Turniej Miejski "3" chłopców w Gdańsku

Pierwszy Turniej Miejski w kategorii "3" chłopców województwie pomorskim w rozgrywkach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving został rozegrany w Gdańsku.

W dniu 9 lutego 2020 roku w hali sportowej SP nr 42 W Gdańsku, mieszczącej się przy ul. Czajkowskiego 1 zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta Kinder Joy of moving w kategorii „3” chłopców.

W turnieju udział wzięło 9 zespołów z pięciu klubów sportowych. W zawodach zagrało łącznie 30 młodych adeptów siatkówki. Podczas imprezy kibice głośno dopingowali młodych zawodników. Wszyscy uczestnicy turnieju Kinder Joy of moving otrzymali gadżety oraz dyplomy. Natomiast zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali medale ufundowane przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej oraz Pomorską Federację Sportu.

Nad sprawną organizacją turnieju czuwał Karol Fidyk. Zawody zostały rozegrane na trzech do tego przygotowanych odpowiednio boiskach. 9 zespołów w I fazie rozgrywek zostało podzielonych na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej grupie. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym".  W następnej fazie zespół pierwszy grał z zespołem drugim, a trzeci z trzecim. Zwycięzcy grali na krzyże.