ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 5-6
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 11
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 2:1 (15:13, 15:17, 11:4)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 7-8
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 11
ECO AZS UNI Opole UKS Setbol Oświęcim 2:0 (15:12, 15:12)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 13-14
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS Czwórka Giżycko UKS Jedynka Kluczbork 2:1 (13:15, 15:7, 11:9)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 15-16
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 12
Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (11:15, 9:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 21-22
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 10
Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 0:2 (11:15, 14:16)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 23-24
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 10
Stowarzyszenie Nasza Gedania KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (11:15, 15:9, 11:9)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 29-30
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 9
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II UKS SET WASILKÓW 2:1 (15:10, 14:16, 11:5)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 31-32
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 9
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach UKS "TRÓJKA" Sulechów 0:2 (12:15, 6:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsce 25-26
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 9
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:9, 15:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 27-28
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 12
Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko MOSiR Dukla I 2:1 (13:15, 16:14, 12:10)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 17-18
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I SP31/KS Pałac Bydgoszcz 2:0 (15:10, 15:10)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 19-20
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 10
AMPS KOŁOBRZEG SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 2:1 (18:20, 15:12, 11:6)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 9-10
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 12
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 2:0 (15:6, 15:6)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 11-12
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 12
MKS Dwójka Zawiercie UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 (15:5, 15:6)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 1-2
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 11
Enea Energetyk Poznań MUKS Sparta Warszawa 1:2 (9:15, 15:8, 6:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 3-4
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 11
MKS MOS Wieliczka UKS Lider Konstantynów Łódzki 1:2 (11:15, 15:12, 9:11)


ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie 1-4
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 11
MUKS Sparta Warszawa UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:0 (15:13, 15:11)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 11
Enea Energetyk Poznań MKS MOS Wieliczka 2:1 (15:4, 14:16, 11:8)
Wyniki spotkań w Grupie 5-8
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 11
Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz UKS Setbol Oświęcim 2:0 (15:11, 15:13)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 11
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa ECO AZS UNI Opole 2:1 (15:11, 13:15, 11:8)
Wyniki spotkań w Grupie 9-12
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 12
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (8:15, 15:7, 11:4)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 12
MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 (15:13, 15:8)
Wyniki spotkań w Grupie 13-16
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS Czwórka Giżycko Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 2:1 (13:15, 15:11, 14:12)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 12
SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski UKS Jedynka Kluczbork 0:2 (15:17, 11:15)
Wyniki spotkań w Grupie 17-20
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 10
AMPS KOŁOBRZEG SP31/KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (10:15, 12:15)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 10
SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I 0:2 (10:15, 1:15)
Wyniki spotkań w Grupie 21-24
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 10
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 0:2 (10:15, 10:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 10
Stowarzyszenie Nasza Gedania UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 0:2 (19:21, 13:15)
Wyniki spotkań w Grupie 25-28
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 9
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  MOSiR Dukla I 2:0 (15:13, 15:6)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 9
Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 0:2 (7:15, 13:15)
Wyniki spotkań w Grupie 29-32
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 9
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach UKS SET WASILKÓW 0:2 (10:15, 11:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 9
UKS "TRÓJKA" Sulechów SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 0:2 (11:15, 9:15)


ETAP 3

GRUPA P
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MUKS Sparta Warszawa 3 6 6 1 95 66
2. Enea Energetyk Poznań 3 5 4 3 83 84
3. Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 3 4 3 5 88 102
4. MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 3 3 2 6 94 108
Wyniki spotkań w Grupie P
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 1:2 (11:15, 19:17, 9:11)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 9
MUKS Sparta Warszawa Enea Energetyk Poznań 2:0 (15:11, 15:9)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 9
MUKS Sparta Warszawa Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 2:0 (15:4, 15:11)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa Enea Energetyk Poznań 0:2 (13:15, 11:15)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 9
Enea Energetyk Poznań Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 2:1 (7:15, 15:6, 11:9)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa MUKS Sparta Warszawa 1:2 (15:9, 9:15, 7:11)
GRUPA R
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS MOS Wieliczka 3 6 6 1 99 81
2. UKS Lider Konstantynów Łódzki 3 5 5 2 93 87
3. ECO AZS UNI Opole 3 4 2 5 97 100
4. UKS Setbol Oświęcim 3 3 1 6 83 104
Wyniki spotkań w Grupie R
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 10
MKS MOS Wieliczka UKS Setbol Oświęcim 2:0 (15:11, 15:12)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 10
ECO AZS UNI Opole UKS Lider Konstantynów Łódzki 0:2 (14:16, 13:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 10
ECO AZS UNI Opole UKS Setbol Oświęcim 2:1 (18:20, 15:13, 11:6)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 10
MKS MOS Wieliczka UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:1 (15:10, 13:15, 11:7)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 10
UKS Lider Konstantynów Łódzki UKS Setbol Oświęcim 2:0 (15:11, 15:10)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 10
MKS MOS Wieliczka ECO AZS UNI Opole 2:0 (15:13, 15:13)
GRUPA S
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 3 6 6 0 90 47
2. MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 3 5 4 3 82 90
3. UKS Czwórka Giżycko 3 4 3 4 91 89
4. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 3 3 0 6 53 90
Wyniki spotkań w Grupie S
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 11
UKS Czwórka Giżycko SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:9, 15:9)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 11
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 2:0 (15:5, 15:6)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 11
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:8, 15:9)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 11
UKS Czwórka Giżycko MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 1:2 (18:20, 15:10, 9:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 11
MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:5, 15:13)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 11
UKS Czwórka Giżycko SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 0:2 (8:15, 11:15)
GRUPA T
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 3 6 6 2 105 88
2. MKS Dwójka Zawiercie 3 5 5 2 96 62
3. UKS Jedynka Kluczbork 3 4 3 5 85 91
4. Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 3 3 1 6 54 99
Wyniki spotkań w Grupie T
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS Jedynka Kluczbork UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 1:2 (10:15, 15:10, 9:11)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 12
MKS Dwójka Zawiercie Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 2:0 (15:6, 15:5)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 12
MKS Dwójka Zawiercie UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 1:2 (15:13, 13:15, 8:11)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS Jedynka Kluczbork Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 2:1 (13:15, 15:4, 11:6)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 12
Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 0:2 (6:15, 12:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS Jedynka Kluczbork MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (9:15, 3:15)
GRUPA U
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AMPS KOŁOBRZEG 3 5 5 2 93 66
2. SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 3 5 5 3 104 89
3. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 4 3 5 87 100
4. Stowarzyszenie Nasza Gedania 3 4 2 5 66 95
Wyniki spotkań w Grupie U
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 9
AMPS KOŁOBRZEG SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 1:2 (10:15, 15:12, 8:11)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 9
Stowarzyszenie Nasza Gedania KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:1 (9:15, 15:11, 11:8)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 9
Stowarzyszenie Nasza Gedania SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 0:2 (14:16, 4:15)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 9
AMPS KOŁOBRZEG KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 (15:13, 15:2)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 9
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 2:1 (10:15, 17:15, 11:5)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 9
AMPS KOŁOBRZEG Stowarzyszenie Nasza Gedania 2:0 (15:9, 15:4)
GRUPA W
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I 3 6 6 0 92 52
2. SP31/KS Pałac Bydgoszcz 3 5 4 2 74 61
3. UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 3 4 2 4 65 78
4. Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 3 3 0 6 50 90
Wyniki spotkań w Grupie W
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 2:0 (15:6, 17:15)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 10
SP31/KS Pałac Bydgoszcz Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 2:0 (15:11, 15:6)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 10
SP31/KS Pałac Bydgoszcz UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 2:0 (15:8, 15:6)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 2:0 (15:11, 15:6)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 10
Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 0:2 (6:15, 10:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I SP31/KS Pałac Bydgoszcz 2:0 (15:7, 15:7)
GRUPA Y
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  3 6 6 0 91 46
2. Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 3 5 4 2 80 71
3. Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 3 4 2 4 61 79
4. UKS "TRÓJKA" Sulechów 3 3 0 6 54 90
Wyniki spotkań w Grupie Y
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 11
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:9, 15:3)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 11
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 0:2 (5:15, 12:15)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 11
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:7, 15:12)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 11
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (16:14, 15:6)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 11
Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:13, 15:10)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 11
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 2:0 (15:8, 15:6)
GRUPA Z
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 3 6 6 0 90 58
2. MOSiR Dukla I 3 5 4 2 83 74
3. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 3 4 2 4 65 77
4. UKS SET WASILKÓW 3 3 0 6 61 90
Wyniki spotkań w Grupie Z
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 12
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek UKS SET WASILKÓW 2:0 (15:10, 15:12)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 12
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II MOSiR Dukla I 0:2 (14:16, 7:15)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 12
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II UKS SET WASILKÓW 2:0 (15:8, 15:8)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 12
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek MOSiR Dukla I 2:0 (15:13, 15:9)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 12
MOSiR Dukla I UKS SET WASILKÓW 2:0 (15:12, 15:11)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 12
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 2:0 (15:7, 15:7)


ETAP 2

GRUPA I
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 3 6 6 0 90 52
2. UKS Lider Konstantynów Łódzki 3 5 4 2 79 55
3. UKS Czwórka Giżycko 3 4 2 4 68 78
4. Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 3 3 0 6 38 90
Wyniki spotkań w Grupie I
1. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 9
UKS Lider Konstantynów Łódzki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 0:2 (9:15, 10:15)
2. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 10
Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy UKS Czwórka Giżycko 0:2 (6:15, 12:15)
3. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 9
UKS Lider Konstantynów Łódzki UKS Czwórka Giżycko 2:0 (15:7, 15:9)
4. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 10
Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 0:2 (6:15, 5:15)
5. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 9
UKS Lider Konstantynów Łódzki Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 2:0 (15:6, 15:3)
6. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 10
UKS Czwórka Giżycko MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 0:2 (10:15, 12:15)
GRUPA J
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS MOS Wieliczka 3 6 6 1 101 74
2. Enea Energetyk Poznań 3 5 5 2 99 68
3. UKS Jedynka Kluczbork 3 4 2 5 70 100
4. MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 3 3 1 6 71 99
Wyniki spotkań w Grupie J
1. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 11
MKS MOS Wieliczka UKS Jedynka Kluczbork 2:0 (15:12, 15:7)
2. 2021-08-26, 16:30:00
Arena, boisko nr 12
Enea Energetyk Poznań MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 2:0 (15:5, 15:10)
3. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 11
MKS MOS Wieliczka MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 2:0 (15:7, 15:9)
4. 2021-08-26, 17:00:00
Arena, boisko nr 12
Enea Energetyk Poznań UKS Jedynka Kluczbork 2:0 (15:4, 15:8)
5. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 11
MKS MOS Wieliczka Enea Energetyk Poznań 2:1 (15:13, 15:17, 11:9)
6. 2021-08-26, 17:30:00
Arena, boisko nr 12
MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA UKS Jedynka Kluczbork 1:2 (15:10, 14:16, 11:13)
GRUPA K
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 3 5 4 2 89 72
2. ECO AZS UNI Opole 3 5 4 2 88 81
3. MKS Dwójka Zawiercie 3 5 4 3 106 102
4. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 3 3 1 6 76 104
Wyniki spotkań w Grupie K
1. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 9
MKS Dwójka Zawiercie SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (17:19, 16:14, 11:8)
2. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 10
ECO AZS UNI Opole Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 0:2 (15:17, 9:15)
3. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 9
MKS Dwójka Zawiercie Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 2:0 (17:15, 15:12)
4. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 10
ECO AZS UNI Opole SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:12, 15:7)
5. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 9
MKS Dwójka Zawiercie ECO AZS UNI Opole 0:2 (17:19, 13:15)
6. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 10
Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:8, 15:8)
GRUPA L
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MUKS Sparta Warszawa 3 6 6 1 96 70
2. UKS Setbol Oświęcim 3 5 4 2 78 72
3. SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 3 4 3 5 90 104
4. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 3 3 1 6 80 98
Wyniki spotkań w Grupie L
1. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 11
MUKS Sparta Warszawa SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 2:1 (16:14, 9:15, 11:4)
2. 2021-08-26, 18:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS Setbol Oświęcim UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 (15:11, 15:12)
3. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 11
MUKS Sparta Warszawa UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:0 (15:10, 15:9)
4. 2021-08-26, 18:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS Setbol Oświęcim SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 2:0 (15:9, 15:10)
5. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 11
MUKS Sparta Warszawa UKS Setbol Oświęcim 2:0 (15:7, 15:11)
6. 2021-08-26, 19:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 1:2 (13:15, 15:11, 10:12)
GRUPA Ł
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. AMPS KOŁOBRZEG 3 6 6 2 105 74
2. Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 3 5 5 2 91 85
3. Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  3 4 3 5 94 99
4. MOSiR Dukla I 3 3 1 6 65 97
Wyniki spotkań w Grupie Ł
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 9
Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin MOSiR Dukla I 2:0 (15:9, 15:10)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 9
AMPS KOŁOBRZEG Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  2:1 (15:10, 9:15, 11:6)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 9
AMPS KOŁOBRZEG MOSiR Dukla I 2:0 (15:6, 15:6)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 9
Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  2:0 (15:13, 15:13)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 9
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  MOSiR Dukla I 2:1 (15:10, 11:15, 11:9)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 9
Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin AMPS KOŁOBRZEG 1:2 (16:14, 9:15, 6:11)
GRUPA M
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I 3 6 6 0 90 47
2. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 5 4 3 87 86
3. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 3 4 3 4 85 89
4. Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 3 3 0 6 50 90
Wyniki spotkań w Grupie M
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (15:3, 15:6)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 10
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 1:2 (11:15, 15:13, 9:11)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 10
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (15:10, 15:10)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 (15:10, 15:8)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 10
KS KURIANVOLLEY OLSZTYN Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (15:13, 15:8)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:13, 15:7)
GRUPA N
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SP31/KS Pałac Bydgoszcz 3 6 6 0 90 53
2. SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 3 5 4 2 84 53
3. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 3 4 2 4 62 83
4. UKS "TRÓJKA" Sulechów 3 3 0 6 44 91
Wyniki spotkań w Grupie N
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 11
SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 2:0 (15:8, 15:6)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 11
SP31/KS Pałac Bydgoszcz UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:5, 15:7)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 11
SP31/KS Pałac Bydgoszcz SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 2:0 (15:9, 15:8)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 11
SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:2, 15:7)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 11
UKS "TRÓJKA" Sulechów SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 0:2 (9:15, 14:16)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 11
SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski SP31/KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (13:15, 11:15)
GRUPA O
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Stowarzyszenie Nasza Gedania 3 6 6 1 99 60
2. UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 3 5 4 3 94 80
3. Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 3 4 3 4 72 89
4. UKS SET WASILKÓW 3 3 1 6 65 101
Wyniki spotkań w Grupie O
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN UKS SET WASILKÓW 2:1 (14:16, 15:11, 11:7)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 12
Stowarzyszenie Nasza Gedania Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 2:1 (15:2, 13:15, 11:8)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 12
Stowarzyszenie Nasza Gedania UKS SET WASILKÓW 2:0 (15:2, 15:9)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 2:0 (15:10, 15:6)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 12
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach UKS SET WASILKÓW 2:0 (16:14, 15:6)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN Stowarzyszenie Nasza Gedania 0:2 (12:15, 12:15)


ETAP 1

GRUPA E
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Lider Konstantynów Łódzki 3 6 6 0 90 31
2. UKS Jedynka Kluczbork 3 5 4 2 76 71
3. Stowarzyszenie Nasza Gedania 3 4 2 5 65 99
4. MOSiR Dukla I 3 3 1 6 71 101
Wyniki spotkań w Grupie E
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 9
UKS Lider Konstantynów Łódzki MOSiR Dukla I 2:0 (15:4, 15:3)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 9
UKS Jedynka Kluczbork Stowarzyszenie Nasza Gedania 2:0 (15:7, 15:9)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 9
UKS Jedynka Kluczbork MOSiR Dukla I 2:0 (15:13, 15:12)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 9
UKS Lider Konstantynów Łódzki Stowarzyszenie Nasza Gedania 2:0 (15:3, 15:5)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 9
Stowarzyszenie Nasza Gedania MOSiR Dukla I 2:1 (12:15, 15:12, 14:12)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 9
UKS Lider Konstantynów Łódzki UKS Jedynka Kluczbork 2:0 (15:5, 15:11)
GRUPA F
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS MOS Wieliczka 3 6 6 1 99 59
2. UKS Czwórka Giżycko 3 5 4 2 76 68
3. SP31/KS Pałac Bydgoszcz 3 4 3 4 80 87
4. Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 3 3 0 6 49 90
Wyniki spotkań w Grupie F
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 10
SP31/KS Pałac Bydgoszcz Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (15:11, 15:6)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 10
UKS Czwórka Giżycko MKS MOS Wieliczka 0:2 (7:15, 8:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 10
UKS Czwórka Giżycko Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (15:6, 15:9)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 10
SP31/KS Pałac Bydgoszcz MKS MOS Wieliczka 1:2 (15:13, 5:15, 7:11)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 10
MKS MOS Wieliczka Szkoła Podstawowa Arka Kluczewsko 2:0 (15:10, 15:7)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 10
SP31/KS Pałac Bydgoszcz UKS Czwórka Giżycko 0:2 (9:15, 14:16)
GRUPA G
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Enea Energetyk Poznań 3 6 6 0 90 48
2. MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 3 5 4 2 78 54
3. Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 3 4 2 4 56 81
4. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 3 3 0 6 49 90
Wyniki spotkań w Grupie G
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 11
Enea Energetyk Poznań SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 2:0 (15:8, 15:8)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 11
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 0:2 (4:15, 8:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 11
Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 2:0 (15:8, 15:13)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 11
Enea Energetyk Poznań MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa 2:0 (15:7, 15:11)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 11
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 1/KS Saska Warszawa SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA II 2:0 (15:6, 15:6)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 11
Enea Energetyk Poznań Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek 2:0 (15:5, 15:9)
GRUPA H
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 3 6 6 1 100 71
2. MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 3 5 4 3 88 85
3. AMPS KOŁOBRZEG 3 4 4 4 100 91
4. UKS SET WASILKÓW 3 3 0 6 49 90
Wyniki spotkań w Grupie H
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 12
AMPS KOŁOBRZEG MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 1:2 (11:15, 15:7, 10:12)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 12
UKS SET WASILKÓW Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 0:2 (6:15, 7:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS SET WASILKÓW MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 0:2 (10:15, 9:15)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 12
AMPS KOŁOBRZEG Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy 1:2 (15:13, 9:15, 10:12)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 12
Uczniowski Klub Sportowy TYTAN Ostrowy MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA 2:0 (15:11, 15:13)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 12
AMPS KOŁOBRZEG UKS SET WASILKÓW 2:0 (15:10, 15:7)
GRUPA A
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS Dwójka Zawiercie 3 6 6 1 99 55
2. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 3 5 5 2 87 77
3. Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 3 4 2 5 71 96
4. Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 3 3 1 6 65 94
Wyniki spotkań w Grupie A
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 9
MKS Dwójka Zawiercie Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 2:0 (15:5, 15:5)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 9
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 2:0 (15:7, 15:12)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 9
UKS Kinder Volleyball Wałbrzych Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 2:0 (15:7, 15:12)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 9
MKS Dwójka Zawiercie Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin 2:0 (15:10, 15:8)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 9
Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Kospel SP18 Koszalin Uczniowski Klub Sportowy "Olimpik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach 2:1 (8:15, 15:13, 11:8)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 9
MKS Dwójka Zawiercie UKS Kinder Volleyball Wałbrzych 2:1 (13:15, 15:9, 11:3)
GRUPA B
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MUKS Sparta Warszawa 3 6 6 0 90 51
2. Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 3 5 4 2 80 59
3. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I 3 4 2 4 71 78
4. UKS "TRÓJKA" Sulechów 3 3 0 6 37 90
Wyniki spotkań w Grupie B
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 10
MUKS Sparta Warszawa UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:5, 15:9)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 0:2 (12:15, 12:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 10
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:10, 15:8)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 10
MUKS Sparta Warszawa Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz 2:0 (15:8, 15:12)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 10
Uczniowski Klub Sportowy "17" Kalisz UKS "TRÓJKA" Sulechów 2:0 (15:1, 15:4)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 10
MUKS Sparta Warszawa SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA I 2:0 (15:8, 15:9)
GRUPA C
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Setbol Oświęcim 3 6 6 1 93 66
2. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 3 5 4 2 77 76
3. SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 3 4 3 4 86 75
4. KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 3 0 6 51 90
Wyniki spotkań w Grupie C
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 11
UKS Setbol Oświęcim KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 (15:10, 15:8)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 11
SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 2:0 (15:12, 15:13)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 11
SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 (15:8, 15:13)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 11
UKS Setbol Oświęcim SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 2:1 (7:15, 15:8, 11:8)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 11
SIATKARSKI KLUB SPORTOWY CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski KS KURIANVOLLEY OLSZTYN 2:0 (15:3, 15:9)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 11
UKS Setbol Oświęcim SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:6, 15:11)
GRUPA D
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. ECO AZS UNI Opole 3 6 6 2 107 93
2. SKFIS KaEmKa Starogard Gdański 3 5 5 2 93 73
3. UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 3 4 3 4 86 87
4. Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  3 3 0 6 58 91
Wyniki spotkań w Grupie D
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 12
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański ECO AZS UNI Opole 1:2 (15:13, 11:15, 7:11)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 12
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 0:2 (10:15, 10:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 12
Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  ECO AZS UNI Opole 0:2 (10:15, 14:16)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 12
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 2:0 (15:13, 15:7)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 12
UKS POGODNO POMORZANIE SP 48 SZCZECIN ECO AZS UNI Opole 1:2 (15:11, 13:15, 8:11)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 12
SKFIS KaEmKa Starogard Gdański Uczniowski Klub Sportowy ,, Kępa" Dębica I  2:0 (15:9, 15:5)