ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 5-6
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 7
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 UKS KORAL Wrocław 0:2 (14:16, 13:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 7-8
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 7
KS Saska Warszawa BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (13:15, 15:11, 11:5)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 13-14
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 8
Trefl Gdańsk Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:11, 15:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 15-16
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 8
SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:1 (15:13, 11:15, 11:9)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 21-22
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 5
AZS UWM OLSZTYN KS "Wifama" Łódź 0:2 (11:15, 4:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 23-24
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 5
Akademia Siatkówki Niepołomice KS ARENA BUSKO 0:2 (5:15, 12:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 29-30
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 6
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III UKS Żak Krzeszyce 1:2 (11:15, 15:13, 4:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 31-32
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 6
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska UKS Orlik SP4 Łuków 2:1 (15:10, 10:15, 11:8)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 9-10
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 8
MKS MOSIR KĘTRZYN SMS Sparta AGH Kraków 0:2 (13:15, 17:19)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 11-12
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 8
UKS Lolek Koszalin Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 2:1 (14:16, 15:7, 11:5)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 1-2
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 7
KS METRO Warszawa II Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 0:2 (12:15, 17:19)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 3-4
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 7
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI 2:0 (15:11, 15:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 17-18
1. 2021-08-28, 12:20:00
Mala, boisko nr 5
TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne SP 2 Strzyżów 2:0 (15:12, 15:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 19-20
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 5
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ AZS OŚ TORUŃ 2:1 (14:16, 15:7, 12:10)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 25-26
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 6
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE SK Górnik Radlin 2:0 (15:12, 15:8)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 27-28
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 6
KS ATAK Gorzów Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:9, 15:11)


ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie 1-4
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 7
KS METRO Warszawa II Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 2:1 (15:6, 13:15, 11:6)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 7
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI 2:0 (15:13, 15:11)
Wyniki spotkań w Grupie 5-8
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 7
UKS KORAL Wrocław KS Saska Warszawa 2:0 (15:12, 15:7)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 7
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 0:2 (8:15, 9:15)
Wyniki spotkań w Grupie 9-12
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 8
SMS Sparta AGH Kraków Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 2:0 (15:13, 15:13)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 8
UKS Lolek Koszalin MKS MOSIR KĘTRZYN 1:2 (9:15, 15:7, 5:11)
Wyniki spotkań w Grupie 13-16
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 8
SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz Akademia Siatkówki Niepołomice 0:2 (8:15, 9:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 8
PSP 19 Kędzierzyn-Koźle Trefl Gdańsk 0:2 (5:15, 7:15)
Wyniki spotkań w Grupie 17-20
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:0 (15:13, 15:8)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 5
TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:12, 15:7)
Wyniki spotkań w Grupie 21-24
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 5
AZS UWM OLSZTYN Akademia Siatkówki Niepołomice 2:1 (15:13, 13:15, 11:7)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 5
KS ARENA BUSKO KS "Wifama" Łódź 0:2 (12:15, 11:15)
Wyniki spotkań w Grupie 25-28
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 6
SK Górnik Radlin Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:5, 15:7)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 6
KS ATAK Gorzów PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 1:2 (9:15, 15:12, 6:11)
Wyniki spotkań w Grupie 29-32
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 6
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska UKS Żak Krzeszyce 1:2 (10:15, 16:14, 9:11)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 6
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III UKS Orlik SP4 Łuków 2:1 (3:15, 15:2, 11:7)


ETAP 3

GRUPA P
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS METRO Warszawa II 3 6 6 0 90 47
2. Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 3 5 4 2 78 70
3. UKS KORAL Wrocław 3 4 2 4 63 77
4. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 3 0 6 53 90
Wyniki spotkań w Grupie P
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:4, 15:10)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 5
UKS KORAL Wrocław Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 0:2 (9:15, 9:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 5
UKS KORAL Wrocław BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:10, 15:7)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 2:0 (15:7, 15:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 5
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:11, 15:11)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II UKS KORAL Wrocław 2:0 (15:8, 15:7)
GRUPA R
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI 3 6 6 0 90 64
2. Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 3 5 4 2 84 81
3. KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 3 4 2 5 90 95
4. KS Saska Warszawa 3 3 1 6 77 101
Wyniki spotkań w Grupie R
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 6
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 KS Saska Warszawa 2:1 (14:16, 15:10, 11:7)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 6
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 2:0 (15:10, 15:11)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 6
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI KS Saska Warszawa 2:0 (15:10, 15:8)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 6
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 0:2 (15:17, 10:15)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 6
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław KS Saska Warszawa 2:0 (16:14, 15:12)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 6
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI 0:2 (13:15, 12:15)
GRUPA S
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SMS Sparta AGH Kraków 3 6 6 1 98 74
2. UKS Lolek Koszalin 3 5 4 2 84 66
3. SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 3 4 2 4 72 76
4. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 3 1 6 61 99
Wyniki spotkań w Grupie S
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 7
SMS Sparta AGH Kraków PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:1 (15:8, 12:15, 11:4)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 7
UKS Lolek Koszalin SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (15:12, 15:6)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 7
UKS Lolek Koszalin PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:0 (15:4, 16:14)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 7
SMS Sparta AGH Kraków SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (15:12, 15:12)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 7
SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:0 (15:8, 15:8)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 7
SMS Sparta AGH Kraków UKS Lolek Koszalin 2:0 (15:12, 15:11)
GRUPA T
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS MOSIR KĘTRZYN 3 6 6 1 95 76
2. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 3 5 4 2 84 87
3. Trefl Gdańsk 3 4 3 5 103 102
4. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 3 1 6 83 100
Wyniki spotkań w Grupie T
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 8
Trefl Gdańsk Akademia Siatkówki Niepołomice 2:1 (13:15, 15:13, 11:5)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 8
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I MKS MOSIR KĘTRZYN 0:2 (7:15, 12:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 8
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:13, 16:14)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 8
Trefl Gdańsk MKS MOSIR KĘTRZYN 1:2 (15:8, 9:15, 10:12)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 8
MKS MOSIR KĘTRZYN Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:11, 15:12)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 8
Trefl Gdańsk Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 0:2 (15:17, 15:17)
GRUPA U
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SP 2 Strzyżów 3 6 6 0 95 75
2. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 3 5 4 3 96 81
3. AZS UWM OLSZTYN 3 4 3 5 98 101
4. KS ARENA BUSKO 3 3 1 6 66 98
Wyniki spotkań w Grupie U
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów KS ARENA BUSKO 2:0 (15:8, 15:13)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 5
TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne AZS UWM OLSZTYN 2:1 (13:15, 15:9, 11:9)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 5
TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne KS ARENA BUSKO 2:0 (15:8, 15:8)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów AZS UWM OLSZTYN 2:0 (18:16, 15:11)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 5
AZS UWM OLSZTYN KS ARENA BUSKO 2:1 (15:7, 12:15, 11:7)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (17:15, 15:12)
GRUPA W
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AZS OŚ TORUŃ 3 6 6 1 99 72
2. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 4 3 4 92 91
3. KS "Wifama" Łódź 3 4 3 5 97 104
4. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 4 2 4 63 84
Wyniki spotkań w Grupie W
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 6
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ AZS OŚ TORUŃ 0:2 (10:15, 15:17)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 6
Akademia Siatkówki Niepołomice KS "Wifama" Łódź 2:0 (15:13, 15:11)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 6
Akademia Siatkówki Niepołomice AZS OŚ TORUŃ 0:2 (5:15, 10:15)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 6
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ KS "Wifama" Łódź 1:2 (15:13, 11:15, 11:13)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 6
KS "Wifama" Łódź AZS OŚ TORUŃ 1:2 (15:11, 9:15, 8:11)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 6
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:11, 15:7)
GRUPA Y
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SK Górnik Radlin 3 6 6 0 91 62
2. KS ATAK Gorzów 3 4 3 4 90 76
3. Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 3 4 3 5 91 106
4. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 3 4 2 5 59 87
Wyniki spotkań w Grupie Y
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 7
KS ATAK Gorzów Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 1:2 (15:12, 13:15, 9:11)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 7
SK Górnik Radlin Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:0 (15:9, 15:4)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 7
SK Górnik Radlin Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 2:0 (16:14, 15:12)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 7
KS ATAK Gorzów Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:0 (15:3, 15:5)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 7
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 2:1 (12:15, 15:9, 11:3)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 7
KS ATAK Gorzów SK Górnik Radlin 0:2 (12:15, 11:15)
GRUPA Z
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 3 6 6 0 90 34
2. Karpaty MOSiR Krosno 3 5 4 2 78 63
3. UKS Orlik SP4 Łuków 3 4 2 4 56 76
4. UKS Żak Krzeszyce 3 3 0 6 39 90
Wyniki spotkań w Grupie Z
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 8
UKS Orlik SP4 Łuków Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (11:15, 5:15)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 8
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:2, 15:4)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 8
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:11, 15:7)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 8
UKS Orlik SP4 Łuków UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:11, 15:5)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 8
UKS Żak Krzeszyce Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (13:15, 4:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 8
UKS Orlik SP4 Łuków PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 0:2 (4:15, 6:15)


ETAP 2

GRUPA I
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS METRO Warszawa II 3 6 6 0 90 57
2. Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 3 5 4 2 84 66
3. SMS Sparta AGH Kraków 3 4 2 5 72 87
4. MKS MOSIR KĘTRZYN 3 3 1 6 63 99
Wyniki spotkań w Grupie I
1. 2021-08-26, 15:30:00
Arena, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II MKS MOSIR KĘTRZYN 2:0 (15:5, 15:10)
2. 2021-08-26, 15:30:00
Arena, boisko nr 6
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (15:10, 15:5)
3. 2021-08-26, 16:00:00
Arena, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (15:6, 15:12)
4. 2021-08-26, 16:00:00
Arena, boisko nr 6
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław MKS MOSIR KĘTRZYN 2:0 (15:8, 15:13)
5. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 2:0 (15:11, 15:13)
6. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 6
SMS Sparta AGH Kraków MKS MOSIR KĘTRZYN 2:1 (13:15, 15:7, 11:5)
GRUPA J
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 3 6 6 1 108 79
2. Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 3 5 4 2 89 74
3. Trefl Gdańsk 3 4 2 4 75 77
4. SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 3 3 1 6 58 100
Wyniki spotkań w Grupie J
1. 2021-08-26, 15:30:00
Arena, boisko nr 7
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (15:10, 15:6)
2. 2021-08-26, 15:30:00
Arena, boisko nr 8
Trefl Gdańsk KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 0:2 (15:17, 8:15)
3. 2021-08-26, 16:00:00
Arena, boisko nr 7
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 0:2 (19:21, 10:15)
4. 2021-08-26, 16:00:00
Arena, boisko nr 8
Trefl Gdańsk SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (15:8, 15:7)
5. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 7
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki Trefl Gdańsk 2:0 (15:13, 15:9)
6. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 8
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:1 (15:8, 14:16, 11:3)
GRUPA K
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI 3 6 6 0 90 47
2. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 5 4 4 100 103
3. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 3 4 3 5 87 100
4. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 3 2 6 83 110
Wyniki spotkań w Grupie K
1. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 5
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:0 (15:7, 15:11)
2. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 6
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 2:1 (18:16, 10:15, 11:8)
3. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 5
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 2:0 (15:5, 15:4)
4. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 6
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:1 (15:17, 15:12, 11:5)
5. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 5
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:10, 15:10)
6. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 6
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:1 (15:9, 13:15, 11:7)
GRUPA L
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS KORAL Wrocław 3 6 6 1 103 73
2. KS Saska Warszawa 3 5 5 3 106 101
3. UKS Lolek Koszalin 3 4 3 4 84 85
4. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 3 0 6 57 91
Wyniki spotkań w Grupie L
1. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 7
UKS Lolek Koszalin KS Saska Warszawa 1:2 (15:7, 12:15, 11:13)
2. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 8
Akademia Siatkówki Niepołomice UKS KORAL Wrocław 0:2 (10:15, 7:15)
3. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 7
UKS Lolek Koszalin UKS KORAL Wrocław 0:2 (10:15, 6:15)
4. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 8
Akademia Siatkówki Niepołomice KS Saska Warszawa 0:2 (14:16, 6:15)
5. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 7
UKS Lolek Koszalin Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:8, 15:12)
6. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 8
UKS KORAL Wrocław KS Saska Warszawa 2:1 (15:13, 17:19, 11:8)
GRUPA Ł
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SP 2 Strzyżów 3 6 6 0 92 44
2. KS "Wifama" Łódź 3 5 4 3 91 80
3. KS ATAK Gorzów 3 4 3 4 76 83
4. UKS Żak Krzeszyce 3 3 0 6 38 90
Wyniki spotkań w Grupie Ł
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów KS ATAK Gorzów 2:0 (15:5, 15:8)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 5
KS "Wifama" Łódź UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:7, 15:8)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 5
KS "Wifama" Łódź KS ATAK Gorzów 2:1 (15:12, 13:15, 11:6)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:5, 15:4)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 5
UKS Żak Krzeszyce KS ATAK Gorzów 0:2 (9:15, 5:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów KS "Wifama" Łódź 2:0 (15:7, 17:15)
GRUPA M
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 6 6 0 90 46
2. AZS UWM OLSZTYN 3 5 4 2 73 54
3. UKS Orlik SP4 Łuków 3 4 2 4 58 78
4. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 3 3 0 6 47 90
Wyniki spotkań w Grupie M
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 6
AZS UWM OLSZTYN UKS Orlik SP4 Łuków 2:0 (15:7, 15:5)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 6
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:0 (15:10, 15:7)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 6
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ UKS Orlik SP4 Łuków 2:0 (15:6, 15:10)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 6
AZS UWM OLSZTYN Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:0 (15:4, 15:8)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 6
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III UKS Orlik SP4 Łuków 0:2 (10:15, 8:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 6
AZS UWM OLSZTYN MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 0:2 (7:15, 6:15)
GRUPA N
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 6 6 1 100 75
2. KS ARENA BUSKO 3 5 4 3 88 84
3. PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 3 4 4 5 103 109
4. Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 3 3 1 6 74 97
Wyniki spotkań w Grupie N
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 7
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska KS ARENA BUSKO 0:2 (11:15, 10:15)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 7
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE Akademia Siatkówki Niepołomice 1:2 (15:12, 14:16, 5:11)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 7
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE KS ARENA BUSKO 1:2 (15:13, 10:15, 7:11)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 7
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska Akademia Siatkówki Niepołomice 0:2 (11:15, 11:15)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 7
Akademia Siatkówki Niepołomice KS ARENA BUSKO 2:0 (15:5, 16:14)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 7
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 1:2 (9:15, 15:11, 7:11)
GRUPA O
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 3 6 6 0 92 62
2. AZS OŚ TORUŃ 3 5 4 2 84 68
3. SK Górnik Radlin 3 4 2 5 78 90
4. Karpaty MOSiR Krosno 3 3 1 6 64 98
Wyniki spotkań w Grupie O
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 8
AZS OŚ TORUŃ Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:9, 15:8)
2. 2021-08-27, 09:30:49
Arena, boisko nr 8
SK Górnik Radlin TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 0:2 (8:15, 13:15)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 8
SK Górnik Radlin Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (15:10, 12:15, 11:5)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 8
AZS OŚ TORUŃ TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 0:2 (15:17, 9:15)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 8
TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:5, 15:12)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 8
AZS OŚ TORUŃ SK Górnik Radlin 2:0 (15:6, 15:13)


ETAP 1

GRUPA E
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS METRO Warszawa II 3 6 6 0 90 35
2. SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 3 4 3 4 86 93
3. SK Górnik Radlin 3 4 2 4 63 83
4. KS ATAK Gorzów 3 4 2 5 69 97
Wyniki spotkań w Grupie E
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (15:7, 15:10)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 5
KS ATAK Gorzów SK Górnik Radlin 0:2 (10:15, 11:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 5
KS ATAK Gorzów SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:1 (10:15, 15:13, 11:9)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II SK Górnik Radlin 2:0 (15:3, 15:3)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 5
SK Górnik Radlin SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 (15:17, 12:15)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 5
KS METRO Warszawa II KS ATAK Gorzów 2:0 (15:8, 15:4)
GRUPA F
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 3 6 6 0 90 40
2. SMS Sparta AGH Kraków 3 5 4 2 76 61
3. PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 3 4 2 4 60 75
4. UKS Orlik SP4 Łuków 3 3 0 6 40 90
Wyniki spotkań w Grupie F
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 6
SMS Sparta AGH Kraków UKS Orlik SP4 Łuków 2:0 (15:8, 15:5)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 6
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 2:0 (15:7, 15:5)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 6
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki UKS Orlik SP4 Łuków 2:0 (15:8, 15:4)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 6
SMS Sparta AGH Kraków PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE 2:0 (15:9, 15:9)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 6
PSP 11 KĘDZIERZYN-KOŹLE UKS Orlik SP4 Łuków 2:0 (15:8, 15:7)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 6
SMS Sparta AGH Kraków Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 0:2 (7:15, 9:15)
GRUPA G
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Trefl Gdańsk 3 6 6 0 90 64
2. MKS MOSIR KĘTRZYN 3 5 4 3 90 86
3. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 4 3 5 99 103
4. KS ARENA BUSKO 3 3 1 6 70 96
Wyniki spotkań w Grupie G
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 7
KS ARENA BUSKO MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 1:2 (15:10, 9:15, 9:11)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 7
MKS MOSIR KĘTRZYN Trefl Gdańsk 0:2 (9:15, 11:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 7
MKS MOSIR KĘTRZYN MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:1 (13:15, 15:12, 12:10)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 7
KS ARENA BUSKO Trefl Gdańsk 0:2 (12:15, 6:15)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 7
Trefl Gdańsk MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:0 (15:13, 15:13)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 7
KS ARENA BUSKO MKS MOSIR KĘTRZYN 0:2 (11:15, 8:15)
GRUPA H
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Zenit Wrocław 3 6 6 0 90 43
2. KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 3 5 4 2 79 58
3. KS "Wifama" Łódź 3 4 2 5 70 93
4. Karpaty MOSiR Krosno 3 3 1 6 53 98
Wyniki spotkań w Grupie H
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 8
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:5, 15:5)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 8
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 KS "Wifama" Łódź 2:0 (15:9, 15:9)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 8
KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:2, 15:8)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 8
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław KS "Wifama" Łódź 2:0 (15:7, 15:7)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 8
KS "Wifama" Łódź Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (12:15, 15:10, 11:8)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 8
Akademia Siatkówki Zenit Wrocław KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 2:0 (15:9, 15:10)
GRUPA A
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI 3 6 6 0 90 51
2. UKS KORAL Wrocław 3 5 4 3 87 86
3. SP 2 Strzyżów 3 4 3 5 82 103
4. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 3 3 1 6 77 96
Wyniki spotkań w Grupie A
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 5
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (15:8, 15:12)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów UKS KORAL Wrocław 1:2 (15:11, 12:15, 8:11)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 5
SP 2 Strzyżów TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:1 (15:13, 10:15, 11:8)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 5
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI UKS KORAL Wrocław 2:0 (15:10, 15:10)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 5
UKS KORAL Wrocław TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (15:11, 15:10)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 5
KLUB SPORTOWY ARENA TOMASZÓW MAZOWIECKI SP 2 Strzyżów 2:0 (15:7, 15:4)
GRUPA B
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Lolek Koszalin 3 6 6 1 106 72
2. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I 3 5 5 3 113 94
3. AZS UWM OLSZTYN 3 4 3 5 92 112
4. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 3 1 6 72 105
Wyniki spotkań w Grupie B
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 6
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I AZS UWM OLSZTYN 2:1 (15:17, 15:5, 11:8)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 6
UKS Lolek Koszalin Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:5, 15:8)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 6
UKS Lolek Koszalin AZS UWM OLSZTYN 2:0 (15:10, 15:7)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 6
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:9, 15:9)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 6
Akademia Siatkówki Niepołomice AZS UWM OLSZTYN 1:2 (11:15, 20:18, 10:12)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 6
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" I UKS Lolek Koszalin 1:2 (19:21, 16:14, 7:11)
GRUPA C
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 6 6 0 90 56
2. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 5 4 3 90 76
3. Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 3 4 3 5 84 105
4. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 3 3 1 6 70 97
Wyniki spotkań w Grupie C
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 7
PSP 19 Kędzierzyn-Koźle Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:0 (15:10, 15:4)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 7
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska Akademia Siatkówki Niepołomice 0:2 (8:15, 7:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 7
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:1 (11:15, 15:13, 11:8)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 7
PSP 19 Kędzierzyn-Koźle Akademia Siatkówki Niepołomice 0:2 (8:15, 13:15)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 7
Akademia Siatkówki Niepołomice Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki III 2:0 (15:8, 15:12)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 7
PSP 19 Kędzierzyn-Koźle Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 2:1 (15:13, 13:15, 11:4)
GRUPA D
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 6 6 2 108 86
2. KS Saska Warszawa 3 5 5 2 95 78
3. AZS OŚ TORUŃ 3 4 3 4 94 93
4. UKS Żak Krzeszyce 3 3 0 6 50 90
Wyniki spotkań w Grupie D
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 8
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:12, 15:4)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 8
AZS OŚ TORUŃ KS Saska Warszawa 0:2 (12:15, 15:17)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 8
AZS OŚ TORUŃ UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:9, 15:11)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 8
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała KS Saska Warszawa 2:1 (11:15, 15:10, 11:8)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 8
KS Saska Warszawa UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:7, 15:7)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 8
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała AZS OŚ TORUŃ 2:1 (15:17, 15:12, 11:8)