Małopolska: Eliminacje Wójewódzkie (rankingi) cz. 2

W województwie małopolskim turnieje Eliminacyjne Wojewódzkie Kinder+Sport zostały podzielone na dwie części. Turnieje zostały rozegrane w Krzeszowicach, Tarnowie, Niepołomicach, Chrzanowie, Krakowie oraz Andrychowie. 

W województwie małopolskim turnieje zostały podzielone na strefy. To pozwoliło wziąć udział w turnieju Kinder+Sport 2019 większej grupie młodych adeptów siatkówki. Przedstawiamy rankingi po pierwszej części Eliminacji Wojewódzkich.

Ranking "2" dziewcząt - Strefa II (Krzeszowice)
1. SP 2 Krzeszowice 1
2. PMOS Chrzanów 1
3. UKS 22 Kraków 2
4. SETBOL Oświęcim 1
5. UKS 22 Kraków 1
6. JEDYNKA Libiąż 2
7. SETBOL Oświęcim 2
8. JEDYNKA Libiąż 3
9. KĘCZANIN Kęty 1
10. VICTORIA Witkowice 1
11. PMOS Chrzanów 2
12. SPARTA AGH Kraków 3
13. SPARTA AGH Kraków 1
14. KĘCZANIN Kęty 3
15. TS WISŁA Kraków
16. ALPS Wadowice 1
17. UKS 22 Kraków 3
18. SP 153 Bronowianka Kraków 1
19. PMOS Chrzanów 3
20. TRÓJKA Olkusz 1
21. UKS 22 Kraków 4
22. SETBOL Oświęcim 3
23. KĘCZANIN Kęty 6
24. JEDYNKA Libiąż 4
25. UKS 22 Kraków 5
26. PMOS Chrzanów 4
27. KĘCZANIN Kęty 2
28. TRÓJKA Olkusz 3
29. KĘCZANIN Kęty 4
30. MKS Andychów 2
31. SP 2 Krzeszowice 2
32. SPARTA AGH Kraków 2
33. RADWANSPORT Kraków
34. MKS Andrychów 1
35. VICTORIA Witkowice 2
36. UKS 22 Kraków 6
37. SP 153 Bronowianka Kraków 2
38. TRÓJKA Olkusz 2
39. ORLIK Bolesław 1
40. ORLIK Bolesław 9
41. MKS Andrychów 3
42. ORLIK Bolesław 5
43. ORLIK Bolesław 4
44. ORLIK Bolesław 2
45. ALPS Wadowice 6
46. ORLIK Bolesław 7
47. ALPS Wadowice 5
48. ORLIK Bolesław 8
49. ALPS Wadowice 4
50. KĘCZANIN Kęty 5
51. ORLIK Bolesław 10
52. ALPS Wadowice 7
53. ORLIK Bolesław 6
54. ORLIK Bolesław 11
55. ORLIK Bolesław 3

Ranking "2" dziewcząt - Strefa III (Tarnów)

1. PRĄDNICZANKA Kraków 1
2. MKS MOS Wieliczka 1
3. AMS Pcim 1
4. PRĄDNICZANKA Kraków 2
5. DALIN Myślenice 1
6. WTS SOLNA Wieliczka 1
7. DALIN Myślenice 2
8. PRĄDNICZANKA Kraków 3
9. SALOS Staniątki 1
10. MKS MOS Wieliczka 3
11. AS Niepołomice 1
12. DALIN Myślenice 3
13. AMS Pcim 6
14. MKS MOS Wieliczka 2
15. APS SMOKI Kraków
16. WTS SOLNA Wieliczka 4
17. MKS MOS Wieliczka 4
18. UKS JEDYNKA Tarnów 1
19. WTS SOLNA Wieliczka 16
20. PRĄDNICZANKA Kraków 5
21. MKS MOS Wieliczka 35
22. WTS SOLNA Wieliczka 12
23. SP 1 Tarnów 2
24. MKS MOS Wieliczka 6
25. WTS SOLNA Wieliczka 15
26. WTS SOLNA Wieliczka 3
27. AS Niepołomice 2
28. SP 1 Tarnów 1
29. WTS SOLNA Wieliczka 9
30. AS Niepołomice 3
31. UKS JEDYNKA Tarnów 2
32. SALOS Staniątki 3
33. WTS SOLNA Wieliczka 7
34. AMS Pcim 5
35. PRĄDNICZANKA Kraków 4
36. WTS SOLNA Wieliczka 6
37. AS Niepołomice 4
38. AS Niepołomice 5
39. SALOS Staniątki 2
40. UKS JEDYNKA Tarnów 3
41. WTS SOLNA Wieliczka 10
42. AMS Pcim 4
43. SP 1 Tarnów 3
44. AMS Pcim 2
45. AMS Pcim 3
46. SALOS Staniątki 4
47. WTS SOLNA Wieliczka 17
48. VOLLEY Brzesko 5
49. WTS SOLNA Wieliczka 18
50. WTS SOLNA Wieliczka 11
51. WTS SOLNA Wieliczka 13
52. WTS SOLNA Wieliczka 8
53. WTS SOLNA Wieliczka 5
54. SP 1 Tarnów 5
55. SALOS Staniątki 4
56. WTS SOLNA Wieliczka 14
57. VOLLEY Brzesko 1
58. VOLLEY Brzesko 6
59. VOLLEY Brzesko 4
60. VOLLEY Brzesko 3
61. VOLLEY Brzesko 2
62. WTS SOLNA Wieliczka 2

Ranking "2" chłopców - Strefa II (Niepołomice)
1. JEDYNKA Libiąż
2. UKS 22 Kraków 3
3. MKS Andrychów 1
4. KĘCZANIN Kęty 1
5. AS Niepołomice 1
6. SPARTA AGH Kraków 1
7. UKS 22 Kraków 1
8. AMS Pcim 1
9. UKS 22 Kraków 4
10. UKS 22 Kraków 2
11. AS Niepołomice 4
12. AS Niepołomice 2
13. UKS 22 Kraków 6
14. MKS Andrychów 2
15. TRÓJKA Olkusz 2
16. VOLLEY Brzesko 1
17. SPARTA AGH Kraków 2
18. WAWEL Kraków 2
19. KĘCZANIN Kęty 2
20. SPARTA AGH Kraków 3
21. TRÓJKA Olkusz 1
22. KĘCZANIN Kęty 3
23. UKS 22 Kraków 5
24. SALOS Staniątki
25. AMS Pcim 4
26. WAWEL Kraków 1
27. SMOKI Kraków 1
28. AS Niepołomice 3
29. RADWANSPORT Kraków
30. AS Niepołomice 5
31. WAWEL Kraków 3
32. AMS Pcim 3
33. AMS Pcim 2
34. VOLLEY Brzesko 2
35. AS Niepołomice 6
36. AMS Pcim 6
37. TRÓJKA Olkusz 3
38. AMS Pcim 5
39. AMS Pcim 7
40. KĘCZANIN Kęty 5
41. SMOKI Kraków 2
42. KĘCZANIN Kęty 4
43. VOLLEY Brzesko 5
44. ORLIK Bolesław 6
45. SP Rzezawa
46. VOLLEY Brzesko 3
47. VOLLEY Brzesko 4
48. VOLLEY Brzesko 6
49. ORLIK Bolesław 1
50. SMOKI Kraków 3

Ranking "3" dziewcząt - Strefa II (Chrzanów)
1. SETBOL Oświęcim
2. DALIN Myślenice 1
3. UMKS-PMOS Chrzanów 1
4. AMS Pcim 1
5. SETBOL Oświęcim 2
6. Victoria Witkowice
7. KĘCZANIN Kęty 1
8. SETBOL Oświęcim 3
9. AMS Pcim 3
10. Bukowno
11. UMKS-PMOS Chrzanów 2
12. DALIN Myślenice 2
13. Krzeszowice 1
14. AMS Pcim 2
15. JEDYNKA Libiąż
16. ALPS Wadowice 1
17. Krzeszowice 2
18. UMKS-PMOS Chrzanów 3
19. KĘCZANIN Kęty 2
20. MKS Andrychów 1
21. MKS Andrychów 2
22. Orlik Bolesław
23. MKS Andrychów 3
24. ALPS Wadowice 2
25. ALPS Wadowice 3
26. DALIN Myślenice 3

Ranking "3" dziewcząt - Strefa III (Niepołomice)

1. MKS MOS Wieliczka 1
2. UKS 22 Kraków 1
3. SPARTA AGH Kraków 1
4. SALOS Staniątki 1
5. SOLNA Wieliczka 1
6. MKS MOS Wieliczka 2
7. SALOS RP Kraków 2
8. PRĄDNICZANKA Kraków
9. JEDYNKA Tarnów 1
10. MKS MOS Wieliczka 3
11. SPARTA AGH Kraków 2
12. SALOS RP Kraków 1
13. UKS 22 Kraków 2
14. MKS MOS Wieliczka 4
15. RADWANSPORT Kraków
16. SP 1 Tarnów
17. SOLNA Wieliczka 2
18. SOLNA Wieliczka 4
19. AS Niepołomice
20. SOLNA Wieliczka 3
21. SALOS RP Kraków 3
22. SALOS Staniątki 2
23. SP Rzezawa
24. JEDYNKA Tarnów 2
25. MKS MOS Wieliczka 6
26. MKS MOS Wieliczka 5

Ranking "3" chłopców - Strefa centralna (Kraków)
1. UKS 22 Kraków 1 
2. KĘCZANIN Kęty 1 
3. SPARTA Volleyball Kraków 1 
4. MKS Andrychów 1 
5. SPARTA Volleyball Kraków 2 
6. WAWEL Kraków 1 
7. JEDYNKA Libiąż 1 
8. SALOS RP Kraków 1 
9. WAWEL Kraków 2 
10. SOKÓŁ Gumniska Tarnów
11. MKS Andrychów 2 
12. RADWANSPORT Kraków
13. SPARTA Volleyball Kraków 3 
14. SALOS RP Kraków2
15. UKS 22 Kraków 2 
16. SP Rzezawa
17. JEDYNKA Libiąż 2 
18. KĘCZANIN Kęty 2 
19. WAWEL Kraków 3 
20. ORLIK Bolesław 1 
21. ORLIK Bolesław 2 
22. APS SMOKI Kraków

Ranking "4" dziewcząt - Strefa II (Andrychów)
1. SETBOL Oświęcim 1
2. MKS Andrychów 2
3. KS Andrychów 1
4. Grunwald Chełmek
5. UKS 6 Tenczynek 1
6. KĘCZANIN Kęty 2
7. UKS 6 Tenczynek 2
8. VICTORIA Witkowice
9. AMS Pcim
10. KĘCZANIN Kęty 1
11. SETBOL Oświęcim 2
12. TRÓJKA Olkusz
13. ALPS Wadowice
14. PMOS Chrzanów 1
15. MOSiR Bukowno
16. PMOS Chrzanów 2

Ranking "4" dziewcząt- Strefa III (Niepołomice)
1. MKS MOS Wieliczka 1
2. UKS 22 Kraków 1
3. SPARTA Kraków 1
4. PRĄDNICZANKA Kraków 1
5. MKS MOS Wieliczka 2
6. SOLNA Wieliczka 1
7. KS AGH Kraków
8. UKS 22 Kraków 2
9. AS Niepołomice
10. PRĄDNICZANKA Kraków 2
11. MKS MOS Wieliczka 3
12. RADWANSPORT Kraków
13. SOLNA Wieliczka 2
14. TS WISŁA Kraków 1
15. SPARTA Kraków 2
16. SOLNA Wieliczka 3
17. TS WISŁA Kraków 2
18. JEDYNKA Tarnów 1
19. JEDYNKA Tarnów 2

Ranking "4" chłopców - Strefa II i III (Niepołomice)
1. UKS 22 Kraków 1
2. RADWANSPORT Kraków
3. AMS Pcim 1
4. SPARTA AGH Kraków 1
5. AS Niepołomice 1
6. SOKÓŁ Gumniska Tarnów
7. MKS Andrychów
8. SPARTA AGH Kraków 2
9. WAWEL Kraków 1
10. AMS Pcim 2
11. UKS 22 Kraków 2
12. JEDYNKA Libiąż
13. ORLIK Bolesław 1
14. AS Niepołomice 2
15. WAWEL Kraków 2

Autor: Katarzyna Porębska, fot. Małopolski Związek Piłki Siatkowej