Turnieje Miejskie w woj. wielkopolskim

W województwie wielkopolskim udało się rozegrać wszystkie zaplanowane Turnieje Miejskie Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Turnieje Miejskie dziewcząt zostały rozegrane w Trzciance i Poznaniu (łącznie rozegrano cztery turnieje). Natomiast zawody w kategorii chłopców odbyły się w Krotoszynie, Kaliszu i Rokietnicy (łącznie rozegrano pięć turniejów).

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację drużyn podczas każdego z rozegranych Turniejów Miejskich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving w danej kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców.

"2" dziewcząt w Trzciance
1. MKS Trzcianka 1
2. KS ASBL Piła 1
3. SPS VOLLEY Piła 5
4. MKS Trzcianka 3
5. SPS VOLLEY Piła 1
6. SPS VOLLEY Piła 2
7. MKS Trzcianka 4
8. MKS Trzcianka 5
9. MKS Trzcianka 2
10. SPS SPARTA Złotów
11. SPS VOLLEY Piła 4
12. SPS VOLLEY Piła 3
13. KS ASBL Piła 3
14. KS ASBL Piła 2

"2" dziewcząt w Poznaniu
1. UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2
2. KS ENERGETYK Poznań 1
3. KPS PROGRESS Września
4. UKS KANIASIATKA Gostyń 1
5. MKS Trzcianka 1
6. MKS Trzcianka 3
7. UKS ŚRODA Środa Wlkp.
8. UKS PIĄTKA Turek
9. UKS 9 Leszno 1
10. GLKS BARYCZ Janków Przygodzki
11. UKS OLIMP Września 1
12. KS ENERGETYK Poznań 2
13. KS ENERGETYK Poznań 3
14. MUKS JANTAR Kalisz 1
15. SPS VOLLEY Piła 1
16. UKS LIDER Rokietnica
17. UKS ZIELONE WZGÓRZA Mur. Goślina
18. KS ENERGETYK Poznań 5
19. KS ENERGETYK Poznań 4
20. UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 1
21. UKS KANIASIATKA Gostyń 2
22. UKS OLIMP Września 2
23. MKS Trzcianka 4
24. MUKS JANTAR Kalisz 2
25. SPS VOLLEY Piła 2
26. MKS Trzcianka 2

"3" dziewcząt w Poznaniu
1. KS ENERGETYK Poznań 2
2. UKS SZAMOTULANIN Szamotuły
3. KS ENERGETYK Poznań 1
4. UKS 9 Leszno 1
5. MKS Trzcianka 1
6. UKS ZSMS Poznań
7. MKS Trzcianka 3
8. MUKS JANTAR Kalisz
9. UKS 17 Kalisz 1
10. KS ENERGETYK Poznań 3
11. MKS MOS Turek 1

"4" dziewcząt w Trzciance
1. PKS PIAST Poniec
2. KS Energetyk Poznań
3. UKS LIDER Rokietnica 2
4. SKF KS Poznań
5. MKS NASZ Jarocin
6. UKS PIĄTKA Turek
7. SPS VOLLEY Piła 3
8. UKS ZSMS Poznań
9. TKS SIATKARZ Jarocin
10. UKS SZÓSTKA Rawicz
11. UKS ŚRODA Środa Wlkp.
12. MKS Trzcianka
13. SPS VOLLEY Piła 1
14. UKS LIDER Rokietnica 2
15. UKS 9 Leszno 1
16. SPS VOLLEY Piła 2
17. GKS Sompolno
18. UKS 9 Leszno 2
19. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne
20. UKS KANIASIATKA Gostyń

"2" chłopców w Krotoszynie
1. UKS 9 Leszno 1 
2. UKS POLON Krotoszyn 1 
3. UKS POLON Krotoszyn 2 
4. UKS PIAST Krotoszyn 1 
5. UKS 9 Leszno 2 
6. UKS POLON Krotoszyn 3 
7. UKS POLON Krotoszyn 5 
8. UKS POLON Krotoszyn 4 
9. MKS Jarocin 1 
10. UKS PIAST Krotoszyn 2 
11. MKS Jarocin 2 

"2" chłopców w Kaliszu
1. MUKS GROM Kalisz 1 
2. UKS 17 Kalisz
3. MUKS JANTAR Kalisz 1 
4. MUKS GROM Kalisz 4 
5. MUKS GROM Kalisz 3 
6. MKS MOS Turek 2 
7. MUKS GROM Kalisz 2 
8. MUKS AMBER Kalisz 1 
9. MKS MOS Turek 1 
10. UKS PIĄTKA Turek 1 
11. MUKS JANTAR Kalisz 2 
12. MUKS AMBER Kalisz 2 

"2" chłopców w Rokietnicy
1. KPS PROGRESS Września 1 
2. UKS 9 Leszno 1 
3. KPS PROGRESS Września 2 
4. UKS SMS JOKER Piła 1 
5. UKS 17 Kalisz/MUKS GROM Kalisz 1 
6. UKS ZIELONE WZGÓRZA Mur. Goślina 1 
7. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2 
8. UKS ZIELONE WZGÓRZA Mur. Goślina 2 
9. UKS 17 Kalisz/MUKS GROM Kalisz 2 
10. UKS 9 Leszno 2 
11. KS ENERGETYK Poznań 2 
12. KS ENERGETYK Poznań 1 
13. MKS MOS Turek 1
14. UKS SMS JOKER Piła 2
15. UKS PIĄTKA Turek
16. UKS LIDER Rokietnica
17. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1

"3" chłopców w Rokietnicy
1. UKS 9 Leszno
2. PKS PIAST Poniec
3. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1 
4. UKS SMS JOKER Piła
5 . UKS ZIELONE WZGÓRZA Murowana Goślina
6. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2
7. UKS 17 Kalisz

"4" chłopców w Krotoszynie
1. UKS PIAST Krotoszyn 1 
2. PKS PIAST Poniec
3. KS ENERGETYK Poznań
4. UKS PIAST Krotoszyn 2 
5. UKS LIDER Rokietnica

Autor: Katarzyna Porębska/Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej