ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 5-6
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 23
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański Trefl Gdańsk 2:1 (15:9, 13:15, 11:8)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 7-8
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 23
KS METRO Warszawa UKPS LUBIN 2:1 (14:16, 15:8, 11:9)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 13-14
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 24
UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie UKS ISKRA WARSZAWA 1:2 (11:15, 15:11, 9:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 15-16
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 24
ENEA Energetyk Poznań Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 2:0 (15:7, 15:8)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 21-22
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 21
TS KOSET Akademia Młodego Siatkarza Opole 1:2 (8:15, 15:13, 8:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 23-24
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 21
SMS Sparta AGH Kraków Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 2:0 (15:8, 21:19)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 29-30
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 22
MKS "TRUSO" ELBLĄG AKS RZESZÓW 1:2 (18:16, 10:15, 7:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 31-33
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 25
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:8, 15:5)
2. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 25
UKS Żak Krzeszyce SP 3 Nysa I 0:2 (11:15, 3:15)
3. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 25
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie SP 3 Nysa I 1:2 (15:6, 10:15, 10:12)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 1-2
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 23
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I 0:2 (10:15, 9:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 3-4
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 23
MUKS 15 Białystok MKS Bzura Ozorków 0:2 (11:15, 9:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 9-10
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 24
UKS Jedynka Międzyrzecz SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 2:0 (15:11, 15:9)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 11-12
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 24
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ SiKReT GLIWICE 0:2 (14:16, 13:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 25-26
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 22
PKS PIAST PONIEC AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:9, 15:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 27-28
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 22
SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 0:2 (7:15, 8:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 17-18
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 21
VITASUN MKS BĘDZIN UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (15:12, 15:8)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 19-20
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ G.A MKS GRYF SZCZECINEK 2:1 (15:11, 11:15, 11:8)


ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie 1-4
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 23
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel MKS Bzura Ozorków 2:0 (15:9, 15:13)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 23
MUKS 15 Białystok Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I 0:2 (12:15, 13:15)
Wyniki spotkań w Grupie 5-8
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 23
Trefl Gdańsk KS METRO Warszawa 2:0 (15:8, 18:16)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 23
UKPS LUBIN KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 0:2 (9:15, 12:15)
Wyniki spotkań w Grupie 9-12
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 24
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (15:9, 15:11)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 24
SiKReT GLIWICE UKS Jedynka Międzyrzecz 0:2 (6:15, 12:15)
Wyniki spotkań w Grupie 13-16
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 24
UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie ENEA Energetyk Poznań 2:1 (15:8, 7:15, 11:5)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 24
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin UKS ISKRA WARSZAWA 0:2 (12:15, 12:15)
Wyniki spotkań w Grupie 17-20
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 21
UMKS MOS Wola Warszawa G.A MKS GRYF SZCZECINEK 2:0 (15:12, 15:6)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ VITASUN MKS BĘDZIN 1:2 (14:16, 16:14, 8:11)
Wyniki spotkań w Grupie 21-24
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 21
Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg Akademia Młodego Siatkarza Opole 0:2 (15:17, 10:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 21
SMS Sparta AGH Kraków TS KOSET 1:2 (8:15, 15:13, 10:12)
Wyniki spotkań w Grupie 25-28
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 22
Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk AZS OŚ TORUŃ 0:2 (7:15, 12:15)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 22
SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN PKS PIAST PONIEC 1:2 (12:15, 15:12, 9:11)
Wyniki spotkań w Grupie 29-32
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 22
AKS RZESZÓW SP 3 Nysa I 2:0 (15:10, 15:10)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 22
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie MKS "TRUSO" ELBLĄG 1:2 (10:15, 15:8, 8:11)


ETAP 3

GRUPA P
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 6 1 102 79
2. MUKS 15 Białystok 3 5 5 2 101 80
3. Trefl Gdańsk 3 4 2 4 75 89
4. UKPS LUBIN 3 3 0 6 65 95
Wyniki spotkań w Grupie P
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 21
UKPS LUBIN Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (7:15, 11:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 21
MUKS 15 Białystok Trefl Gdańsk 2:0 (15:9, 15:11)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 21
MUKS 15 Białystok Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (16:18, 15:12, 10:12)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 21
UKPS LUBIN Trefl Gdańsk 0:2 (11:15, 18:20)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 21
Trefl Gdańsk Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (9:15, 11:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 21
UKPS LUBIN MUKS 15 Białystok 0:2 (11:15, 7:15)
GRUPA R
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I 3 6 6 1 101 81
2. MKS Bzura Ozorków 3 5 4 3 89 79
3. KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 3 4 3 4 89 94
4. KS METRO Warszawa 3 3 1 6 72 97
Wyniki spotkań w Grupie R
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 22
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 2:1 (15:17, 15:12, 11:7)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 22
MKS Bzura Ozorków KS METRO Warszawa 2:1 (11:15, 15:9, 11:2)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 22
MKS Bzura Ozorków KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 2:0 (15:12, 15:11)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 22
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I KS METRO Warszawa 2:0 (15:11, 15:12)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 22
KS METRO Warszawa KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 0:2 (10:15, 13:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 22
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I MKS Bzura Ozorków 2:0 (15:10, 15:12)
GRUPA S
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 3 6 6 1 98 70
2. SiKReT GLIWICE 3 5 5 2 90 86
3. UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 3 4 2 4 82 77
4. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 3 3 0 6 53 90
Wyniki spotkań w Grupie S
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 23
SiKReT GLIWICE UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (16:14, 15:13)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 23
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 0:2 (7:15, 9:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 23
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 0:2 (10:15, 6:15)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 23
SiKReT GLIWICE SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 1:2 (8:15, 15:12, 6:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 23
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:12, 15:13)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 23
SiKReT GLIWICE Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 2:0 (15:9, 15:12)
GRUPA T
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Jedynka Międzyrzecz 3 5 5 2 92 81
2. SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 5 5 3 96 89
3. UKS ISKRA WARSZAWA 3 5 4 3 94 91
4. ENEA Energetyk Poznań 3 3 0 6 72 93
Wyniki spotkań w Grupie T
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 24
UKS Jedynka Międzyrzecz ENEA Energetyk Poznań 2:0 (15:10, 15:13)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 24
UKS ISKRA WARSZAWA SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:1 (11:15, 15:9, 11:8)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 24
UKS ISKRA WARSZAWA ENEA Energetyk Poznań 2:0 (17:15, 16:14)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 24
UKS Jedynka Międzyrzecz SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:2 (15:8, 9:15, 8:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 24
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ ENEA Energetyk Poznań 2:0 (15:11, 15:9)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 24
UKS Jedynka Międzyrzecz UKS ISKRA WARSZAWA 2:0 (15:13, 15:11)
GRUPA U
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UMKS MOS Wola Warszawa 3 5 5 2 99 83
2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ 3 5 4 3 94 89
3. Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 3 4 2 4 85 86
4. SMS Sparta AGH Kraków 3 4 2 4 67 87
Wyniki spotkań w Grupie U
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (15:5, 15:12)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 21
UMKS MOS Wola Warszawa Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 2:0 (15:12, 15:13)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 21
UMKS MOS Wola Warszawa SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (15:10, 15:9)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 0:2 (16:18, 9:15)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 21
Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg SMS Sparta AGH Kraków 0:2 (14:16, 13:15)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 (17:15, 11:15, 11:9)
GRUPA W
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. VITASUN MKS BĘDZIN 3 6 6 0 94 67
2. G.A MKS GRYF SZCZECINEK 3 5 4 3 91 89
3. TS KOSET 3 4 3 5 102 100
4. Akademia Młodego Siatkarza Opole 3 3 1 6 74 105
Wyniki spotkań w Grupie W
1. 2021-08-27, 15:00:00
Mala, boisko nr 22
Akademia Młodego Siatkarza Opole VITASUN MKS BĘDZIN 0:2 (8:15, 16:18)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 22
G.A MKS GRYF SZCZECINEK TS KOSET 2:1 (13:15, 15:13, 12:10)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 22
G.A MKS GRYF SZCZECINEK VITASUN MKS BĘDZIN 0:2 (8:15, 10:15)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 22
Akademia Młodego Siatkarza Opole TS KOSET 1:2 (15:13, 10:15, 4:11)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 22
TS KOSET VITASUN MKS BĘDZIN 0:2 (11:15, 14:16)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 22
Akademia Młodego Siatkarza Opole G.A MKS GRYF SZCZECINEK 0:2 (5:15, 16:18)
GRUPA Y
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 4 8 8 0 120 79
2. SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 4 7 6 3 120 112
3. AKS RZESZÓW 4 6 5 5 120 124
4. LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 4 5 3 6 109 118
5. UKS Żak Krzeszyce 4 4 0 8 84 120
Wyniki spotkań w Grupie Y
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 23
Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:10, 15:10)
2. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 25
SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:11, 15:13)
3. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 23
AKS RZESZÓW Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 0:2 (10:15, 8:15)
4. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 25
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 0:2 (11:15, 13:15)
5. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 23
UKS Żak Krzeszyce LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 0:2 (13:15, 7:15)
6. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 25
SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN AKS RZESZÓW 2:1 (15:12, 11:15, 11:7)
7. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 23
Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 2:0 (15:13, 15:10)
8. 2021-08-27, 16:30:47
Arena, boisko nr 25
AKS RZESZÓW UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:11, 15:11)
9. 2021-08-27, 17:00:14
Arena, boisko nr 23
UKS Żak Krzeszyce Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 0:2 (8:15, 10:15)
10. 2021-08-27, 17:00:14
Arena, boisko nr 25
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie AKS RZESZÓW 1:2 (15:11, 14:16, 6:11)
GRUPA Z
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. PKS PIAST PONIEC 3 6 6 1 101 74
2. AZS OŚ TORUŃ 3 5 4 2 85 69
3. MKS "TRUSO" ELBLĄG 3 4 3 4 86 92
4. SP 3 Nysa I 3 3 0 6 53 90
Wyniki spotkań w Grupie Z
1. 2021-08-27, 15:00:00
Arena, boisko nr 24
SP 3 Nysa I PKS PIAST PONIEC 0:2 (6:15, 8:15)
2. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 24
MKS "TRUSO" ELBLĄG AZS OŚ TORUŃ 0:2 (11:15, 10:15)
3. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 24
MKS "TRUSO" ELBLĄG PKS PIAST PONIEC 1:2 (9:15, 15:12, 11:13)
4. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 24
SP 3 Nysa I AZS OŚ TORUŃ 0:2 (8:15, 9:15)
5. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 24
AZS OŚ TORUŃ PKS PIAST PONIEC 0:2 (11:15, 14:16)
6. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 24
SP 3 Nysa I MKS "TRUSO" ELBLĄG 0:2 (9:15, 13:15)


ETAP 2

GRUPA I
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKPS LUBIN 3 6 6 1 93 75
2. KS METRO Warszawa 3 4 4 4 98 98
3. SiKReT GLIWICE 3 4 3 5 89 100
4. SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 4 2 5 87 94
Wyniki spotkań w Grupie I
1. 2021-08-26, 16:25:00
Arena, boisko nr 21
KS METRO Warszawa SiKReT GLIWICE 1:2 (15:11, 11:15, 6:11)
2. 2021-08-26, 16:25:00
Arena, boisko nr 22
UKPS LUBIN SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (15:13, 15:8)
3. 2021-08-26, 16:55:00
Arena, boisko nr 21
KS METRO Warszawa SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:0 (17:15, 15:13)
4. 2021-08-26, 16:55:00
Arena, boisko nr 22
UKPS LUBIN SiKReT GLIWICE 2:0 (15:12, 15:8)
5. 2021-08-26, 17:25:00
Arena, boisko nr 21
KS METRO Warszawa UKPS LUBIN 1:2 (11:15, 15:7, 8:11)
6. 2021-08-26, 17:25:00
Arena, boisko nr 22
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ SiKReT GLIWICE 2:1 (15:8, 12:15, 11:9)
GRUPA J
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I 3 6 6 1 95 70
2. Trefl Gdańsk 3 4 4 4 95 96
3. UKS Jedynka Międzyrzecz 3 4 2 4 68 82
4. SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 3 4 2 5 84 94
Wyniki spotkań w Grupie J
1. 2021-08-26, 16:25:00
Arena, boisko nr 23
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 (15:8, 15:9)
2. 2021-08-26, 16:25:00
Arena, boisko nr 24
Trefl Gdańsk SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 1:2 (8:15, 17:15, 8:11)
3. 2021-08-26, 16:55:00
Arena, boisko nr 23
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 2:0 (15:11, 15:10)
4. 2021-08-26, 16:55:00
Arena, boisko nr 24
Trefl Gdańsk UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 (15:10, 15:10)
5. 2021-08-26, 17:25:00
Arena, boisko nr 23
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I Trefl Gdańsk 2:1 (15:13, 9:15, 11:4)
6. 2021-08-26, 17:25:00
Arena, boisko nr 24
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki UKS Jedynka Międzyrzecz 0:2 (14:16, 8:15)
GRUPA K
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS Bzura Ozorków 3 6 6 0 90 51
2. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 5 4 2 85 73
3. UKS ISKRA WARSZAWA 3 4 2 5 78 102
4. UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 3 3 1 6 76 103
Wyniki spotkań w Grupie K
1. 2021-08-26, 17:55:00
Arena, boisko nr 21
MKS Bzura Ozorków UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:4, 15:8)
2. 2021-08-26, 17:55:00
Arena, boisko nr 22
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel UKS ISKRA WARSZAWA 2:0 (15:11, 15:10)
3. 2021-08-26, 18:25:00
Arena, boisko nr 21
MKS Bzura Ozorków UKS ISKRA WARSZAWA 2:0 (15:4, 15:10)
4. 2021-08-26, 18:25:00
Arena, boisko nr 22
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:10, 15:12)
5. 2021-08-26, 18:55:00
Arena, boisko nr 21
MKS Bzura Ozorków Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 (15:12, 15:13)
6. 2021-08-26, 18:55:00
Arena, boisko nr 22
UKS ISKRA WARSZAWA UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 2:1 (18:16, 12:15, 13:11)
GRUPA L
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MUKS 15 Białystok 3 6 6 1 98 77
2. KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 3 5 5 2 96 75
3. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 3 4 2 5 73 91
4. ENEA Energetyk Poznań 3 3 1 6 74 98
Wyniki spotkań w Grupie L
1. 2021-08-26, 17:55:00
Arena, boisko nr 23
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 2:0 (15:10, 15:10)
2. 2021-08-26, 17:55:00
Arena, boisko nr 24
MUKS 15 Białystok ENEA Energetyk Poznań 2:0 (15:9, 17:15)
3. 2021-08-26, 18:25:00
Arena, boisko nr 23
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański ENEA Energetyk Poznań 2:0 (16:14, 15:5)
4. 2021-08-26, 18:25:00
Arena, boisko nr 24
MUKS 15 Białystok Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 2:0 (15:7, 15:11)
5. 2021-08-26, 18:55:00
Arena, boisko nr 23
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański MUKS 15 Białystok 1:2 (15:10, 11:15, 9:11)
6. 2021-08-26, 18:55:00
Arena, boisko nr 24
ENEA Energetyk Poznań Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 1:2 (7:15, 15:9, 9:11)
GRUPA Ł
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ 3 6 6 1 104 88
2. TS KOSET 3 5 4 3 94 80
3. AKS RZESZÓW 3 4 3 4 83 98
4. AZS OŚ TORUŃ 3 3 1 6 83 98
Wyniki spotkań w Grupie Ł
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:11, 15:12)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 21
AKS RZESZÓW TS KOSET 0:2 (7:15, 7:15)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 21
AKS RZESZÓW AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:13, 15:12)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ TS KOSET 2:0 (15:12, 16:14)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 21
TS KOSET AZS OŚ TORUŃ 2:1 (12:15, 15:12, 11:8)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ AKS RZESZÓW 2:1 (15:11, 17:19, 11:9)
GRUPA M
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Młodego Siatkarza Opole 3 6 6 2 106 79
2. Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 3 4 4 4 97 101
3. SP 3 Nysa I 3 4 3 5 84 99
4. SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 3 4 2 4 70 78
Wyniki spotkań w Grupie M
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 22
Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg SP 3 Nysa I 1:2 (15:10, 8:15, 10:12)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 22
SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN Akademia Młodego Siatkarza Opole 0:2 (9:15, 7:15)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 22
SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN SP 3 Nysa I 2:0 (15:10, 15:8)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 22
Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg Akademia Młodego Siatkarza Opole 1:2 (9:15, 16:14, 9:11)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 22
Akademia Młodego Siatkarza Opole SP 3 Nysa I 2:1 (15:8, 10:15, 11:6)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 22
Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 2:0 (15:11, 15:13)
GRUPA N
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. G.A MKS GRYF SZCZECINEK 4 8 8 0 120 67
2. SMS Sparta AGH Kraków 4 6 5 4 116 99
3. MKS "TRUSO" ELBLĄG 4 6 5 5 117 121
4. UKS Żak Krzeszyce 4 5 2 6 74 113
5. LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 4 5 2 7 98 125
Wyniki spotkań w Grupie N
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 23
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie UKS Żak Krzeszyce 0:2 (11:15, 12:15)
2. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 25
G.A MKS GRYF SZCZECINEK MKS "TRUSO" ELBLĄG 2:0 (15:11, 15:6)
3. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 23
SMS Sparta AGH Kraków LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:11, 15:3)
4. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 25
UKS Żak Krzeszyce G.A MKS GRYF SZCZECINEK 0:2 (3:15, 7:15)
5. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 23
MKS "TRUSO" ELBLĄG UKS Żak Krzeszyce 2:0 (15:6, 15:8)
6. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 25
G.A MKS GRYF SZCZECINEK SMS Sparta AGH Kraków 2:0 (15:9, 15:11)
7. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 23
LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie G.A MKS GRYF SZCZECINEK 0:2 (9:15, 11:15)
8. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 25
SMS Sparta AGH Kraków MKS "TRUSO" ELBLĄG 1:2 (14:16, 15:8, 7:11)
9. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 23
MKS "TRUSO" ELBLĄG LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 1:2 (15:13, 15:17, 5:11)
10. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 25
UKS Żak Krzeszyce SMS Sparta AGH Kraków 0:2 (11:15, 9:15)
GRUPA O
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6 2 111 88
2. VITASUN MKS BĘDZIN 3 5 4 2 85 68
3. Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 3 4 3 5 85 108
4. PKS PIAST PONIEC 3 3 2 6 84 101
Wyniki spotkań w Grupie O
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 24
UMKS MOS Wola Warszawa PKS PIAST PONIEC 2:1 (16:14, 12:15, 11:2)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 24
VITASUN MKS BĘDZIN Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 2:0 (15:8, 15:13)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 24
VITASUN MKS BĘDZIN PKS PIAST PONIEC 2:0 (15:4, 15:13)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 24
UMKS MOS Wola Warszawa Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 2:1 (16:18, 15:8, 11:6)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 24
Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk PKS PIAST PONIEC 2:1 (15:12, 6:15, 11:9)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 24
UMKS MOS Wola Warszawa VITASUN MKS BĘDZIN 2:0 (15:13, 15:12)


ETAP 1

GRUPA E
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS METRO Warszawa 3 5 5 2 89 82
2. UKS Jedynka Międzyrzecz 3 5 5 3 102 79
3. VITASUN MKS BĘDZIN 3 5 4 3 92 79
4. AZS OŚ TORUŃ 3 3 0 6 47 90
Wyniki spotkań w Grupie E
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 21
KS METRO Warszawa AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:12, 15:8)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 21
UKS Jedynka Międzyrzecz VITASUN MKS BĘDZIN 1:2 (15:13, 12:15, 6:11)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 21
UKS Jedynka Międzyrzecz AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:6, 15:5)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 21
KS METRO Warszawa VITASUN MKS BĘDZIN 2:0 (15:11, 15:12)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 21
VITASUN MKS BĘDZIN AZS OŚ TORUŃ 2:0 (15:3, 15:13)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 21
KS METRO Warszawa UKS Jedynka Międzyrzecz 1:2 (9:15, 15:13, 5:11)
GRUPA F
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I 3 6 6 1 103 62
2. SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 5 5 2 98 74
3. LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 3 4 2 5 60 93
4. SP 3 Nysa I 3 3 1 6 66 98
Wyniki spotkań w Grupie F
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 22
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:7, 15:5)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 22
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I SP 3 Nysa I 2:0 (15:5, 15:9)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 22
Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:4, 15:6)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 22
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ SP 3 Nysa I 2:0 (15:7, 15:12)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 22
SP 3 Nysa I LKS Cisy Nałęczów/Olimp Opole Lubelskie 1:2 (15:12, 10:15, 8:11)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 22
SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki I 1:2 (15:12, 9:15, 14:16)
GRUPA G
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Trefl Gdańsk 3 6 6 0 90 37
2. SiKReT GLIWICE 3 5 4 2 70 69
3. SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 3 4 2 4 60 86
4. MKS "TRUSO" ELBLĄG 3 3 0 6 64 92
Wyniki spotkań w Grupie G
1. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 23
SiKReT GLIWICE SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 2:0 (15:9, 15:8)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 23
MKS "TRUSO" ELBLĄG Trefl Gdańsk 0:2 (7:15, 9:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 23
MKS "TRUSO" ELBLĄG SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 0:2 (14:16, 12:15)
4. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 23
SiKReT GLIWICE Trefl Gdańsk 0:2 (4:15, 5:15)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 23
Trefl Gdańsk SSP1/UKS BRONEK KOSZALIN 2:0 (15:8, 15:4)
6. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 23
SiKReT GLIWICE MKS "TRUSO" ELBLĄG 2:0 (16:14, 15:8)
GRUPA H
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKPS LUBIN 3 6 6 0 90 50
2. SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 3 5 4 3 86 74
3. AKS RZESZÓW 3 4 3 5 86 109
4. PKS PIAST PONIEC 3 3 1 6 73 102
Wyniki spotkań w Grupie H
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 24
UKPS LUBIN AKS RZESZÓW 2:0 (15:9, 15:7)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 24
PKS PIAST PONIEC SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 0:2 (6:15, 10:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 24
PKS PIAST PONIEC AKS RZESZÓW 1:2 (18:16, 13:15, 9:11)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 24
UKPS LUBIN SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 2:0 (15:7, 15:10)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 24
SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki AKS RZESZÓW 2:1 (13:15, 15:6, 11:7)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 24
UKPS LUBIN PKS PIAST PONIEC 2:0 (15:8, 15:9)
GRUPA A
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MKS Bzura Ozorków 3 6 6 0 90 46
2. ENEA Energetyk Poznań 3 5 4 4 89 88
3. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ 3 4 3 4 70 85
4. Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 3 3 1 6 69 99
Wyniki spotkań w Grupie A
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 21
MKS Bzura Ozorków ENEA Energetyk Poznań 2:0 (15:8, 15:9)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 21
Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ 0:2 (9:15, 13:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 21
Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk ENEA Energetyk Poznań 1:2 (15:13, 12:15, 2:11)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 21
MKS Bzura Ozorków UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ 2:0 (15:6, 15:5)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 21
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "DWÓJKA" MILICZ ENEA Energetyk Poznań 1:2 (15:7, 9:15, 5:11)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 21
MKS Bzura Ozorków Uczniowski Klub Sportowy Trójka Leżajsk 2:0 (15:6, 15:12)
GRUPA B
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 3 6 6 1 99 62
2. UKS ISKRA WARSZAWA 3 5 5 3 97 91
3. Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 3 4 3 4 87 95
4. G.A MKS GRYF SZCZECINEK 3 3 0 6 56 91
Wyniki spotkań w Grupie B
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 22
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 2:0 (15:9, 15:8)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 22
G.A MKS GRYF SZCZECINEK UKS ISKRA WARSZAWA 0:2 (6:15, 7:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 22
G.A MKS GRYF SZCZECINEK Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 0:2 (14:16, 13:15)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 22
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański UKS ISKRA WARSZAWA 2:1 (13:15, 15:8, 11:6)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 22
UKS ISKRA WARSZAWA Integracyjny Klub Sportowy ATAK/Kaemka Elbląg 2:1 (17:15, 10:15, 11:9)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 22
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański G.A MKS GRYF SZCZECINEK 2:0 (15:11, 15:5)
GRUPA C
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MUKS 15 Białystok 3 6 6 0 90 42
2. UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 3 5 4 4 97 100
3. SMS Sparta AGH Kraków 3 4 3 5 88 104
4. Akademia Młodego Siatkarza Opole 3 3 2 6 77 106
Wyniki spotkań w Grupie C
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 23
Akademia Młodego Siatkarza Opole MUKS 15 Białystok 0:2 (7:15, 7:15)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 23
UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie SMS Sparta AGH Kraków 2:1 (13:15, 15:8, 16:14)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 23
UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie MUKS 15 Białystok 0:2 (10:15, 6:15)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 23
Akademia Młodego Siatkarza Opole SMS Sparta AGH Kraków 1:2 (10:15, 15:13, 5:11)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 23
SMS Sparta AGH Kraków MUKS 15 Białystok 0:2 (9:15, 3:15)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 23
Akademia Młodego Siatkarza Opole UKS Tempo/Olimp Opole Lubelskie 1:2 (14:16, 15:10, 4:11)
GRUPA D
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 6 0 92 50
2. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 3 5 4 4 94 105
3. UMKS MOS Wola Warszawa 3 4 3 4 91 90
4. TS KOSET 3 3 1 6 64 96
Wyniki spotkań w Grupie D
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 24
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 2:0 (15:7, 15:9)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 24
TS KOSET UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 (7:15, 9:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 24
TS KOSET Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 1:2 (15:10, 12:15, 9:11)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 24
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (15:7, 17:15)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 24
UMKS MOS Wola Warszawa Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin 1:2 (15:12, 11:15, 13:15)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 24
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel TS KOSET 2:0 (15:6, 15:6)