Turnieje Miejskie w województwie mazowieckim - rankingi

W województwie mazowieckim organizatorzy Turnieje Miejskie Kinder+Sport podzielili na kilka etapów. Zawody rozgrywane były m.in. w Józefosławiu, Ciechanowie, Lesznowoli, Błoniach oraz Mrozach.

Przedstawiamy rankingi po Turniejach Miejskich Kinder+Sport 2019 w województwie mazowieckim.

Józefosław
"2"
1    VICTORIA LUBOWIDZ 1
2    NOSIR 2
3    LTS LEGIONOWIA 1
4    VICTORIA LUBOWIDZ 2
5    NOSIR 1
6    PLAS WARSZAWA 1
7    MAZOWIA WARSZAWA 1
8    VICTORIA LUBOWIDZ 3
9    VICTORIA LUBOWIDZ 4
10    ESPERANTO 1
11    WRZOS MIĘDZYBORÓW 1
12    DĘBUINA NIEPORĘT 2
13    NOSIR 3
14    LTS LEGIONOWIA 6
15    VICTORIA LUBOWIDZ 5
16    PLAS WARSZAWA 2
17    LTS LEGIONOWIA 3
18    NIKE OSTROŁĘKA 1
19    NIKE OSTROŁĘKA 4
20    WRZOS MIĘDZYBORÓW 2
21    LTS LEGIONOWIA 4
22    DĘBINA NIEPORĘT 3
23    BETA 1
24    LEGIA 1
25    NOSIR 6
26    NOSIR 5
27    DĘBINA NIEPORĘT 1
28    NIKE OSTROŁĘKA 6
29    NIKE OSTROŁĘKA 8
30    LTS LEGIONOWIA 5
31    LTS LEGIONOWIA 2
32    WRZOS MIĘDZYBORÓW 3
33    NIKE OSTROŁĘKA 3
34    MAZOWIA WARSZAWA 2
35    NOSIR  4
36    WRZOS 4
37    LTS LEGIONOWIA 7
38    NOSIR 7
39    NIKE OSTROŁĘKA 2
40    NIKE OSTROŁĘKA 5
41    NIKE OSTROŁĘKA 7

"3"
1    BETA 1
2    BETA 2
3    NIKE OSTROŁĘKA 1
4    NOSIR 1
5    PLAS WARSZAWA 1
6    RUTKI PŁOŃSK 1
7    RUTKI PŁOŃSK 2
8    NIKE OSTROŁĘKA 2
9    LTS LEGIONOWIA 1
10    AKADEMIA WÓJTOWICZA 1
11    LTS LEGIONOWIA 2
12    KS IZABELIN 1
13    LTS LEGIONOWIA 3
14    NIKE OSTROŁĘKA 3
15    KS IZABELIN 2
16    PLAS WARSZAWA 2
17    NOSIR 3

Ciechanów
"2"

1    POLONEZ WYSZKÓW 1
2    ATENA WARSZAWA 3
3    ATENA WARSZAWA 1
4    ATENA WARSZAWA 6
5    SPARTA WARSZAWA 1
6    ATENA WARSZAWA 8
7    SASKA WARSZAWA 1
8    SASKA WARSZAWA 2
9    TRÓJKA KOBYŁKA 1
10    ATENA WARSZAWA 7
11    SASKA WARSZAWA 3
12    OLIMPIA WĘGRÓW 2
13    ISKRA WARSZAWA 2
14    ISKRA WARSZAWA 1
15    ATENA WARSZAWA 5
16    OLIMP MIŃSK 1
17    ZAMEK CIECHANÓW 2
18    OLIMPIA WĘGRÓW 1
19    SPARTA WARSZAWA 2
20    TRÓJKA KOBYŁKA 2
21    OLIMP MIŃSK 3
22    ATENA WARSZAWA 2
23    ZAMEK CIECHANÓW 3
24    OLIMP TŁUSZCZ 2
25    ATENA WARSZAWA 4
26    PERŁA ZŁOTOKŁOS 1
27    OLIMPIA WĘGRÓW 4
28    OLIMPIA WĘGRÓW 3
29    OLIMP TŁUSZCZ 1
30    ATENA WARSZAWA 9
31    OLIMP TŁUSZCZ 4
32    ZAMEK CIECHANÓW 7
33    SPARTA WARSZAWA 3
34    HERKULES SULEJÓWEK 1
35    OLIMP TŁUSZCZ 3
36    OLIMP MIŃSK 4
37    OLIMP TŁUSZCZ 2
38    SPARTA WARSZAWA 4
39    ZAMEK CIECHANÓW 1
40    SPARTA WARSZAWA 5
41    ZAMEK CIECHANÓW 4
42    OLIMP MIŃSK 7
43    OLIMP MIŃSK 5
44    ZAMEK CIECHANÓW 5
45    ZAMEK CIECHANÓW 6
46    ATENA WARSZAWA 10
47    OLIMP MIŃSK 6
48    OLIMP TŁUSZCZ 5
49    OLIMP MIŃSK 2

"3"
1    SPARTA WARSZAWA 2
2    POLONEZ WYSZKÓW 3
3    SPARTA WARSZAWA 1
4    POLONEZ WYSZKÓW 1
5    OLIMP TŁUSZCZ 1
6    PERŁA ZŁOTOKŁOS 1
7    TRÓJKA KOBYŁKA 2
8    OLIMP TŁUSZCZ 2
9    TRÓJKA KOBYŁKA 1
10    ZAMEK CIECHANÓW 1
11    POLONEZ WYSZKÓW 2
12    HERKULES SULEJÓWEK 1
13    ISKRA WARSZAWA 2
14    OLIMPIA WĘGRÓW 1
15    OLIMP MIŃSK 1
16    OLIMP MIŃSK 2
17    ZAMEK CIECHANÓW 2
18    OLIMP MIŃSK 4
19    OLIMP MIŃSK 3
20    SASKA WARSZAWA  1
21    SPARTA WARSZAWA 3

Lesznowola
"2"

1    GLKS NADARZYN 1
2    KRÓTKA 1
3    UKS LESZNOWOLA 1
4    GLKS NADARZYN 2
5    SPARTA GRODZISK 1
6    GLKS NADARZYN 3
7    MOS WOLA 1
8    UKS LESZNOWOLA 5
9    DWÓJKA GARWOLIN 1
10    MOS WOLA 4
11    UKS LESZNOWOLA 2
12    MOS WOLA 3
13    OPNIA OPINOGÓRA 4
14    KRÓTKA 2
15    MOS WOLA 2
16    KS HALINÓW 2
17    KRÓTKA 3
18    OPNIA OPINOGÓRA 4
19    JEDYNKA KOZIENICE  13
20    SPARTA GRODZISK 3
21    UKS LESZNOWOLA 3
22    SPARTA GRODZISK 2 
23    UKS LESZNOWOLA 4
24    SPARTA GRODZISK 4
25    VOLLEY PŁOCK 2
26    G8BIELANY 1
27    G8BIELANY 2
28    VOLLEY PŁOCK 7
29    DWÓJKA GARWOLIN 2
30    SPARTA GRODZISK 5
31    SPARTA GRODZISK 7
32    VOLLEY PŁOCK 6
33    KS HALINÓW 3
34    OPNIA OPINOGÓRA 2
35    SMS WARSZAWA 1
36    KS HALINÓW 4
37    VOLLEY PŁOCK 1
38    VOLLEY PLOCK 3
39    SPARTA GRODZISK 6
40    KS HALINÓW 5
41    KRÓTKA 4
42    KS HALINÓW 1
43    VOLLEY PŁOCK 4
44    VOLLEY PŁOCK 5
45    SMS WARSZAWA 2
46    OPNIA OPINOGÓRA 3

"3"
1    GLKS NADARZYN 1
2    KRÓTKA MYSIADŁO 3
3    KRÓTKA 4
4    GLKS NADARZYN 2
5    MOS WOLA 1
6    MOS WOLA 2
7    SPARTA GRODZISK 1
8    JEDYNKA KOZIENICE 1
9    MOS WOLA 3
10    VOLLEY PŁOCK 2
11    UKS LESZNOWOLA 1
12    KRÓTKA MYSIADŁO 2
13    SPARTA GRODZISK 2
14    DWÓJKA GARWOLIN 2
15    MOS WOLA 4
16    UKS LESZNOWOLA 2
17    KS HALINÓW 1
18    DWÓJKA GARWOLIN 1
19    VOLLEY PŁOCK 1
20    KS HALINÓW 2

Mrozy
"2"

1    TRÓJKAKOBYŁKA 2
2    TRÓJKA KOBYŁKA 3
3    ZAWKRZE MŁAWA 3
4    ISKRA WARSZAWA 1
5    PLAS WARSZAWA 1
6    TRÓJKA KOBYŁKA 1
7    TRÓJKA KOBYŁKA 4
8    OLIMP TŁUSZCZ 1
9    SASKA WARSZAWA 1
10    MDK WARSZAWA 2
11    DWÓJKA GARWOLIN 2
12    MDK WARSZAWA 3
13    DWÓJKA GARWOLIN 1
14    MDK WARSZAWA 1
15    ZAWKRZE MŁAWA 1
16    ISKRA WARSZAWA 2
17    OLIMP TŁUSZCZ 5
18    HERKULES SULEJÓWEK 1
19    ZAWKRZE MŁAWA 5
20    AKADEMIA WÓJTOW. 2
21    LEGIA 1 
22    MOS WOLA 1
23    PLAS 2
24    GOSIR MROZY 2
25    AKADEMIA WÓJTOWICZ 3
26    UKS 307 MOKOTÓW 1
27    GOSIR MROZY 1
28    UKS 307 MOKOTÓW 2
29    OLIMP TŁUSZCZ 4
30    ZAWKRZE MŁAWA 6
31    ZAWKRZE MŁAWA 7
32    GWARDIA LEGIONOWO 1
33    WRZOS 1
34    KPS SIEDLCE 2
35    BETA 1
36    G8 BIELANY 2
37    PIĄTKA WOŁOMIN 1
38    ZAWKRZE MŁAWA 4
39    ISKRA WARSZAWA 3
40    GOSIR MROZY 3
41    WRZOS 2
42    KRÓTKA 1
43    AKADEMIA WÓJT.1
44    KPS SIEDLCE 3
45    LEGIA 2
46    BETA 2
47    ZAWKRZE MŁAWA 2
48    G8 BIELANY 1
49    OLIMP TŁUSZCZ 2
50    SASKA WARSZAWA 2
51    KPS SIEDLCE 5
52    KPS SIEDLCE 4
53    WRZOS 3
54    OLIMP TŁUSZCZ 3
55    PTS PŁOŃSK 1
56    KPS SIEDLCE 1
57    PIĄTKA WOLOMIN 2
58    MOS WOLA 2

"3"
1    TRÓJKA KOBYŁKA 1
2    MOS WOLA 1
3    SASKA WARSZAWA 1
4    SPARTA GRODZISK 2
5    ISKRA WARSZAWA 1
6    PERŁA ZŁOTOKŁOS
7    POLONEZ WYSZKÓW 3
8    ZAWKRZE MŁAWA 1
9    ZAWKRZE MŁAWA 2
10    RCS RADOM 2
11    PLAS WARSZAWA 1
12    AKADEMIA WÓJTOWICZA 1
13    ISKRA WARSZAWA 2
14    MOS WOLA 2
15    DWÓJKA GARWOLIN 2
16    GWARDIA LEGIONOWO 2
17    GWARDIA LEGIONOWO 1
18    MOS WOLA 3
19    POLONEZ WYSZKÓW 2
20    RCS RADOM 1
21    SPARTA GRODZISK 3
22    SP 3 WOŁOMIN
23    PIĄTKA WOŁOMIN 2
24    PIĄTKA WOŁOMIN 1
25    KPS SIEDLCE 1
26    POLONEZ WYSZKÓW 1
27    WRZOS MIĘDZYBORÓW 1
28    DWÓJKA GARWOLIN 1
29    ISKRA WARSZAWA 3
30    ISKRA WARSZAWA 6
31    ZAWKRZE MŁAWA 4
32    SPARTA GRODZISK 4
33    OLIMP TŁUSZCZ 1
34    RCS RADOM 3
35    ZAWKRZE MŁAWA 3
36    KPS SIEDLCE 2
37    PIĄTKA WOŁOMN 4
38    LEGIA 1
39    WRZOS MIĘDZYBORÓW 2
40    PIĄTKA WOŁOMIN 3
41    ISKRA WARSZAWA 5
42    SPARTA GRODZISK 1
43    PIĄTKA WOŁOMIN 4

Lesznowola/Błonie
"4"

1    GLKS  NADARZYN 1
2    VICTORIA LUBOWIDZ 1
3    MOS WOLA 1
4    ATENA WARSZAWA 1
5    MOS WOLA 2
6    VICTORIA LUBOWIDZ 2
7    NIKE OSTROŁĘKA 1
8    POLONEZ WYSZKÓW 1
9    ATENA WARSZAWA 2
10    SASKA WARSZAWA 1
11    GLKS NADARZYN 2
12    NOSIR 1
13    POLONEZ WYSZKÓW 2
14    NIKE OSTROŁĘKA 2
15    LTS LEGIONOWIA 3
16    NIKE WĘGRÓW 1
17    SPARTA GRODZISK 1
18    OLIMP TŁUSZCZ 3
19    WRZOS MIĘDZYBORÓW 1
20    ATENA WARSZAWA 4
21    MOS WOLA 3
22    MUKS RADOM 1
23    ATENA WARSZAWA 3
24    SASKA WARSZAWA 2
25    UKS LESZNOWOLA 1
26    PRASKA 30 1
27    OLIMP TLUSZCZ 1
28    PLAS WARSZAWA 1
29    NOSIR 2
30    ATENA WARSZAWA 5
31    VOLLEY PLOCK 1
32    SPARTA WARSZAWA 3
33    POLONEZ WYSZKÓW 3
34    LTS LEGIONOWIA 2
35    NIKE OSTROŁĘKA 3
36    OPNIA OPINOGÓRA 1
37    MUKS RADOM 2
38    SĘP ŻELECHOW 1
39    SĘP ŻELECHÓW 2
40    OLIMP MIŃSK 1
41    SPARTA GRODZISK 2
42    OLIMP MIŃSK 2
43    NOSIR 3
44    PERŁA ZŁOTOKŁOS 1
45    VICTORIA KOBYŁKA 1
46    VICTORIA KOBYŁKA 2
47    NIKE OSTROŁĘKA 4
48    RUTKI PŁOŃSK 1
49    OLIMP TŁUSZCZ 2
50    LTS LEGIONOWIA 1
51    AKADEMIA WÓJTOWICZA 1
52    OPNIA OPINOGÓRA 2
53    SPARTA WARSZAWA 2
54    KS HALINÓW 1
55    LEGIA 1
56    KS HALINÓW 2
57    VOLLEY PŁOCK 2
58    SPARTA WARSZAWA 1
59    KOMORÓW 1
60    MUKS RADOM 3
61    PRASKA 30 2
62    MAZOWIA 1
63    ZAMEK CIECHANÓW 1

Mrozy
"4"

1    PIĄTKA WOŁOMIN 1
2    SASKA WARSZAWA 1
3    MOS WOLA 1
4    PIĄTKA WOŁOMIN 2
5    RCS RADOM 1
6    DWÓJKA GARWOLIN 1
7    ISKRA WARSZAWA 1
8    RCS RADOM 2
9    MOS WOLA 2
10    WRZOS 1
11    TRÓJKA KOBYŁKA 1
12    UKS 307 MOKOTÓW 1
13    PIĄTKA WOŁOMIN 3
14    POLONEZ WYSZKÓW 1
15    ISKRA WARSZAWA 2
16    DWÓJKA GARWOLIN 2
17    PLAS WARSZAWA 1
18    MOS WOLA 3
19    PIĄTKA WOŁOMIN 4
20    GOSIR MROZY 1
21    RCS RADOM 3
22    AS CELESTYNÓW 1
23    RCS RADOM 4
24    KPS SIEDLCE 3
25    PIĄTKA WOŁOMIN 5
26    KPS SIEDLCE 1
27    GWARDIA LEGIONOWO 1
28    POLONEZ WYSZKÓW 4
29    GOSIR MROZY 2
30    KS HALINÓW 1
31    AKADEMIA WÓJTOWICZ1
32    KS HALINÓW 2
33    KPS SIEDLCE 2
34    AKADEMIA WÓJTOWICZ 2
35    WRZOS 2
36    DWÓJKA GARWOLIN 3
37    HUTNIK WARSZAWA 1
38    LEGIA 1
39    RCS RADOM 5
40    ZAWKRZE MŁAWA 1

Autor: Katarzyna Porębska, fot. MWZPS