Najlepsze drużyny Kinder Joy of moving 2020!

Przedstawiamy najlepsze drużyny w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

We wszystkich województwach udało się przeprowadzić rozgrywki Kinder Joy of moving do końca. Rozegrano Turnieje Miejskie, Eliminacje Wojewódzkie oraz Finały Wojewódzkie, które pozwoliły wyłonić najlepsze drużyny.

Prezentujemy klasyfikację zespołów, które okazały się najlepsze w swojej kategorii i zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce podczas Finałów Wojewódzkich Kinder Joy of moving.

woj. dolnośląskie
„2” dziewcząt

AMS Mini Volley Kamienna Góra
Kinder Volley Wałbrzych
„3” dziewcząt
UKS Wieża Radków
Janowice Wielkie
„4” dziewcząt
UKS WIEŻA RADKÓW
UKS KORAL WROCŁAW

„2” chłopców
AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA
UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH I
„3” chłopców
Akademia UKPS Lubin
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych I
„4” chłopców
UKS KORAL WROCŁAW
UKPS LUBIN


woj. kujawsko-pomorskie
„2” dziewcząt

MUKS " JOKER" Świecie
SKS ALEKSANDRIA Aleksandrów Kujawski
„3” dziewcząt
MUKS "JOKER" ŚWIECIE
KS STAL Grudziądz
„4” dziewcząt
MUKS ,,Spartakus” Lniano
TS KOSET Grudziądz

„2” chłopców
NTS Trójka Nakło
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
„3” chłopców
TS KOSET Grudziądz
AZS OŚ Toruń
„4” chłopców
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
KS STAL Grudziądz

woj. lubelskie
„2” dziewcząt

SKS Szóstka I TPS Biała Podlaska
SKS Szóstka II TPS Biała Podlaska
„3” dziewcząt
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
SKS Szóstka I Biała Podlaska
„4” dziewcząt
SKS Szóstka I Biała Podlaska
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska

„2” chłopców
UKS Serbinów Biała Podlaska
MKS Avia Świdnik
„3” chłopców
UKS Olimp I Opole Lubelskie
LKS Cisy Nałęczów
„4” chłopców
UKS Serbinów I Biała Podlaska
UKS Olimp Opole Lubelskie

woj. lubuskie
„2” dziewcząt

SPS Zbąszynek
MLKS Volley Gubin
„3” dziewcząt
UKS Ares Nowa Sól
UKS SG Kożuchów
„4” dziewcząt
UKS SG Kożuchów
UKS Świt Drzonków

„2” chłopców
UKS Jedynka Międzyrzecz
STS OLIMPIA SULĘCIN
„3” chłopców
UKS Jedynka Międzyrzecz
KS Atak Gorzów Wlkp.
„4” chłopców
UKS Jedynka Międzyrzecz
UKS Trójka Sulechów

woj. łódzkie
„2” dziewcząt

 UKS Lider Konstantynów Łódzki
UKS "Czwórka" Aleksandrów Łódzki
„3” dziewcząt
UKS Lider Konstantynów Łódzki
UKS Volley 34 Łódź
„4” dziewcząt
ŁMLKS Łaskovia Łask
UKS Lider Konstantynów Łódzki

„2” chłopców

SP 12 -KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
KS "Wifama" Łódź
„3” chłopców
MKS BZURA OZORKÓW
UKS  KORONA  BEŁCHATÓW
„4” chłopców
MKS BZURA Ozorków
KS "Wifama" Łódź

woj. małopolskie
„2” dziewcząt

Prądniczanka Media Gold Kraków
MKS MOS Wieliczka
„3” dziewcząt
STS Sandecja Nowy Sącz
Prądniczanka Media Gold Kraków
„4” dziewcząt
SL SALOS Staniątki
Klub Przyjaciół Siatkówki Gorce Nowy Targ

„2” chłopców
Akademia Siatkówki Niepołomice
UKS  Volley Brzesko
„3” chłopców
SKPS Dunajec Nowy Sącz
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej Gorlice
„4” chłopców
SKPS Dunajec Nowy Sącz
UKS 22 Kraków

woj. mazowieckie
„2” dziewcząt

MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
MUKS Sparta Warszawa
„3” dziewcząt
UKS Victoria Lubowidz/Polonez Wyszków
SFERIS GLKS Nadarzyn
„4” dziewcząt
UKS Beta Błonie
MUKS Sparta Warszawa

„2” chłopców
Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
UKS Iskra Warszawa
„3” chłopców
UKS Iskra Warszawa
Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
„4” chłopców
Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
UMKS MOS Wola Warszawa

woj. opolskie
„2” dziewcząt

ECO UNI OPOLE
ECO UNI OPOLE
„3” dziewcząt
ECO UNI OPOLE
ECO UNI OPOLE
„4” dziewcząt
ECO UNI OPOLE
LUKS SUKCES KOMPRACHCICE

„2” chłopców
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE
MUCHA VOLLEY KLUCZBORK
„3” chłopców
PSP DOMECKO/PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE
UKS AMS OPOLE
„4” chłopców
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE
UKS AMS OPOLE

woj. podkarpackie
„2” dziewcząt

UKS KĘPA DĘBICA
KKS KARPATY MOSIR KROSNO
„3” dziewcząt
UKS 15 PRZEMYŚL
MKS V LO RZESZÓW
„4” dziewcząt
KKS KARPATY MOSIR KROSNO
UKS 15 PRZEMYŚL

„2” chłopców
KARPATY MOSiR KROSNO
AKS MOS RZESZÓW
„3” chłopców
UKS TRÓJKA LEŻAJSK
AKS MOS RZESZÓW
„4” chłopców
AKS RZESZÓW
AKS RZESZÓW

woj. podlaskie
„2” dziewcząt

UKS "Olimpik" Mońki
SAS SEJNY
„3” dziewcząt
MOSiR Bielsk Podlaski
MOSiR Bielsk Podlaski
„4” dziewcząt
Rekord Zambrów
UKS "SET" Wasilków

„2” chłopców
SUKSS Suwałki
SUKSS Suwałki
„3” chłopców
MUKS "Piętnastka" w Białymstoku
SUKSS Suwałki
„4” chłopców
MUKS "Piętnastka" w Białymstoku
SUKSS Suwałki

woj. pomorskie
„2” dziewcząt

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański
Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego Puck
„3” dziewcząt
UKS "Jasieniak" SP 85 Gdańsk
Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
„4” dziewcząt
SP PĘPOWO
SPS LĘBORK

„2” chłopców
SKFiS KaEmKa WRC-fitline Starogard Gdański
TREFL GDAŃSK
„3” chłopców
TREFL GDAŃSK 
UKS "Jasieniak" SP 85 Gdańsk
„4” chłopców
TREFL GDAŃSK
UKS Suchanik Gdańsk

woj. śląskie
„2” dziewcząt

MKS ,,Dwójka” Zawiercie
JKS SMS Jastrzębie
„3” dziewcząt
KS Częstochowianka Częstochowa
MOSM Tychy I SP 19
„4” dziewcząt
MKS ,,Dwójka” Zawiercie
TS STAL ŚRUBIARNIA / SMS ŻAPN ŻYWIEC

„2” chłopców
Akademia Aluron CMC Zawiercie
SK Górnik Radlin
„3” chłopców
ANBUD MKS Będzin
Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa
„4” chłopców
BBTS Włókniarz Bielsko Biała
MOSM Tychy

woj. świętokrzyskie
„2” dziewcząt

Arka Kluczewsko
MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski
„3” dziewcząt
Fun Sport Kielce
MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski
„4” dziewcząt
Fun Sport Kielce
ULKS Chobrzany

„2” chłopców
Ibis Mirzec
Ibis Mirzec
„3” chłopców
DMKS "PLAS" KIELCE
KS Arena Busko Zdrój
„4” chłopców
KS Arena Busko Zdrój
DMKS "PLAS" KIELCE

woj. warmińsko-mazurskie
„2” dziewcząt

UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2
MUKS OMEGA MRĄGOWO
„3” dziewcząt
UKS CZWÓRKA GIŻYCKO
LUKS WILCZEK WILKOWO
„4” dziewcząt
UKS CZWÓRKA GIŻYCKO
UMKS MIKRO EŁK

„2” chłopców
UKS TRÓJKA GOŁDAP
KURIANVOLLEY OLSZTYN
„3” chłopców
IKS ATAK ELBLĄG
MKS TRUSO ELBLĄG
„4” chłopców
UKS LECHOWO
UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO

woj. wielkopolskie
„2” dziewcząt

UKS KANIASIATKA Gostyń 1
Enea ENERGETYK Poznań 1
„3” dziewcząt
UKS SZAMOTULANIN Szamotuły
Enea ENERGETYK Poznań 2
„4” dziewcząt
PKS PIAST Poniec
KS ENERGETYK Poznań

„2” chłopców
KPS PROGRESS Września 2
UKS 9 Leszno 1
„3” chłopców
PKS PIAST Poniec
UKS 9 Leszno
„4” chłopców
UKS PIAST Krotoszyn 1
PKS PIAST Poniec

woj. zachodniopomorskie
„2” dziewcząt

AMPS KOŁOBRZEG
UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 1 
„3” dziewcząt
UKS VOLLEY 71 SZCZECIN
UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 SZCZECIN
„4” dziewcząt
UKS BARNIM GOLENIÓW
G.A. - UKS VOLLEY WAŁCZ

„2” chłopców
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN
„3” chłopców
G.A. - MKS "GRYF" SZCZECINEK 1 
SSPNR1/UKS BRONEK KOSZALIN
„4” chłopców
UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN

Autor: Katarzyna Porębska, fot. Małopolski Związek Piłki Siatkowej