Turniej Miejski "4" chłopców w Gdańsku

Pierwszy Turniej Miejski w kategorii "4" chłopców województwie pomorskim w rozgrywkach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving został rozegrany w Gdańsku.

W dniu 9 lutego 2020 roku w hali sportowej SP nr 42 W Gdańsku, mieszczącej się przy ul. Czajkowskiego 1 zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta Kinder Joy of moving w kategorii „4” chłopców.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów z sześciu klubów sportowych. W zawodach zagrało łącznie 59 młodych adeptów siatkówki. Podczas imprezy kibice głośno dopingowali młodych zawodników. Wszyscy uczestnicy turnieju Kinder Joy of moving otrzymali gadżety oraz dyplomy. Natomiast zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali medale ufundowane przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej oraz Pomorską Federację Sportu.

Nad sprawną organizacją turnieju czuwał Karol Fidyk. Zawody zostały rozegrane na trzech do tego przygotowanych odpowiednio boiskach. 12 zespołów w I fazie rozgrywek zostało podzielonych na trzy grupy, po cztery drużyny w każdej grupie. Pierwsze dwa zespoły z każdej grupy uzyskiwały prawo gry o miejsca 1-6, z zaliczeniem meczu grupowego. Trzecie miejsca grały w grupie o miejsca 7-9, natomiast czwarte grały w grupie o miejsca 10-12.