ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 5-6
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 15
Akademia Siatkówki 13 Koszalin KS "Wifama" Łódź 0:2 (11:15, 8:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 7-8
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 15
UKS ISKRA WARSZAWA UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:1 (15:11, 9:15, 11:6)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 13-14
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 16
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki Akademia Siatkówki Niepołomice 1:2 (15:17, 15:8, 8:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 15-16
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 16
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:13, 15:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 21-22
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 13
Trefl Gdańsk II STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 0:2 (7:15, 15:17)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 23-24
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 13
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska UKS TRÓJKA GOŁDAP 0:2 (13:15, 6:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 29-30
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 14
SP 3 NYSA II UKS Olimpik Mońki 0:2 (8:15, 9:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 31-32
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 14
Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie Gmina Mirzec 2 2:1 (12:15, 15:5, 11:8)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 1-2
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 15
Trefl Gdańsk I MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:0 (15:13, 15:7)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 3-4
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 15
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 0:2 (13:15, 10:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 9-10
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 16
Nakielskie Towarzystwo Sportowe Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków 1:2 (12:15, 15:11, 11:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 11-12
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 (15:10, 15:5)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 17-18
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 13
JKS SMS JASTRZĘBIE AKS RZESZÓW 2:0 (15:9, 15:4)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 19-20
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 13
Gmina Mirzec 1 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (10:15, 10:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 25-26
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 14
UKS KORAL Wrocław Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (15:13, 6:15, 11:7)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 27-28
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 14
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra MKST "Astra" Nowa Sól 2:0 (15:9, 15:7)


ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie 1-4
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 15
Trefl Gdańsk I BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 2:1 (15:7, 11:15, 13:11)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 15
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 2:0 (15:13, 16:14)
Wyniki spotkań w Grupie 5-8
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 15
KS "Wifama" Łódź UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:0 (15:10, 15:8)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 15
UKS ISKRA WARSZAWA Akademia Siatkówki 13 Koszalin 1:2 (9:15, 15:13, 9:11)
Wyniki spotkań w Grupie 9-12
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 16
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Nakielskie Towarzystwo Sportowe 1:2 (15:12, 11:15, 4:11)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 16
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków UKS 9 LESZNO 2:1 (15:11, 9:15, 11:9)
Wyniki spotkań w Grupie 13-16
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 16
Akademia Siatkówki Niepołomice MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (16:14, 15:13)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 16
COCON KORONA OLESNO Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 0:2 (13:15, 6:15)
Wyniki spotkań w Grupie 17-20
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 13
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno JKS SMS JASTRZĘBIE 0:2 (14:16, 9:15)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW Gmina Mirzec 1 2:0 (16:14, 15:10)
Wyniki spotkań w Grupie 21-24
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 13
Trefl Gdańsk II Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 2:1 (17:15, 13:15, 11:8)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 13
UKS TRÓJKA GOŁDAP STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 0:2 (11:15, 7:15)
Wyniki spotkań w Grupie 25-28
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 14
UKS KORAL Wrocław MKST "Astra" Nowa Sól 2:0 (15:9, 15:10)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 14
Karpaty MOSiR Krosno AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 2:0 (15:13, 15:8)
Wyniki spotkań w Grupie 29-32
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 14
Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie UKS Olimpik Mońki 0:2 (11:15, 9:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 14
Gmina Mirzec 2 SP 3 NYSA II 0:2 (7:15, 3:15)


ETAP 3

GRUPA P
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Trefl Gdańsk I 3 6 6 1 97 65
2. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 5 5 2 89 88
3. KS "Wifama" Łódź 3 4 2 4 75 82
4. UKS ISKRA WARSZAWA 3 3 0 6 64 90
Wyniki spotkań w Grupie P
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 13
KS "Wifama" Łódź MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 0:2 (13:15, 12:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 13
Trefl Gdańsk I UKS ISKRA WARSZAWA 2:0 (15:8, 15:8)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 13
Trefl Gdańsk I MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:1 (15:8, 11:15, 11:6)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 13
KS "Wifama" Łódź UKS ISKRA WARSZAWA 2:0 (15:10, 15:12)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 13
UKS ISKRA WARSZAWA MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 0:2 (13:15, 13:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 13
KS "Wifama" Łódź Trefl Gdańsk I 0:2 (9:15, 11:15)
GRUPA R
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 3 6 6 1 100 74
2. BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 3 5 4 3 88 74
3. Akademia Siatkówki 13 Koszalin 3 4 3 4 79 90
4. UMKS MOS WOLA WARSZAWA 3 3 1 6 69 98
Wyniki spotkań w Grupie R
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 14
Akademia Siatkówki 13 Koszalin UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:0 (15:11, 15:8)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 14
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 2:0 (15:7, 15:12)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 14
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:1 (15:10, 12:15, 11:7)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 14
Akademia Siatkówki 13 Koszalin BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 1:2 (8:15, 15:13, 3:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 14
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:0 (15:8, 15:10)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 14
Akademia Siatkówki 13 Koszalin SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 0:2 (8:15, 15:17)
GRUPA S
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 6 6 2 118 99
2. Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków 3 5 5 2 95 82
3. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 4 3 4 93 93
4. COCON KORONA OLESNO 3 3 0 6 58 90
Wyniki spotkań w Grupie S
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 15
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:12, 15:9)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 15
Akademia Siatkówki Niepołomice Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków 0:2 (10:15, 10:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 15
Akademia Siatkówki Niepołomice COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:11, 15:7)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 15
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków 2:1 (14:16, 15:7, 14:12)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 15
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:8, 15:11)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 15
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Akademia Siatkówki Niepołomice 2:1 (13:15, 16:14, 16:14)
GRUPA T
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS 9 LESZNO 3 6 6 1 100 76
2. Nakielskie Towarzystwo Sportowe 3 5 4 2 81 66
3. Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 3 4 3 4 81 78
4. MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 3 3 0 6 50 92
Wyniki spotkań w Grupie T
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (15:9, 17:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 16
Nakielskie Towarzystwo Sportowe Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 2:0 (15:9, 15:11)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 16
Nakielskie Towarzystwo Sportowe MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (15:11, 15:2)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 2:1 (9:15, 15:12, 11:4)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 16
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (15:7, 15:6)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO Nakielskie Towarzystwo Sportowe 2:0 (18:16, 15:5)
GRUPA U
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3 6 6 1 107 82
2. AKS RZESZÓW 3 5 4 3 94 78
3. Trefl Gdańsk II 3 4 2 5 72 98
4. UKS TRÓJKA GOŁDAP 3 3 3 6 108 123
Wyniki spotkań w Grupie U
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW Trefl Gdańsk II 2:0 (15:7, 15:5)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 13
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno UKS TRÓJKA GOŁDAP 2:1 (13:15, 15:8, 16:14)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 13
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno Trefl Gdańsk II 2:0 (15:6, 17:15)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW UKS TRÓJKA GOŁDAP 2:1 (14:16, 15:13, 11:6)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 13
UKS TRÓJKA GOŁDAP Trefl Gdańsk II 1:2 (15:13, 12:15, 9:11)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (14:16, 10:15)
GRUPA W
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Gmina Mirzec 1 3 6 6 3 108 90
2. JKS SMS JASTRZĘBIE 3 5 5 3 99 88
3. STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 3 4 3 5 88 96
4. Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 3 3 3 6 91 112
Wyniki spotkań w Grupie W
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 14
Gmina Mirzec 1 JKS SMS JASTRZĘBIE 2:1 (6:15, 15:11, 11:6)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 14
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 1:2 (15:11, 6:15, 7:11)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 14
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska JKS SMS JASTRZĘBIE 1:2 (15:10, 9:15, 10:12)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 14
Gmina Mirzec 1 STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 2:1 (12:15, 15:10, 11:4)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 14
STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW JKS SMS JASTRZĘBIE 0:2 (11:15, 11:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 14
Gmina Mirzec 1 Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 2:1 (12:15, 15:6, 11:8)
GRUPA Y
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS KORAL Wrocław 3 6 6 1 97 64
2. Karpaty MOSiR Krosno 3 5 5 2 91 69
3. Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 3 4 2 4 68 73
4. Gmina Mirzec 2 3 3 0 6 40 90
Wyniki spotkań w Grupie Y
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 15
UKS KORAL Wrocław Gmina Mirzec 2 2:0 (15:8, 15:8)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 15
Karpaty MOSiR Krosno Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:12, 15:9)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 15
Karpaty MOSiR Krosno Gmina Mirzec 2 2:0 (15:3, 15:8)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 15
UKS KORAL Wrocław Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:10, 15:7)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 15
Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie Gmina Mirzec 2 2:0 (15:8, 15:5)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 15
UKS KORAL Wrocław Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (11:15, 15:7, 11:9)
GRUPA Z
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 3 6 6 0 90 53
2. MKST "Astra" Nowa Sól 3 5 4 2 74 71
3. SP 3 NYSA II 3 4 2 5 76 95
4. UKS Olimpik Mońki 3 3 1 6 77 98
Wyniki spotkań w Grupie Z
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 16
UKS Olimpik Mońki AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 0:2 (10:15, 12:15)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 16
SP 3 NYSA II MKST "Astra" Nowa Sól 0:2 (13:15, 8:15)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 16
SP 3 NYSA II AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 0:2 (8:15, 9:15)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS Olimpik Mońki MKST "Astra" Nowa Sól 0:2 (10:15, 10:15)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 16
MKST "Astra" Nowa Sól AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 0:2 (8:15, 6:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS Olimpik Mońki SP 3 NYSA II 1:2 (11:15, 15:12, 9:11)


ETAP 2

GRUPA I
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS "Wifama" Łódź 3 6 6 1 104 87
2. BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 3 5 4 3 91 79
3. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 4 4 4 102 97
4. Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 3 3 0 6 57 91
Wyniki spotkań w Grupie I
1. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 13
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (15:9, 11:15, 11:8)
2. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 14
KS "Wifama" Łódź Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 2:0 (16:14, 15:9)
3. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 13
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 2:0 (15:4, 15:13)
4. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 14
KS "Wifama" Łódź KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (15:12, 16:18, 12:10)
5. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 13
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA KS "Wifama" Łódź 0:2 (13:15, 11:15)
6. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 14
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 0:2 (10:15, 7:15)
GRUPA J
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki 13 Koszalin 3 5 5 2 96 74
2. UKS ISKRA WARSZAWA 3 5 4 3 79 89
3. UKS 9 LESZNO 3 4 3 4 88 86
4. Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków 3 4 2 5 82 96
Wyniki spotkań w Grupie J
1. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 15
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków UKS ISKRA WARSZAWA 0:2 (13:15, 9:15)
2. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 16
Akademia Siatkówki 13 Koszalin UKS 9 LESZNO 2:0 (15:10, 15:11)
3. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 15
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków UKS 9 LESZNO 0:2 (13:15, 13:15)
4. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 16
Akademia Siatkówki 13 Koszalin UKS ISKRA WARSZAWA 2:0 (15:7, 15:12)
5. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 15
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków Akademia Siatkówki 13 Koszalin 2:1 (8:15, 15:12, 11:9)
6. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO UKS ISKRA WARSZAWA 1:2 (15:4, 13:15, 9:11)
GRUPA K
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 3 6 6 1 100 56
2. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 5 4 2 81 77
3. Nakielskie Towarzystwo Sportowe 3 4 3 4 92 93
4. COCON KORONA OLESNO 3 3 0 6 43 90
Wyniki spotkań w Grupie K
1. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 13
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:5, 15:6)
2. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 14
Nakielskie Towarzystwo Sportowe MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 0:2 (16:18, 16:18)
3. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 13
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:0 (15:8, 15:7)
4. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 14
Nakielskie Towarzystwo Sportowe COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:9, 15:8)
5. 2021-08-26, 19:30:00
Arena, boisko nr 13
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki Nakielskie Towarzystwo Sportowe 2:1 (15:8, 14:16, 11:6)
6. 2021-08-26, 19:30:00
Arena, boisko nr 14
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ COCON KORONA OLESNO 2:0 (15:8, 15:7)
GRUPA L
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Trefl Gdańsk I 3 6 6 0 90 35
2. UMKS MOS WOLA WARSZAWA 3 5 4 2 73 72
3. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 4 2 4 68 81
4. MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 3 3 0 6 47 90
Wyniki spotkań w Grupie L
1. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 15
Trefl Gdańsk I UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:0 (15:6, 15:4)
2. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 16
Akademia Siatkówki Niepołomice MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (15:7, 15:11)
3. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 15
Trefl Gdańsk I MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (15:6, 15:5)
4. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 16
Akademia Siatkówki Niepołomice UMKS MOS WOLA WARSZAWA 0:2 (16:18, 8:15)
5. 2021-08-26, 19:30:00
Arena, boisko nr 15
Trefl Gdańsk I Akademia Siatkówki Niepołomice 2:0 (15:2, 15:12)
6. 2021-08-26, 19:30:00
Arena, boisko nr 16
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ UMKS MOS WOLA WARSZAWA 0:2 (12:15, 6:15)
GRUPA Ł
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AKS RZESZÓW 3 6 6 1 100 73
2. STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 3 5 5 3 101 93
3. UKS KORAL Wrocław 3 4 3 4 90 79
4. MKST "Astra" Nowa Sól 3 3 0 6 44 90
Wyniki spotkań w Grupie Ł
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 2:1 (15:11, 14:16, 11:9)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 13
UKS KORAL Wrocław MKST "Astra" Nowa Sól 2:0 (15:6, 15:8)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 13
UKS KORAL Wrocław STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 1:2 (13:15, 15:9, 9:11)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW MKST "Astra" Nowa Sól 2:0 (15:5, 15:9)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 13
MKST "Astra" Nowa Sól STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 0:2 (8:15, 8:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 13
AKS RZESZÓW UKS KORAL Wrocław 2:0 (15:12, 15:11)
GRUPA M
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Gmina Mirzec 1 3 6 6 0 90 52
2. UKS TRÓJKA GOŁDAP 3 5 4 2 79 62
3. UKS Olimpik Mońki 3 4 2 4 62 72
4. Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 3 3 0 6 45 90
Wyniki spotkań w Grupie M
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 14
UKS TRÓJKA GOŁDAP Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:8, 15:7)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 14
Gmina Mirzec 1 UKS Olimpik Mońki 2:0 (15:9, 15:6)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 14
Gmina Mirzec 1 Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:6, 15:12)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 14
UKS TRÓJKA GOŁDAP UKS Olimpik Mońki 2:0 (15:7, 15:10)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 14
UKS Olimpik Mońki Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:5, 15:7)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 14
UKS TRÓJKA GOŁDAP Gmina Mirzec 1 0:2 (11:15, 8:15)
GRUPA N
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 3 6 6 1 98 61
2. Trefl Gdańsk II 3 5 5 2 94 73
3. SP 3 NYSA II 3 4 2 4 72 77
4. Gmina Mirzec 2 3 3 0 6 37 90
Wyniki spotkań w Grupie N
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 15
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska Trefl Gdańsk II 2:1 (10:15, 15:8, 13:11)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 15
SP 3 NYSA II Gmina Mirzec 2 2:0 (15:8, 15:9)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 15
SP 3 NYSA II Trefl Gdańsk II 0:2 (11:15, 13:15)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 15
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska Gmina Mirzec 2 2:0 (15:6, 15:3)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 15
Gmina Mirzec 2 Trefl Gdańsk II 0:2 (4:15, 7:15)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 15
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska SP 3 NYSA II 2:0 (15:10, 15:8)
GRUPA O
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3 5 5 2 94 79
2. JKS SMS JASTRZĘBIE 3 5 4 2 84 60
3. Karpaty MOSiR Krosno 3 5 4 4 89 101
4. AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 3 3 1 6 70 97
Wyniki spotkań w Grupie O
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 16
JKS SMS JASTRZĘBIE Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:8, 15:9)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 16
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 2:0 (15:8, 15:12)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 16
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (15:9, 10:15, 9:11)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 16
JKS SMS JASTRZĘBIE AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 2:0 (15:11, 15:2)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 16
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (15:11, 13:15, 9:11)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 16
JKS SMS JASTRZĘBIE Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (13:15, 11:15)


ETAP 1

GRUPA E
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 3 6 6 2 101 79
2. UKS ISKRA WARSZAWA 3 5 4 2 82 79
3. Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3 4 3 5 90 100
4. STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 3 3 2 6 93 108
Wyniki spotkań w Grupie E
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 13
UKS ISKRA WARSZAWA BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 0:2 (9:15, 9:15)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 13
STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (15:11, 8:15, 11:13)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 13
STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 1:2 (15:8, 8:15, 11:13)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 13
UKS ISKRA WARSZAWA Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (16:14, 15:10)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 13
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA 1:2 (5:15, 15:9, 7:11)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 13
UKS ISKRA WARSZAWA STS OLIMPIA SULĘCIN/UKS TRÓJKA SULECHÓW 2:0 (18:16, 15:9)
GRUPA F
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków 3 6 6 0 90 47
2. Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 3 5 4 2 77 53
3. SP 3 NYSA II 3 4 2 5 60 91
4. Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 3 3 1 6 61 97
Wyniki spotkań w Grupie F
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 14
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:8, 15:10)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 14
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki SP 3 NYSA II 2:0 (15:4, 15:7)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 14
Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:0 (15:8, 15:4)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 14
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków SP 3 NYSA II 2:0 (15:6, 15:6)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 14
SP 3 NYSA II Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Aleksandrowie 2:1 (11:15, 15:9, 11:7)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 14
Wojskowy Klub Sportowy Wawel Kraków Suwalski Uczniowski klub Sportowy Siatkówki 2:0 (15:10, 15:7)
GRUPA G
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki 13 Koszalin 3 5 5 3 101 82
2. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 5 5 3 97 80
3. Gmina Mirzec 1 3 5 5 4 106 108
4. Trefl Gdańsk II 3 3 1 6 63 97
Wyniki spotkań w Grupie G
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 15
Gmina Mirzec 1 Akademia Siatkówki 13 Koszalin 1:2 (15:10, 14:16, 4:11)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 15
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Trefl Gdańsk II 2:0 (15:7, 15:3)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 15
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Akademia Siatkówki 13 Koszalin 2:1 (15:13, 8:15, 11:6)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 15
Gmina Mirzec 1 Trefl Gdańsk II 2:1 (15:11, 8:15, 14:12)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 15
Trefl Gdańsk II Akademia Siatkówki 13 Koszalin 0:2 (9:15, 6:15)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 15
Gmina Mirzec 1 KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (10:15, 15:10, 11:8)
GRUPA H
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS "Wifama" Łódź 3 6 6 1 107 77
2. UKS 9 LESZNO 3 5 4 3 90 90
3. UKS KORAL Wrocław 3 4 3 5 92 106
4. Karpaty MOSiR Krosno 3 3 2 6 82 98
Wyniki spotkań w Grupie H
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 16
UKS KORAL Wrocław Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (15:7, 6:15, 11:8)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO KS "Wifama" Łódź 0:2 (15:17, 8:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 16
UKS 9 LESZNO Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:13, 15:10)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS KORAL Wrocław KS "Wifama" Łódź 0:2 (22:24, 3:15)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 16
KS "Wifama" Łódź Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (10:15, 15:9, 11:5)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 16
UKS KORAL Wrocław UKS 9 LESZNO 1:2 (15:11, 12:15, 8:11)
GRUPA A
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 3 6 6 0 93 51
2. MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 3 4 3 4 76 88
3. AKS RZESZÓW 3 4 3 5 89 104
4. AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 3 4 2 5 87 102
Wyniki spotkań w Grupie A
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 13
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:0 (15:4, 15:11)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 13
AKS RZESZÓW AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 1:2 (19:17, 13:15, 7:11)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 13
AKS RZESZÓW MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 2:1 (11:15, 15:12, 11:4)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 13
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra 2:0 (15:7, 18:16)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 13
AMS "MINI VOLLEY" Kamienna Góra MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY GROM KALISZ 0:2 (12:15, 9:15)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 13
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki AKS RZESZÓW 2:0 (15:6, 15:7)
GRUPA B
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Trefl Gdańsk I 3 6 6 1 100 58
2. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 5 5 2 101 63
3. UKS TRÓJKA GOŁDAP 3 4 2 5 70 95
4. Gmina Mirzec 2 3 3 1 6 44 99
Wyniki spotkań w Grupie B
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 14
Trefl Gdańsk I UKS TRÓJKA GOŁDAP 2:0 (15:6, 15:6)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 14
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ Gmina Mirzec 2 2:0 (15:1, 15:3)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 14
MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ UKS TRÓJKA GOŁDAP 2:0 (15:3, 18:16)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 14
Trefl Gdańsk I Gmina Mirzec 2 2:0 (15:3, 15:5)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 14
Gmina Mirzec 2 UKS TRÓJKA GOŁDAP 1:2 (15:13, 10:15, 7:11)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 14
Trefl Gdańsk I MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 2:1 (15:13, 14:16, 11:9)
GRUPA C
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Siatkówki Niepołomice 3 6 6 0 90 48
2. COCON KORONA OLESNO 3 5 4 3 77 82
3. Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 3 4 3 4 81 78
4. UKS Olimpik Mońki 3 3 0 6 50 90
Wyniki spotkań w Grupie C
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 15
COCON KORONA OLESNO UKS Olimpik Mońki 2:0 (15:6, 15:13)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 15
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska Akademia Siatkówki Niepołomice 0:2 (10:15, 8:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 15
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska UKS Olimpik Mońki 2:0 (15:8, 15:8)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 15
COCON KORONA OLESNO Akademia Siatkówki Niepołomice 0:2 (7:15, 8:15)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 15
Akademia Siatkówki Niepołomice UKS Olimpik Mońki 2:0 (15:8, 15:7)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 15
COCON KORONA OLESNO Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Biała Podlaska 2:1 (15:9, 6:15, 11:9)
GRUPA D
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Nakielskie Towarzystwo Sportowe 3 6 6 1 100 63
2. UMKS MOS WOLA WARSZAWA 3 5 5 4 103 113
3. JKS SMS JASTRZĘBIE 3 4 3 4 93 69
4. MKST "Astra" Nowa Sól 3 3 1 6 48 99
Wyniki spotkań w Grupie D
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 16
JKS SMS JASTRZĘBIE MKST "Astra" Nowa Sól 2:0 (15:2, 15:5)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 16
Nakielskie Towarzystwo Sportowe UMKS MOS WOLA WARSZAWA 2:1 (14:16, 15:8, 11:8)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 16
Nakielskie Towarzystwo Sportowe MKST "Astra" Nowa Sól 2:0 (15:2, 15:3)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 16
JKS SMS JASTRZĘBIE UMKS MOS WOLA WARSZAWA 1:2 (14:16, 15:5, 8:11)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 16
UMKS MOS WOLA WARSZAWA MKST "Astra" Nowa Sól 2:1 (15:10, 11:15, 13:11)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 16
JKS SMS JASTRZĘBIE Nakielskie Towarzystwo Sportowe 0:2 (13:15, 13:15)