Turnieje Miejskie w woj. małopolskim

W Turniejach Miejskich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving w województwie małopolskim zagrało 311 drużyn i 1114 zawodniczek i zawodników w kategorii "2", "3" i "4".

W ramach Turniejów Miejskich w województwie małopolskim rozegrano 10 turniejów w kategorii "2", "3" i "4" dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w następujących miejscowościach: Muszyna, Niepołomice, Tarnów, Kraków, Bobowa, Stróża, Gorlicach oraz Krzeszowicach.

We wszystkich Turniejach Miejskich zagrało 311 drużyn (237 dziewcząt i 74 chłopców), łącznie w zawodach uczestniczyło 1114 zawodniczek i zawodników (833 zawodniczek, 281 zawodników).

W kategorii "2" dziewcząt: 130 zespołów - 303 zawodniczki
W kategorii "3" dziewcząt: 58 zespołów - 257 zawodniczek
W kategorii "4" dziewcząt: 49 zespołów - 273 zawodniczki

W kategorii "2" chłopców: 39 zespołów - 101 zawodników
W kategorii "3" chłopców: 11 zespołów - 48 zawodników
w kategorii "4" chłopców 24 zespoły - 132 zawodników

Poniżej prezentujemy klasyfikacje drużyn w poszczególnych Turniejach Miejskich.

Końcowa klasyfikacja "2" dziewcząt w Muszynie
1. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz I
2. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz II
3. UKS GÓRAL Muszyna

Końcowa klasyfikacja "2" dziewcząt w Tarnowie
1. KS Prądniczanka Kraków 1
2. Salos Staniątki 1
3. AS Niepołomice 1
4. MKS MOS Wieliczka 1
5. WTS Solna Wieliczka 1
6. UKS Jedynka Tarnów 1
7. MKS MOS Wieliczka 2
8. Salos Staniątki 2
9. WTS Solna Wieliczka 2
10. Radwansport Kraków 2
11. AS Niepołomice 2
12. WTS Solna Wieliczka 3
13. MKS MOS Wieliczka 3
14. Salos Staniątki 3
15. AS Niepołomice 3
16. WTS Solna Wieliczka 4
17. MKS MOS Wieliczka 4
18. MKS MOS Wieliczka 7
19. MKS MOS Wieliczka 9
20. MKS MOS Wieliczka 6
21. Salos Staniątki 6
22. MKS MOS Wieliczka 8
23. MKS MOS Wieliczka 5
24. Salos Staniątki 5
25. KS Prądniczanka Kraków 2
26. AS Niepołomice 4
27. Salos Staniątki 4
28. KS AGH Kraków 1
29. AS Niepołomice 5
30. Radwansport Kraków 1
31. MKS MOS Wieliczka 10

Końcowa klasyfikacja "2" chłopców w Niepołomicach
1. AS Niepołomice II
2. AS Niepołomice I
3. Kęczanin Kęty I
4. Sparta Kraków I
5. Prądniczanka Kraków
6. UKS 22 Kraków I
7. Sparta Kraków II
8. Sparta Kraków IV
9. AS Niepołomice IV
10. AS Niepołomice III
11. Kęczanin Kęty II
12. RadwanSport Kraków
13. AMS Pcim I
14. Volley Brzesko
15. Sparta Kraków III
16. UKS 22 Kraków II
17. UKS 22 Kraków III
18. AMS Pcim II
19. AS Niepołomice V
20. UKS 22 Kraków IV
21. AS Niepołomice VI
22. AS Niepołomice VII

Końcowa klasyfikacja "3" dziewcząt w Bobowej
1. SKPS DUNAJEC Nowy Sącz I 
2. MUKS Ogniwo Piwniczna-Zdrój I
3. MKS Limanowa I 

Końcowa klasyfikacja "3" chłopców w Niepołomicach
1. AS Niepołomice I
2. WKS WAWEL Kraków
3. VOLLEY Brzesko
4. APS ORLIK Bolesław
5. AS Niepołomice II

Końcowa klasyfikacja "4" dziewcząt w Gorlicach
1. STS SANDECJA Nowy Sącz I 
2. KPS GORCE Nowy Targ I
3. MUKS Ogniwo Piwniczna-Zdrój I

Końcowa klasyfikacja "4" dziewcząt w Krakowie
1. KS Prądniczanka Kraków 1
2. Salos Staniątki 1
3. MKS MOS Wieliczka 1
4. KS Prądniczanka Kraków 2
5. SMS Solna Wieliczka 1
6. UKS 22 Kraków
7. AS Niepołomice
8. Jedynka Tarnów
9. SMS Solna Wieliczka 2
10. TS Wisła Kraków 1
11. TS Wisła Kraków 2
12. KS Prądniczanka 3
13. Salos Staniątki 2
14. Radwan Sport Kraków
15. AGH Kraków 1
16. AGH Kraków 2

Końcowa klasyfikacja "4" dziewcząt w Krzeszowicach
1. MARATON Krzeszowice
2. UMKS KĘCZANIN Kęty I
3. AS Przeciszów
4. UMKS PMOS Chrzanów I
5. UKS SETBOL Oświęcim
6. UMKS PMOS Chrzanów II
7. UKS JEDYNKA Libiąż
8. UMKS KĘCZANIN Kęty II
9. UMKS KĘCZANIN Kęty III
10. SMS DALIN Myślenice
11. PKS Kalwaria Zebrzydowska
12. SKAWA Wadowice

Końcowa klasyfikacja "4" chłopców w Niepołomicach
1. Kęczanin Kęty I
2. Sparta Kraków I
3. AS Niepołomice I
4. UKS 22 Kraków I
5. UKS 22 Kraków II
6. Sparta Kraków II
7. Wawel Kraków
8. AMS Pcim II
9. AMS Pcim I
10. Radwan Sport Kraków II
11. Radwan Sport Kraków I
12. Kęczanin Kęty II
13. Trójka Olkusz
14. AS Niepołomice II

Końcowa klasyfikacja "2" dziewcząt w Stróży
1. AMS PCIM 1
2. PMOS CHRZANÓW 1
3. SETBOL OŚWIĘCIM 1
4. KĘCZANIN KĘTY 1
5. DALIN MYŚLENICE 1
6. JEDYNKA LIBIĄŻ 3
7. SETBOL OŚWIĘCIM 2
8. PMOS CHRZANÓW 4
9. DALIN MYŚLENICE 3
10. UKS JEDYNKA LIBIĄŻ 2
11. MARATON KRZESZOWICE 1
12. AMS PCIM 2
13. PMOS CHRZANÓW 2
14. AMS PCIM 3
15. UKS 22 KRAKÓW 1
16. KĘCZANIN KĘTY 2
17. PMOS CHRZANÓW 3
18. TRÓJKA OLKUSZ 1
19. SETBOL OŚWIĘCIM 3
20. SPARTA KRAKÓW 1
21. SPARTA KRAKÓW 2
22. DALIN MYŚLENICE 2
23. UKS TENCZYNEK 3
24. UKS TENCZYNEK 1
25. MARATON KRZESZOWICE 2
26. JEDYNKA LIBIĄŻ 41
27. JEDYNKA LIBIĄŻ 1
28. UKS TENCZYNEK 4
29. VICTORIA WITKOWICE 2
30. UKS TENCZYNEK 2
31. VICTORIA WITKOWICE 1

Autor: Katarzyna Porębska/Małopolski Związek Piłki Siatkowej