ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 13-14
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 3
UKS Siatka Zgierz SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:2 (14:16, 19:17, 15:17)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 15-16
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 2:0 (15:0, 15:0)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 5-6
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 2
UKS DĘBINA NIEPORĘT Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 1:2 (8:15, 15:13, 12:14)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 7-8
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 2
UKS Volley 34 Łódź Silesia Volley MSK Mysłowice 1:2 (16:14, 13:15, 8:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 21-22
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 4
KSBAS Białystok SP26 UKS Czwórka Giżycko 0:2 (9:15, 8:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 23-24
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 4
G.A MKS GRYF SZCZECINEK MOSiR Dukla I 2:1 (4:15, 15:10, 11:2)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 29-30
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 1
SAS Sejny SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 1:2 (15:8, 8:15, 6:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 31-32
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 1
UKS Volley 71 Szczecin UKS Ares Nowa Sól I 0:2 (0:15, 0:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 25-26
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 1
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA 2:1 (15:10, 9:15, 11:5)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 27-28
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 1
Eco AZS Uni Opole Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 2:0 (15:7, 15:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 9-10
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 3
MKS "Dwójka" Zawiercie KS Saska Warszawa 2:0 (15:7, 15:12)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 11-12
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ Jedynka Milicz 2:1 (18:20, 15:12, 12:10)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 1-2
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 2
Akademia Siatkówki Pliński & Wika KS Prądniczanka Kraków 1:2 (11:15, 16:14, 8:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 3-4
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 2
UKS Lider Rokietnica AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 1:2 (15:9, 13:15, 7:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 17-18
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 4
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (10:15, 15:13, 16:14)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 19-20
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 4
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice AMS Pcim 2:1 (15:13, 8:15, 11:9)


ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie 1-4
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 2
KS Prądniczanka Kraków UKS Lider Rokietnica 2:0 (15:13, 15:13)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 2
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra Akademia Siatkówki Pliński & Wika 0:2 (8:15, 10:15)
Wyniki spotkań w Grupie 5-8
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 2
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (15:8, 16:14)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 2
UKS Volley 34 Łódź UKS DĘBINA NIEPORĘT 1:2 (13:15, 25:23, 6:11)
Wyniki spotkań w Grupie 9-12
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 3
MKS "Dwójka" Zawiercie Jedynka Milicz 2:0 (15:7, 15:9)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 3
KS Saska Warszawa UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 2:0 (15:9, 18:16)
Wyniki spotkań w Grupie 13-16
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 UKS Siatka Zgierz 0:2 (8:15, 8:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:2 (0:15, 0:15)
Wyniki spotkań w Grupie 17-20
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 4
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim AMS Pcim 2:1 (9:15, 15:13, 11:9)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 4
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 1:2 (15:8, 12:15, 9:11)
Wyniki spotkań w Grupie 21-24
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 4
UKS Czwórka Giżycko MOSiR Dukla I 2:0 (15:10, 15:6)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 4
G.A MKS GRYF SZCZECINEK KSBAS Białystok SP26 1:2 (15:8, 14:16, 7:11)
Wyniki spotkań w Grupie 25-28
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 1
Eco AZS Uni Opole Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 1:2 (8:15, 15:11, 7:11)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 1
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA 0:2 (7:15, 8:15)
Wyniki spotkań w Grupie 29-32
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 1
UKS Ares Nowa Sól I SAS Sejny 0:2 (10:15, 12:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 1
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA UKS Volley 71 Szczecin 2:0 (15:11, 15:12)


ETAP 3

GRUPA P
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS Prądniczanka Kraków 3 6 6 1 102 76
2. AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 3 5 5 3 110 90
3. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 3 4 3 5 93 108
4. UKS Volley 34 Łódź 3 3 1 6 69 100
Wyniki spotkań w Grupie P
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 1:2 (10:15, 15:13, 9:11)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 1
KS Prądniczanka Kraków UKS Volley 34 Łódź 2:0 (15:8, 15:8)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 1
KS Prądniczanka Kraków AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 2:1 (12:15, 15:13, 15:13)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" UKS Volley 34 Łódź 2:1 (18:16, 11:15, 11:8)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 1
UKS Volley 34 Łódź AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 0:2 (6:15, 8:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" KS Prądniczanka Kraków 0:2 (9:15, 10:15)
GRUPA R
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Pliński & Wika 3 6 6 1 102 87
2. UKS Lider Rokietnica 3 5 5 2 96 78
3. UKS DĘBINA NIEPORĘT 3 4 2 5 86 92
4. Silesia Volley MSK Mysłowice 3 3 1 6 74 101
Wyniki spotkań w Grupie R
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 2
UKS Lider Rokietnica UKS DĘBINA NIEPORĘT 2:0 (15:9, 15:12)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 2
Akademia Siatkówki Pliński & Wika Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (15:12, 16:14)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 2
Akademia Siatkówki Pliński & Wika UKS DĘBINA NIEPORĘT 2:0 (15:10, 17:15)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 2
UKS Lider Rokietnica Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (15:10, 15:8)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 2
Silesia Volley MSK Mysłowice UKS DĘBINA NIEPORĘT 1:2 (16:14, 8:15, 6:11)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 2
UKS Lider Rokietnica Akademia Siatkówki Pliński & Wika 1:2 (12:15, 15:13, 9:11)
GRUPA S
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS "Dwójka" Zawiercie 3 6 6 0 90 50
2. KS Saska Warszawa 3 5 4 2 82 71
3. Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 3 4 2 4 60 60
4. Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 3 2 0 6 39 90
Wyniki spotkań w Grupie S
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 3
KS Saska Warszawa Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 2:0 (15:10, 15:11)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 3
MKS "Dwójka" Zawiercie Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 2:0 (15:7, 15:12)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 3
MKS "Dwójka" Zawiercie Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 2:0 (15:3, 15:6)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 3
KS Saska Warszawa Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 2:0 (15:9, 15:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 0:2 (0:15, 0:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 3
KS Saska Warszawa MKS "Dwójka" Zawiercie 0:2 (11:15, 11:15)
GRUPA T
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 3 5 4 2 82 60
2. Jedynka Milicz 3 5 4 2 80 69
3. SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 5 4 2 81 76
4. UKS Siatka Zgierz 3 3 0 6 53 91
Wyniki spotkań w Grupie T
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 4
Jedynka Milicz UKS Siatka Zgierz 2:0 (15:11, 15:9)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 4
UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:2 (14:16, 8:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 4
UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ UKS Siatka Zgierz 2:0 (15:6, 15:3)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 4
Jedynka Milicz SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (15:10, 15:9)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 4
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ UKS Siatka Zgierz 2:0 (16:14, 15:10)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 4
Jedynka Milicz UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 0:2 (12:15, 8:15)
GRUPA U
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 3 6 6 1 101 82
2. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice 3 5 5 2 101 77
3. UKS Czwórka Giżycko 3 4 2 4 84 87
4. G.A MKS GRYF SZCZECINEK 3 3 0 6 57 97
Wyniki spotkań w Grupie U
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 1
G.A MKS GRYF SZCZECINEK UKS Czwórka Giżycko 0:2 (20:22, 7:15)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 1:2 (15:11, 13:15, 13:15)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice UKS Czwórka Giżycko 2:0 (15:12, 15:11)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 1
G.A MKS GRYF SZCZECINEK Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 0:2 (10:15, 7:15)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 1
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim UKS Czwórka Giżycko 2:0 (15:13, 15:11)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 1
G.A MKS GRYF SZCZECINEK Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice 0:2 (3:15, 10:15)
GRUPA W
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 6 6 1 101 68
2. AMS Pcim 3 5 5 2 97 62
3. KSBAS Białystok SP26 3 4 2 4 54 84
4. MOSiR Dukla I 3 3 0 6 52 90
Wyniki spotkań w Grupie W
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 2
AMS Pcim KSBAS Białystok SP26 2:0 (15:7, 15:5)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 2
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN MOSiR Dukla I 2:0 (15:7, 15:12)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 2
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN KSBAS Białystok SP26 2:0 (15:8, 15:4)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 2
AMS Pcim MOSiR Dukla I 2:0 (15:6, 15:3)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 2
MOSiR Dukla I KSBAS Białystok SP26 0:2 (12:15, 12:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 2
AMS Pcim KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 1:2 (16:14, 14:16, 7:11)
GRUPA Y
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Eco AZS Uni Opole 3 6 6 1 95 62
2. Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 3 5 4 3 86 83
3. UKS Ares Nowa Sól I 3 4 4 4 86 92
4. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 3 3 0 6 60 90
Wyniki spotkań w Grupie Y
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 3
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba UKS Ares Nowa Sól I 2:1 (10:15, 15:9, 11:6)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 3
Eco AZS Uni Opole SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:4, 15:12)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 3
Eco AZS Uni Opole UKS Ares Nowa Sól I 2:1 (15:6, 9:15, 11:5)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 3
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:13, 15:10)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 3
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA UKS Ares Nowa Sól I 0:2 (12:15, 9:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 3
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba Eco AZS Uni Opole 0:2 (7:15, 13:15)
GRUPA Z
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA 3 6 6 1 99 77
2. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 3 5 4 3 93 74
3. UKS Volley 71 Szczecin 3 4 3 5 90 109
4. SAS Sejny 3 3 2 6 88 110
Wyniki spotkań w Grupie Z
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 4
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA UKS Volley 71 Szczecin 2:1 (12:15, 15:11, 11:7)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 4
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek SAS Sejny 2:1 (13:15, 15:10, 11:2)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 4
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek UKS Volley 71 Szczecin 2:0 (15:9, 15:7)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 4
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA SAS Sejny 2:0 (15:8, 15:12)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 4
SAS Sejny UKS Volley 71 Szczecin 1:2 (15:10, 18:20, 8:11)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 4
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:10, 16:14)


ETAP 2

GRUPA I
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 3 6 6 1 99 59
2. Silesia Volley MSK Mysłowice 3 5 5 3 106 93
3. KS Saska Warszawa 3 4 3 4 85 99
4. SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 3 0 6 52 91
Wyniki spotkań w Grupie I
1. 2021-08-26, 15:00:00
Mala, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" KS Saska Warszawa 2:0 (15:11, 15:6)
2. 2021-08-26, 15:00:00
Mala, boisko nr 2
Silesia Volley MSK Mysłowice SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (15:13, 15:4)
3. 2021-08-26, 15:30:00
Mala, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (15:3, 15:7)
4. 2021-08-26, 15:30:00
Mala, boisko nr 2
Silesia Volley MSK Mysłowice KS Saska Warszawa 2:1 (16:18, 15:8, 13:11)
5. 2021-08-26, 16:00:00
Mala, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" Silesia Volley MSK Mysłowice 2:1 (15:8, 13:15, 11:9)
6. 2021-08-26, 16:00:00
Mala, boisko nr 2
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ KS Saska Warszawa 0:2 (14:16, 11:15)
GRUPA J
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Lider Rokietnica 3 6 6 0 90 52
2. UKS Volley 34 Łódź 3 5 4 2 78 60
3. Jedynka Milicz 3 4 2 5 68 86
4. Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 3 3 1 6 58 96
Wyniki spotkań w Grupie J
1. 2021-08-26, 15:00:15
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 UKS Volley 34 Łódź 0:2 (6:15, 8:15)
2. 2021-08-26, 15:00:00
Arena, boisko nr 4
UKS Lider Rokietnica Jedynka Milicz 2:0 (15:11, 15:5)
3. 2021-08-26, 15:30:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 Jedynka Milicz 1:2 (7:15, 15:10, 4:11)
4. 2021-08-26, 15:30:03
Arena, boisko nr 4
UKS Lider Rokietnica UKS Volley 34 Łódź 2:0 (15:8, 15:10)
5. 2021-08-26, 16:00:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 UKS Lider Rokietnica 0:2 (7:15, 11:15)
6. 2021-08-26, 16:00:08
Arena, boisko nr 4
Jedynka Milicz UKS Volley 34 Łódź 0:2 (9:15, 7:15)
GRUPA K
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Pliński & Wika 3 6 6 1 98 61
2. AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 3 5 5 2 95 66
3. UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 3 4 2 4 63 72
4. Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 3 3 0 6 33 90
Wyniki spotkań w Grupie K
1. 2021-08-26, 17:00:17
Arena, boisko nr 1
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 2:0 (15:4, 15:5)
2. 2021-08-26, 17:00:18
Arena, boisko nr 2
Akademia Siatkówki Pliński & Wika UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 2:0 (15:9, 15:5)
3. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 1
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 2:0 (15:6, 15:13)
4. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 2
Akademia Siatkówki Pliński & Wika Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 2:0 (15:8, 15:4)
5. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 1
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra Akademia Siatkówki Pliński & Wika 1:2 (15:10, 15:17, 5:11)
6. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 2
UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 2:0 (15:6, 15:6)
GRUPA L
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS Prądniczanka Kraków 3 6 6 0 95 67
2. UKS DĘBINA NIEPORĘT 3 5 4 2 88 72
3. MKS "Dwójka" Zawiercie 3 4 2 4 75 80
4. UKS Siatka Zgierz 3 3 0 6 51 90
Wyniki spotkań w Grupie L
1. 2021-08-26, 17:00:17
Arena, boisko nr 3
UKS DĘBINA NIEPORĘT UKS Siatka Zgierz 2:0 (15:9, 15:8)
2. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 4
KS Prądniczanka Kraków MKS "Dwójka" Zawiercie 2:0 (15:10, 16:14)
3. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 3
UKS DĘBINA NIEPORĘT MKS "Dwójka" Zawiercie 2:0 (15:9, 15:12)
4. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 4
KS Prądniczanka Kraków UKS Siatka Zgierz 2:0 (15:8, 15:7)
5. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS DĘBINA NIEPORĘT KS Prądniczanka Kraków 0:2 (17:19, 11:15)
6. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 4
MKS "Dwójka" Zawiercie UKS Siatka Zgierz 2:0 (15:13, 15:6)
GRUPA Ł
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. G.A MKS GRYF SZCZECINEK 3 6 6 0 90 55
2. MOSiR Dukla I 3 5 4 3 80 87
3. Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 3 4 2 4 72 77
4. SAS Sejny 3 3 1 6 73 96
Wyniki spotkań w Grupie Ł
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 1
SAS Sejny MOSiR Dukla I 1:2 (15:10, 12:15, 9:11)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 1
G.A MKS GRYF SZCZECINEK Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 2:0 (15:11, 15:10)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 1
G.A MKS GRYF SZCZECINEK MOSiR Dukla I 2:0 (15:5, 15:9)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 1
SAS Sejny Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 0:2 (8:15, 9:15)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 1
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba MOSiR Dukla I 0:2 (12:15, 9:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 1
SAS Sejny G.A MKS GRYF SZCZECINEK 0:2 (9:15, 11:15)
GRUPA M
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AMS Pcim 3 6 6 0 91 59
2. Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 3 5 4 2 84 69
3. UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA 3 4 2 4 64 79
4. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 3 3 0 6 58 90
Wyniki spotkań w Grupie M
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 2
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA AMS Pcim 0:2 (9:15, 9:15)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 2
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 0:2 (12:15, 10:15)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 2
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA AMS Pcim 0:2 (11:15, 6:15)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 2
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 0:2 (9:15, 7:15)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 2
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim AMS Pcim 0:2 (14:16, 10:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 2
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:12, 15:7)
GRUPA N
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 6 6 0 90 38
2. UKS Czwórka Giżycko 3 5 4 2 80 52
3. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 3 4 2 5 61 93
4. UKS Ares Nowa Sól I 3 3 1 6 49 97
Wyniki spotkań w Grupie N
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS Czwórka Giżycko Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:6, 15:8)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 3
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:3, 15:5)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 3
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:7, 15:3)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 3
UKS Czwórka Giżycko UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:4, 15:4)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS Ares Nowa Sól I Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 1:2 (13:15, 15:11, 5:11)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 3
UKS Czwórka Giżycko KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 0:2 (13:15, 7:15)
GRUPA O
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice 3 6 6 0 90 45
2. KSBAS Białystok SP26 3 5 4 2 76 67
3. Eco AZS Uni Opole 3 4 2 4 72 77
4. UKS Volley 71 Szczecin 3 3 0 6 41 90
Wyniki spotkań w Grupie O
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 4
Eco AZS Uni Opole KSBAS Białystok SP26 0:2 (11:15, 11:15)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 4
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice UKS Volley 71 Szczecin 2:0 (15:3, 15:6)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 4
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice KSBAS Białystok SP26 2:0 (15:9, 15:7)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 4
Eco AZS Uni Opole UKS Volley 71 Szczecin 2:0 (15:10, 15:7)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 4
UKS Volley 71 Szczecin KSBAS Białystok SP26 0:2 (10:15, 5:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 4
Eco AZS Uni Opole Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice 0:2 (9:15, 11:15)


ETAP 1

GRUPA E
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 3 6 6 1 102 70
2. UKS Volley 34 Łódź 3 5 5 2 92 70
3. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice 3 4 2 4 68 67
4. MOSiR Dukla I 3 3 0 6 35 90
Wyniki spotkań w Grupie E
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 1
UKS Volley 34 Łódź MOSiR Dukla I 2:0 (15:5, 15:5)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 0:2 (10:15, 10:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice MOSiR Dukla I 2:0 (15:4, 15:3)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 1
UKS Volley 34 Łódź Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 1:2 (7:15, 18:16, 7:11)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 1
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" MOSiR Dukla I 2:0 (15:7, 15:11)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 1
UKS Volley 34 Łódź Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice 2:0 (15:9, 15:9)
GRUPA F
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 5 4 3 94 79
2. Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 3 5 4 3 88 88
3. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 4 4 5 104 104
4. AMS Pcim 3 4 3 4 76 91
Wyniki spotkań w Grupie F
1. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 2
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 AMS Pcim 0:2 (10:15, 12:15)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 2
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:2 (15:13, 10:15, 7:11)
3. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 2
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN AMS Pcim 2:1 (15:8, 13:15, 11:7)
4. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 2
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (15:11, 16:14)
5. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 2
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ AMS Pcim 2:0 (15:7, 15:9)
6. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 2
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 1 KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (9:15, 15:13, 11:5)
GRUPA G
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Lider Rokietnica 3 6 6 0 90 30
2. KS Saska Warszawa 3 5 4 2 81 53
3. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 3 4 2 4 60 60
4. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 3 1 0 6 2 90
Wyniki spotkań w Grupie G
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS Lider Rokietnica SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:5, 15:4)
2. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 3
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek KS Saska Warszawa 0:2 (2:15, 0:15)
3. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 3
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 0:2 (0:15, 0:15)
4. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS Lider Rokietnica KS Saska Warszawa 2:0 (15:10, 15:11)
5. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 3
KS Saska Warszawa SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:10, 15:11)
6. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 3
UKS Lider Rokietnica Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:0, 15:0)
GRUPA H
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Silesia Volley MSK Mysłowice 3 6 6 1 98 55
2. Jedynka Milicz 3 5 5 2 96 68
3. G.A MKS GRYF SZCZECINEK 3 4 2 5 60 92
4. KSBAS Białystok SP26 3 3 1 6 59 98
Wyniki spotkań w Grupie H
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 4
G.A MKS GRYF SZCZECINEK Jedynka Milicz 0:2 (3:15, 10:15)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 4
KSBAS Białystok SP26 Silesia Volley MSK Mysłowice 0:2 (3:15, 7:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 4
KSBAS Białystok SP26 Jedynka Milicz 0:2 (10:15, 7:15)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 4
G.A MKS GRYF SZCZECINEK Silesia Volley MSK Mysłowice 0:2 (4:15, 5:15)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 4
Silesia Volley MSK Mysłowice Jedynka Milicz 2:1 (15:13, 12:15, 11:8)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 4
G.A MKS GRYF SZCZECINEK KSBAS Białystok SP26 2:1 (15:9, 12:15, 11:8)
GRUPA A
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 3 6 6 0 90 46
2. MKS "Dwójka" Zawiercie 3 5 4 2 81 54
3. SAS Sejny 3 4 2 4 51 73
4. UKS Volley 71 Szczecin 3 3 0 6 41 90
Wyniki spotkań w Grupie A
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 1
MKS "Dwójka" Zawiercie SAS Sejny 2:0 (15:1, 15:8)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 1
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra UKS Volley 71 Szczecin 2:0 (15:3, 15:10)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 1
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra SAS Sejny 2:0 (15:5, 15:7)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 1
MKS "Dwójka" Zawiercie UKS Volley 71 Szczecin 2:0 (15:7, 15:8)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 1
UKS Volley 71 Szczecin SAS Sejny 0:2 (9:15, 4:15)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 1
MKS "Dwójka" Zawiercie AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 0:2 (9:15, 12:15)
GRUPA B
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS DĘBINA NIEPORĘT 3 6 6 0 92 41
2. UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 3 5 4 2 81 68
3. UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA 3 4 2 4 63 69
4. UKS Ares Nowa Sól I 3 3 0 6 32 90
Wyniki spotkań w Grupie B
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 2
UKS DĘBINA NIEPORĘT UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:3, 15:3)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 2
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 0:2 (8:15, 11:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 2
UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:4, 15:5)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 2
UKS DĘBINA NIEPORĘT UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ 2:0 (15:6, 17:15)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 2
UKS "HETMAN SOBIESKI" I POZNAŃ UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:7, 15:10)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 2
UKS DĘBINA NIEPORĘT UKS JAGIELLOŃCZYK I BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:7, 15:7)
GRUPA C
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS Prądniczanka Kraków 3 6 6 0 90 30
2. Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 3 4 3 4 75 88
3. UKS Czwórka Giżycko 3 4 3 5 75 102
4. Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 3 4 2 5 70 90
Wyniki spotkań w Grupie C
1. 2021-08-26, 12:03:00
Arena, boisko nr 3
KS Prądniczanka Kraków UKS Czwórka Giżycko 2:0 (15:3, 15:5)
2. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 3
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 0:2 (10:15, 11:15)
3. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 3
Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim UKS Czwórka Giżycko 2:1 (11:15, 15:7, 11:8)
4. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 3
KS Prądniczanka Kraków Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 2:0 (15:4, 15:6)
5. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 3
Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Inowrocław Nr 2 UKS Czwórka Giżycko 1:2 (12:15, 15:11, 8:11)
6. 2021-08-26, 15:00:00
Arena, boisko nr 3
KS Prądniczanka Kraków Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimp" w Mińsku Mazowieckim 2:0 (15:5, 15:7)
GRUPA D
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Pliński & Wika 3 6 6 0 92 38
2. UKS Siatka Zgierz 3 5 4 2 79 67
3. Eco AZS Uni Opole 3 4 2 5 69 86
4. Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 3 3 1 6 49 98
Wyniki spotkań w Grupie D
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 4
Akademia Siatkówki Pliński & Wika Eco AZS Uni Opole 2:0 (15:5, 15:7)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 4
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba UKS Siatka Zgierz 0:2 (11:15, 5:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 4
Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba Eco AZS Uni Opole 1:2 (15:12, 7:15, 4:11)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 4
Akademia Siatkówki Pliński & Wika UKS Siatka Zgierz 2:0 (15:4, 17:15)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 4
UKS Siatka Zgierz Eco AZS Uni Opole 2:0 (15:11, 15:8)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 4
Akademia Siatkówki Pliński & Wika Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba 2:0 (15:5, 15:2)