 2
13-18. UKS 22 Kraków 4
13-18. UKS 22 Kraków 2
13-18. UKS 22 Kraków 5
19-24. KĘCZANIN Kęty 3
19-24. SPARTA AGH Kraków 3
19-24. TRÓJKA Olkusz 1
19-24. VOLLEY Brzesko 1
19-24. KĘCZANIN Kęty 5
19-24. SMOKI Kraków 2
25-36. SALOS Staniątki
25-36. AMS Pcim 4
25-36. WAWEL Kraków 1
25-36. SMOKI Kraków 1
25-36. AS Niepołomice 3
25-36. RADWANSPORT Kraków
25-36. UKS 22 Kraków 6
25-36. AS Niepołomice 5
25-36. AS Niepołomice 6
25-36. ORLIK Bolesław 6
25-36. SP Rzezawa
25-36. AMS Pcim 6
37-45. WAWEL Kraków 3
37-45. ORLIK Bolesław 1
37-45. AMS Pcim 3
37-45. AMS Pcim 2
37-45. VOLLEY Brzesko 2
37-45. TRÓJKA Olkusz 3
37-45. SMOKI Kraków 3
37-45. AMS Pcim 5
37-45. AMS Pcim 7

Ranking „3” dziewcząt - Strefa II (Chrzanów)
1. DALIN Myślenice 1   
2. SETBOL Oświęcim 1   
3. UMKS-PMOS Chrzanów 1   
4. SETBOL Oświęcim 2   
5. AMS Pcim 1   
6. SETBOL Oświęcim 3   
7. MKS Andrychów 1   
8. KĘCZANIN Kęty 1   
9-12. UMKS-PMOS Chrzanów 2   
9-12. AMS Pcim 3
9-12 DALIN Myślenice 2   
9-12. JEDYNKA Libiąż   
13-16. AMS Pcim 2
13-16. Victoria Witkowice   
13-16. Bukowno   
13-16. MKS Andrychów 2   
17-20. Orlik Bolesław   
17-20. ALPS Wadowice 1
17-20. UMKS-PMOS Chrzanów 3   
17-20. Krzeszowice 1   
21-24. MKS Andrychów 3   
21-24. ALPS Wadowice 2
21-24. KĘCZANIN Kęty 2
21-24. ALPS Wadowice 3
25. Krzeszowice 2
26. DALIN Myślenice 3   

Ranking "3" dziewcząt - Strefa III (Kraków)
1. MKS MOS Wieliczka 1100
2. UKS 22 Kraków 1
3. SALOS Staniątki 1
4. SPARTA AGH Kraków 1
5. SOLNA Wieliczka 1
6. PRĄDNICZANKA Kraków
7. SALOS RP Kraków 2
8. MKS MOS Wieliczka 2
9-12. SPARTA AGH Kraków 2
9-12. MKS MOS Wieliczka 4
9-12. JEDYNKA Tarnów 1
9-12. MKS MOS Wieliczka 3
13-16. SOLNA Wieliczka 2
13-16. UKS 22 Kraków 2
13-16. SALOS RP Kraków 1
13-16. SOLNA Wieliczka 4
17-20. RADWANSPORT Kraków
17-20. SALOS RP Kraków 3
17-20. SOLNA Wieliczka 3
17-20. SP 1 Tarnów
21-24. MKS MOS Wieliczka 6
21-24. MKS MOS Wieliczka 5
21-24. AS Niepołomice
21-24. SALOS Staniątki 2
25. APS SMOKI Kraków
26. SP 153 BRONOWIANKA Kraków

Ranking "3" chłopców - Strefa centralna (Kraków)
1. UKS 22 Kraków 1
2. SPARTA Volleyball Kraków 1
3. MKS Andrychów 1
4. SPARTA Volleyball Kraków 2
5. KĘCZANIN Kęty 1
6. WAWEL Kraków 1
7. SOKÓŁ Gumniska Tarnów
8. UKS 22 Kraków 2
9. JEDYNKA Libiąż 1
10. SALOS RP Kraków 1
11. WAWEL Kraków 2
12. JEDYNKA Libiąż 2
13. MKS Andrychów 2
14. KĘCZANIN Kęty 2
15. RADWANSPORT Kraków
16. WAWEL Kraków 3
17-21. ORLIK Bolesław 1
17-21. ORLIK Bolesław 2
17-21. SPARTA Volleyball Kraków 3
17-21. SALOS RP Kraków2
22. APS SMOKI Kraków

Ranking "4" dziewcząt - Strefa II (Andrychów)
1. SETBOL Oświęcim 1
2. MKS Andrychów 1
3. Grunwald Chełmek
4. MKS Andrychów 2

5. AMS Pcim
6. KĘCZANIN Kęty 1
7. SETBOL Oświęcim 2
8. TRÓJKA Olkusz
9. ALPS Wadowice
10. PMOS Chrzanów 1
11. MOSiR Bukowno
12. PMOS Chrzanów 2
13. KĘCZANIN Kęty 2
14. UKS 6 Tenczynek 1
15. VICTORIA Witkowice
16. UKS 6 Tenczynek 2

Ranking "4" dziewcząt - Strefa III (Tarnów)
1. MKS MOS Wieliczka 1
2. UKS 22 Kraków 1
3. PRĄDNICZANKA Kraków 1
4. SPARTA Kraków 1

5. SOLNA Wieliczka 1
6. UKS 22 Kraków 2
7. MKS MOS Wieliczka 2
8. MKS MOS Wieliczka 3
9. KS AGH Kraków
10. AS Niepołomice
11. TS WISŁA Kraków 2
12. RADWANSPORT Kraków
13. JEDYNKA Tarnów 1
14. PRĄDNICZANKA Kraków 2
15. TS WISŁA Kraków 1
16. SOLNA Wieliczka 3
17-19. SOLNA Wieliczka 2
17-19. JEDYNKA Tarnów 2
17-19. SPARTA Kraków 2

Ranking "4" chłopców - Strefa II i III (Niepołomice)
1. UKS 22 Kraków 1
2. RADWANSPORT Kraków
3. AMS Pcim 1
4. AS Niepołomice 1
5. SPARTA AGH Kraków 1
6. SOKÓŁ Gumniska Tarnów
7. WAWEL Kraków 1
8. MKS Andrychów
9. ORLIK Bolesław 1
10. SPARTA AGH Kraków 2
11. UKS 22 Kraków 2
12. AMS Pcim 2
13-15. JEDYNKA Libiąż
13-15. AS Niepołomice 2
13-15. WAWEL Kraków 2

Autor: Katarzyna Porębska, fot. Małopolski Związek Piłki Siatkowej