ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 29-30
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 18
UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 0:2 (12:15, 10:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 31-32
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 18
SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski ECO AZS UNI Opole II 0:2 (6:15, 8:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 13-14
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 20
Enea Energetyk Poznań UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:1 (15:9, 5:15, 15:13)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 15-16
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 20
MKS MOS Wrocław UKS Zatoka 95 Puck 2:1 (11:15, 15:12, 20:18)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 5-6
1. 2021-08-28, 11:30:00
Arena, boisko nr 19
Sparta Warszawa Polonez Wyszków SL Salos Staniątki 2:0 (17:15, 17:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 7-8
1. 2021-08-28, 11:00:00
Arena, boisko nr 19
Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków UKS Czwórka Giżycko 0:2 (10:15, 7:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 21-22
1. 2021-08-28, 11:30:00
Mala, boisko nr 17
SP31/KS Pałac Bydgoszcz UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 0:2 (13:15, 13:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 23-24
1. 2021-08-28, 11:00:00
Mala, boisko nr 17
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów UKS Ares Nowa Sól I 0:2 (7:15, 14:16)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 25-26
1. 2021-08-28, 12:30:00
Mala, boisko nr 18
STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (15:17, 7:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 27-28
1. 2021-08-28, 01:00:00
Mala, boisko nr 18
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (12:15, 10:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 9-10
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 20
MOSM TYCHY I Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 0:2 (14:16, 12:15)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 11-12
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 20
ECO AZS UNI Opole I UKS Lider Rokietnica 2:0 (15:13, 18:16)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 1-2
1. 2021-08-28, 12:30:00
Arena, boisko nr 19
UKS Atena Warszawa UKS "Wieża" Radków 2:1 (15:8, 11:15, 11:4)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 3-4
1. 2021-08-28, 12:00:00
Arena, boisko nr 19
KS Prądniczanka Kraków Klub Sportowy STAL Grudziądz 1:2 (15:8, 6:15, 8:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 17-18
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź GLKS NADARZYN 1:2 (15:5, 14:16, 5:11)
Wyniki spotkań w Grupie o miejsca 19-20
1. 2021-08-28, 12:00:00
Mala, boisko nr 17
STS Sandecja Nowy Sącz JKS SMS JASTRZĘBIE 1:2 (15:13, 15:17, 9:11)


ETAP FINAŁOWY

Wyniki spotkań w Grupie 1-4
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 19
KS Prądniczanka Kraków UKS "Wieża" Radków 0:2 (12:15, 11:15)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 19
Klub Sportowy STAL Grudziądz UKS Atena Warszawa 0:2 (15:17, 5:15)
Wyniki spotkań w Grupie 5-8
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 19
SL Salos Staniątki Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 2:0 (15:12, 18:16)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 19
UKS Czwórka Giżycko Sparta Warszawa Polonez Wyszków 0:2 (10:15, 12:15)
Wyniki spotkań w Grupie 9-12
1. 2021-08-28, 10:00:00
Arena, boisko nr 20
MOSM TYCHY I ECO AZS UNI Opole I 2:1 (10:15, 15:13, 11:6)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Arena, boisko nr 20
UKS Lider Rokietnica Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 0:2 (10:15, 8:15)
Wyniki spotkań w Grupie 13-16
1. 2021-08-28, 09:00:00
Arena, boisko nr 20
UKS Zatoka 95 Puck Enea Energetyk Poznań 0:2 (7:15, 6:15)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Arena, boisko nr 20
MKS MOS Wrocław UKS Lider Konstantynów Łódzki 0:2 (14:16, 7:15)
Wyniki spotkań w Grupie 17-20
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź STS Sandecja Nowy Sącz 2:1 (9:15, 15:13, 11:7)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN JKS SMS JASTRZĘBIE 2:0 (15:12, 15:11)
Wyniki spotkań w Grupie 21-24
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 17
SP31/KS Pałac Bydgoszcz Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 2:1 (15:11, 13:15, 11:8)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 17
UKS Ares Nowa Sól I UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 0:2 (9:15, 7:15)
Wyniki spotkań w Grupie 25-28
1. 2021-08-28, 10:00:00
Mala, boisko nr 18
Karpaty MOSiR Krosno STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 0:2 (4:15, 7:15)
2. 2021-08-28, 10:30:00
Mala, boisko nr 18
SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (11:15, 10:15)
Wyniki spotkań w Grupie 29-32
1. 2021-08-28, 09:00:00
Mala, boisko nr 18
SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 1:2 (9:15, 15:13, 5:11)
2. 2021-08-28, 09:30:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany ECO AZS UNI Opole II 2:0 (15:11, 15:10)


ETAP 3

GRUPA P
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. KS Prądniczanka Kraków 3 6 6 1 101 76
2. Klub Sportowy STAL Grudziądz 3 5 5 2 97 78
3. SL Salos Staniątki 3 4 2 5 76 94
4. UKS Czwórka Giżycko 3 3 1 6 71 97
Wyniki spotkań w Grupie P
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 17
UKS Czwórka Giżycko KS Prądniczanka Kraków 0:2 (12:15, 10:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 17
SL Salos Staniątki Klub Sportowy STAL Grudziądz 0:2 (12:15, 10:15)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 17
SL Salos Staniątki KS Prądniczanka Kraków 0:2 (10:15, 7:15)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 17
UKS Czwórka Giżycko Klub Sportowy STAL Grudziądz 0:2 (7:15, 8:15)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 17
Klub Sportowy STAL Grudziądz KS Prądniczanka Kraków 1:2 (15:13, 11:15, 11:13)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 17
UKS Czwórka Giżycko SL Salos Staniątki 1:2 (15:11, 10:15, 9:11)
GRUPA R
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Atena Warszawa 3 6 6 0 90 64
2. UKS "Wieża" Radków 3 5 4 4 98 91
3. Sparta Warszawa Polonez Wyszków 3 4 3 5 88 99
4. Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 3 3 2 6 83 105
Wyniki spotkań w Grupie R
1. 2021-08-27, 12:00:00
Mala, boisko nr 18
Sparta Warszawa Polonez Wyszków UKS Atena Warszawa 0:2 (9:15, 12:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Mala, boisko nr 18
UKS "Wieża" Radków Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 2:1 (15:8, 13:15, 11:7)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Mala, boisko nr 18
UKS "Wieża" Radków UKS Atena Warszawa 0:2 (13:15, 10:15)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Mala, boisko nr 18
Sparta Warszawa Polonez Wyszków Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 2:1 (15:13, 10:15, 11:5)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Mala, boisko nr 18
Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków UKS Atena Warszawa 0:2 (10:15, 10:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Mala, boisko nr 18
Sparta Warszawa Polonez Wyszków UKS "Wieża" Radków 1:2 (7:15, 15:10, 9:11)
GRUPA S
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MOSM TYCHY I 3 6 6 1 99 77
2. UKS Lider Rokietnica 3 5 4 3 97 86
3. UKS Zatoka 95 Puck 3 4 3 4 81 88
4. MKS MOS Wrocław 3 3 1 6 78 104
Wyniki spotkań w Grupie S
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 19
UKS Zatoka 95 Puck UKS Lider Rokietnica 0:2 (4:15, 11:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 19
MOSM TYCHY I MKS MOS Wrocław 2:0 (15:10, 15:8)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 19
MOSM TYCHY I UKS Lider Rokietnica 2:0 (15:13, 15:10)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 19
UKS Zatoka 95 Puck MKS MOS Wrocław 2:0 (15:8, 15:11)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 19
MKS MOS Wrocław UKS Lider Rokietnica 1:2 (12:15, 15:13, 14:16)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 19
UKS Zatoka 95 Puck MOSM TYCHY I 1:2 (14:16, 15:12, 7:11)
GRUPA T
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 3 5 5 2 91 80
2. ECO AZS UNI Opole I 3 5 4 3 95 89
3. UKS Lider Konstantynów Łódzki 3 5 4 3 89 84
4. Enea Energetyk Poznań 3 3 1 6 80 102
Wyniki spotkań w Grupie T
1. 2021-08-27, 12:00:00
Arena, boisko nr 20
ECO AZS UNI Opole I Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 0:2 (10:15, 13:15)
2. 2021-08-27, 12:30:00
Arena, boisko nr 20
UKS Lider Konstantynów Łódzki Enea Energetyk Poznań 2:0 (15:11, 15:12)
3. 2021-08-27, 13:00:00
Arena, boisko nr 20
UKS Lider Konstantynów Łódzki Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 2:1 (15:13, 12:15, 11:3)
4. 2021-08-27, 13:30:00
Arena, boisko nr 20
ECO AZS UNI Opole I Enea Energetyk Poznań 2:1 (15:11, 13:15, 14:12)
5. 2021-08-27, 14:00:00
Arena, boisko nr 20
Enea Energetyk Poznań Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 0:2 (12:15, 7:15)
6. 2021-08-27, 14:30:00
Arena, boisko nr 20
ECO AZS UNI Opole I UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:0 (15:8, 15:13)
GRUPA U
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 3 6 6 2 97 87
2. GLKS NADARZYN 3 5 5 3 106 87
3. SP31/KS Pałac Bydgoszcz 3 4 4 5 90 108
4. UKS Ares Nowa Sól I 3 3 1 6 82 93
Wyniki spotkań w Grupie U
1. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN SP31/KS Pałac Bydgoszcz 2:1 (15:6, 14:16, 11:7)
2. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:13, 15:10)
3. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź SP31/KS Pałac Bydgoszcz 2:1 (7:15, 15:11, 11:2)
4. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN UKS Ares Nowa Sól I 2:0 (15:11, 15:13)
5. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 17
UKS Ares Nowa Sól I SP31/KS Pałac Bydgoszcz 1:2 (15:6, 10:15, 10:12)
6. 2021-08-27, 18:00:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 1:2 (13:15, 15:8, 8:11)
GRUPA W
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. JKS SMS JASTRZĘBIE 3 5 5 2 95 72
2. STS Sandecja Nowy Sącz 3 5 4 2 83 73
3. UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 3 5 4 4 86 101
4. Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 3 3 1 6 79 97
Wyniki spotkań w Grupie W
1. 2021-08-27, 15:30:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów JKS SMS JASTRZĘBIE 0:2 (6:15, 12:15)
2. 2021-08-27, 16:00:00
Mala, boisko nr 18
STS Sandecja Nowy Sącz UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 2:0 (15:3, 16:14)
3. 2021-08-27, 16:30:00
Mala, boisko nr 18
STS Sandecja Nowy Sącz JKS SMS JASTRZĘBIE 0:2 (7:15, 15:17)
4. 2021-08-27, 17:00:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 1:2 (13:15, 15:11, 9:11)
5. 2021-08-27, 17:30:00
Mala, boisko nr 18
UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin JKS SMS JASTRZĘBIE 2:1 (6:15, 15:10, 11:8)
6. 2021-08-27, 18:00:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów STS Sandecja Nowy Sącz 0:2 (12:15, 12:15)
GRUPA Y
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Karpaty MOSiR Krosno 3 6 6 1 96 60
2. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 3 5 4 3 85 75
3. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 3 4 2 4 52 84
4. Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 3 3 2 6 86 100
Wyniki spotkań w Grupie Y
1. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 19
Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 1:2 (14:16, 15:7, 5:11)
2. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 19
Karpaty MOSiR Krosno SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:4, 15:7)
3. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 19
Karpaty MOSiR Krosno SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:11, 15:10)
4. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 19
Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (12:15, 12:15)
5. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 19
SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 0:2 (3:15, 8:15)
6. 2021-08-27, 18:00:00
Arena, boisko nr 19
Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (7:15, 15:10, 6:11)
GRUPA Z
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MOSiR Bielsk Podlaski 3 6 6 0 90 40
2. STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 3 5 4 3 84 61
3. ECO AZS UNI Opole II 3 4 3 4 84 70
4. UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 3 3 0 6 3 90
Wyniki spotkań w Grupie Z
1. 2021-08-27, 15:30:00
Arena, boisko nr 20
STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (8:15, 7:15)
2. 2021-08-27, 16:00:00
Arena, boisko nr 20
UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA ECO AZS UNI Opole II 0:2 (1:15, 0:15)
3. 2021-08-27, 16:30:00
Arena, boisko nr 20
UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (1:15, 0:15)
4. 2021-08-27, 17:00:00
Arena, boisko nr 20
STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO ECO AZS UNI Opole II 2:1 (15:8, 13:15, 11:7)
5. 2021-08-27, 17:30:00
Arena, boisko nr 20
ECO AZS UNI Opole II MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (11:15, 13:15)
6. 2021-08-27, 18:00:00
Arena, boisko nr 20
STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:1, 15:0)


ETAP 2

GRUPA I
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Czwórka Giżycko 3 5 4 2 82 75
2. Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 3 5 4 3 90 84
3. UKS Zatoka 95 Puck 3 4 3 4 85 90
4. Enea Energetyk Poznań 3 4 3 5 92 100
Wyniki spotkań w Grupie I
1. 2021-08-26, 18:15:00
Mala, boisko nr 17
UKS Zatoka 95 Puck Enea Energetyk Poznań 1:2 (15:10, 10:15, 8:11)
2. 2021-08-26, 18:15:00
Mala, boisko nr 18
Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków UKS Czwórka Giżycko 2:0 (15:13, 15:8)
3. 2021-08-26, 18:45:00
Mala, boisko nr 17
UKS Zatoka 95 Puck UKS Czwórka Giżycko 0:2 (10:15, 12:15)
4. 2021-08-26, 18:45:00
Mala, boisko nr 18
Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków Enea Energetyk Poznań 2:1 (15:13, 10:15, 11:5)
5. 2021-08-26, 19:15:00
Mala, boisko nr 17
UKS Zatoka 95 Puck Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 2:0 (15:12, 15:12)
6. 2021-08-26, 19:15:00
Mala, boisko nr 18
UKS Czwórka Giżycko Enea Energetyk Poznań 2:0 (16:14, 15:9)
GRUPA J
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Sparta Warszawa Polonez Wyszków 3 6 6 1 100 69
2. Klub Sportowy STAL Grudziądz 3 5 5 3 99 97
3. ECO AZS UNI Opole I 3 4 2 4 71 82
4. MKS MOS Wrocław 3 3 1 6 76 98
Wyniki spotkań w Grupie J
1. 2021-08-26, 18:15:00
Arena, boisko nr 19
Klub Sportowy STAL Grudziądz ECO AZS UNI Opole I 2:0 (15:12, 15:11)
2. 2021-08-26, 18:15:00
Arena, boisko nr 20
Sparta Warszawa Polonez Wyszków MKS MOS Wrocław 2:0 (15:9, 15:11)
3. 2021-08-26, 18:45:00
Arena, boisko nr 19
Klub Sportowy STAL Grudziądz MKS MOS Wrocław 2:1 (15:11, 12:15, 11:8)
4. 2021-08-26, 18:45:00
Arena, boisko nr 20
Sparta Warszawa Polonez Wyszków ECO AZS UNI Opole I 2:0 (15:12, 15:6)
5. 2021-08-26, 19:15:00
Arena, boisko nr 19
Klub Sportowy STAL Grudziądz Sparta Warszawa Polonez Wyszków 1:2 (16:14, 12:15, 3:11)
6. 2021-08-26, 19:15:00
Arena, boisko nr 20
MKS MOS Wrocław ECO AZS UNI Opole I 0:2 (10:15, 12:15)
GRUPA K
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS "Wieża" Radków 3 6 6 1 104 82
2. KS Prądniczanka Kraków 3 5 5 2 97 76
3. UKS Lider Konstantynów Łódzki 3 4 2 5 90 105
4. UKS Lider Rokietnica 3 3 1 6 77 105
Wyniki spotkań w Grupie K
1. 2021-08-26, 19:45:00
Mala, boisko nr 17
UKS "Wieża" Radków KS Prądniczanka Kraków 2:1 (12:15, 16:14, 11:8)
2. 2021-08-26, 19:45:00
Mala, boisko nr 18
UKS Lider Konstantynów Łódzki UKS Lider Rokietnica 2:1 (19:17, 15:17, 11:6)
3. 2021-08-26, 20:15:00
Mala, boisko nr 17
UKS "Wieża" Radków UKS Lider Rokietnica 2:0 (15:8, 15:9)
4. 2021-08-26, 20:15:00
Mala, boisko nr 18
UKS Lider Konstantynów Łódzki KS Prądniczanka Kraków 0:2 (13:15, 4:15)
5. 2021-08-26, 20:45:00
Mala, boisko nr 17
UKS "Wieża" Radków UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:0 (15:10, 20:18)
6. 2021-08-26, 20:45:00
Mala, boisko nr 18
UKS Lider Rokietnica KS Prądniczanka Kraków 0:2 (12:15, 8:15)
GRUPA L
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. SL Salos Staniątki 3 5 5 2 94 74
2. UKS Atena Warszawa 3 5 4 3 89 76
3. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 3 4 3 5 83 95
4. MOSM TYCHY I 3 4 3 5 81 102
Wyniki spotkań w Grupie L
1. 2021-08-26, 19:45:00
Arena, boisko nr 19
UKS Atena Warszawa Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 2:1 (6:15, 15:7, 11:9)
2. 2021-08-26, 19:45:00
Arena, boisko nr 20
MOSM TYCHY I SL Salos Staniątki 2:1 (15:9, 8:15, 11:9)
3. 2021-08-26, 20:15:00
Arena, boisko nr 19
UKS Atena Warszawa SL Salos Staniątki 0:2 (13:15, 14:16)
4. 2021-08-26, 20:15:00
Arena, boisko nr 20
MOSM TYCHY I Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 1:2 (10:15, 15:13, 8:11)
5. 2021-08-26, 20:45:00
Arena, boisko nr 19
UKS Atena Warszawa MOSM TYCHY I 2:0 (15:8, 15:6)
6. 2021-08-26, 20:45:00
Arena, boisko nr 20
SL Salos Staniątki Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 2:0 (15:6, 15:7)
GRUPA Ł
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. GLKS NADARZYN 3 6 6 0 90 42
2. UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 3 5 4 2 79 69
3. Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 3 4 2 5 63 95
4. ECO AZS UNI Opole II 3 3 1 6 72 98
Wyniki spotkań w Grupie Ł
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 2:0 (15:5, 15:1)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 17
UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin ECO AZS UNI Opole II 2:0 (15:9, 15:11)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 17
UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 2:0 (15:9, 15:10)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN ECO AZS UNI Opole II 2:0 (15:9, 15:8)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 17
ECO AZS UNI Opole II Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 1:2 (15:12, 12:15, 8:11)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 17
GLKS NADARZYN UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 2:0 (15:10, 15:9)
GRUPA M
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 3 5 5 3 112 91
2. UKS Ares Nowa Sól I 3 5 5 3 109 89
3. STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 3 5 5 4 113 113
4. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 3 3 1 6 58 99
Wyniki spotkań w Grupie M
1. 2021-08-27, 09:00:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:8, 15:5)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Mala, boisko nr 18
UKS Ares Nowa Sól I STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 1:2 (15:10, 13:15, 10:12)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Mala, boisko nr 18
UKS Ares Nowa Sól I SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:8, 15:5)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 2:1 (15:9, 17:19, 11:9)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Mala, boisko nr 18
STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (13:15, 15:8, 11:9)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Mala, boisko nr 18
Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów UKS Ares Nowa Sól I 1:2 (17:15, 13:15, 9:11)
GRUPA N
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. STS Sandecja Nowy Sącz 3 6 6 1 97 65
2. SP31/KS Pałac Bydgoszcz 3 5 4 2 76 66
3. UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 3 4 2 5 74 101
4. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 3 3 2 6 97 112
Wyniki spotkań w Grupie N
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 19
SP31/KS Pałac Bydgoszcz SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (19:17, 15:8)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 19
STS Sandecja Nowy Sącz UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:9, 15:13)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 19
STS Sandecja Nowy Sącz SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:1 (11:15, 15:10, 11:6)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 19
SP31/KS Pałac Bydgoszcz UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:6, 15:5)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 19
UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:1 (15:13, 11:15, 15:13)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 19
SP31/KS Pałac Bydgoszcz STS Sandecja Nowy Sącz 0:2 (3:15, 9:15)
GRUPA O
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 3 6 6 1 97 68
2. JKS SMS JASTRZĘBIE 3 4 4 4 97 98
3. Karpaty MOSiR Krosno 3 4 2 4 72 83
4. MOSiR Bielsk Podlaski 3 4 2 5 77 94
Wyniki spotkań w Grupie O
1. 2021-08-27, 09:00:00
Arena, boisko nr 20
Karpaty MOSiR Krosno MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (15:11, 15:12)
2. 2021-08-27, 09:30:00
Arena, boisko nr 20
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź JKS SMS JASTRZĘBIE 2:1 (15:10, 11:15, 11:8)
3. 2021-08-27, 10:00:00
Arena, boisko nr 20
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (15:11, 15:7)
4. 2021-08-27, 10:30:00
Arena, boisko nr 20
Karpaty MOSiR Krosno JKS SMS JASTRZĘBIE 0:2 (12:15, 13:15)
5. 2021-08-27, 11:00:00
Arena, boisko nr 20
JKS SMS JASTRZĘBIE MOSiR Bielsk Podlaski 1:2 (15:10, 11:15, 8:11)
6. 2021-08-27, 11:30:00
Arena, boisko nr 20
Karpaty MOSiR Krosno UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 0:2 (6:15, 11:15)


ETAP 1

GRUPA E
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Zatoka 95 Puck 3 5 5 2 93 75
2. ECO AZS UNI Opole I 3 5 4 2 77 74
3. UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź 3 5 4 4 105 106
4. Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 3 3 1 6 81 101
Wyniki spotkań w Grupie E
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 2:1 (10:15, 16:14, 15:13)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 17
ECO AZS UNI Opole I UKS Zatoka 95 Puck 0:2 (10:15, 6:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 17
ECO AZS UNI Opole I Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 2:0 (15:7, 15:11)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź UKS Zatoka 95 Puck 2:1 (15:11, 12:15, 11:7)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 17
UKS Zatoka 95 Puck Uczniowski Klub Sportowy Zaleszany 2:0 (15:11, 15:10)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 17
UMKS Tuszyn - UKS Volley 34 Łódź ECO AZS UNI Opole I 0:2 (12:15, 14:16)
GRUPA F
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Klub Sportowy STAL Grudziądz 3 5 5 2 96 66
2. UKS Czwórka Giżycko 3 5 4 2 80 66
3. STS Sandecja Nowy Sącz 3 5 4 3 98 78
4. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 3 3 0 6 26 90
Wyniki spotkań w Grupie F
1. 2021-08-26, 09:00:00
Mała, boisko nr 18
Klub Sportowy STAL Grudziądz SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:2, 15:7)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Mała, boisko nr 18
UKS Czwórka Giżycko STS Sandecja Nowy Sącz 2:0 (15:12, 18:16)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Mała, boisko nr 18
UKS Czwórka Giżycko SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:5, 15:3)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Mała, boisko nr 18
Klub Sportowy STAL Grudziądz STS Sandecja Nowy Sącz 1:2 (12:15, 16:14, 8:11)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Mała, boisko nr 18
STS Sandecja Nowy Sącz SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (15:4, 15:5)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Mała, boisko nr 18
Klub Sportowy STAL Grudziądz UKS Czwórka Giżycko 2:0 (15:11, 15:6)
GRUPA G
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Sparta Warszawa Polonez Wyszków 3 6 6 1 99 66
2. Enea Energetyk Poznań 3 5 4 3 88 82
3. UKS Ares Nowa Sól I 3 4 3 4 77 82
4. SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 3 3 1 6 66 100
Wyniki spotkań w Grupie G
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 19
Enea Energetyk Poznań SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:9, 16:14)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 19
UKS Ares Nowa Sól I Sparta Warszawa Polonez Wyszków 0:2 (11:15, 7:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 19
UKS Ares Nowa Sól I SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:5, 15:8)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 19
Enea Energetyk Poznań Sparta Warszawa Polonez Wyszków 0:2 (8:15, 10:15)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 19
Sparta Warszawa Polonez Wyszków SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA 2:1 (15:10, 13:15, 11:5)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 19
Enea Energetyk Poznań UKS Ares Nowa Sól I 2:1 (13:15, 15:9, 11:5)
GRUPA H
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 3 5 5 2 93 71
2. MKS MOS Wrocław 3 5 4 3 85 87
3. UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin 3 4 3 5 90 98
4. MOSiR Bielsk Podlaski 3 4 2 4 78 90
Wyniki spotkań w Grupie H
1. 2021-08-26, 09:00:00
Arena, boisko nr 20
UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin MKS MOS Wrocław 1:2 (15:9, 10:15, 5:11)
2. 2021-08-26, 09:30:00
Arena, boisko nr 20
MOSiR Bielsk Podlaski Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 0:2 (12:15, 9:15)
3. 2021-08-26, 10:00:00
Arena, boisko nr 20
MOSiR Bielsk Podlaski MKS MOS Wrocław 0:2 (10:15, 17:19)
4. 2021-08-26, 10:30:00
Arena, boisko nr 20
UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków 2:1 (8:15, 15:9, 11:9)
5. 2021-08-26, 11:00:00
Arena, boisko nr 20
Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków MKS MOS Wrocław 2:0 (15:12, 15:4)
6. 2021-08-26, 11:30:00
Arena, boisko nr 20
UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Volley 71 Szczecin MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (13:15, 13:15)
GRUPA A
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS "Wieża" Radków 3 5 5 3 94 79
2. SL Salos Staniątki 3 5 4 4 87 91
3. JKS SMS JASTRZĘBIE 3 4 4 5 99 103
4. GLKS NADARZYN 3 4 4 5 93 100
Wyniki spotkań w Grupie A
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 17
JKS SMS JASTRZĘBIE GLKS NADARZYN 2:1 (15:11, 9:15, 11:5)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 17
UKS "Wieża" Radków SL Salos Staniątki 2:0 (15:8, 15:6)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 17
UKS "Wieża" Radków GLKS NADARZYN 1:2 (7:15, 15:7, 5:11)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 17
JKS SMS JASTRZĘBIE SL Salos Staniątki 1:2 (15:9, 11:15, 6:11)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 17
SL Salos Staniątki GLKS NADARZYN 2:1 (15:10, 12:15, 11:4)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 17
JKS SMS JASTRZĘBIE UKS "Wieża" Radków 1:2 (15:11, 10:15, 7:11)
GRUPA B
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Atena Warszawa 3 6 6 1 98 56
2. UKS Lider Rokietnica 3 5 4 3 78 82
3. Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 3 4 4 5 98 105
4. UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 3 3 1 6 67 98
Wyniki spotkań w Grupie B
1. 2021-08-26, 12:00:00
Mała, boisko nr 18
UKS Atena Warszawa Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 2:1 (15:12, 12:15, 11:3)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Mała, boisko nr 18
UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA UKS Lider Rokietnica 0:2 (15:17, 5:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Mała, boisko nr 18
UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 1:2 (15:10, 8:15, 7:11)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Mała, boisko nr 18
UKS Atena Warszawa UKS Lider Rokietnica 2:0 (15:5, 15:4)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Mała, boisko nr 18
UKS Lider Rokietnica Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów 2:1 (15:10, 11:15, 11:7)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Mała, boisko nr 18
UKS Atena Warszawa UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA 2:0 (15:9, 15:8)
GRUPA C
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. MOSM TYCHY I 3 5 5 2 92 85
2. KS Prądniczanka Kraków 3 5 5 3 107 86
3. SP31/KS Pałac Bydgoszcz 3 5 4 4 100 91
4. STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 3 3 1 6 63 100
Wyniki spotkań w Grupie C
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 19
KS Prądniczanka Kraków STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 2:0 (15:11, 15:9)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 19
MOSM TYCHY I SP31/KS Pałac Bydgoszcz 2:0 (15:13, 15:13)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 19
MOSM TYCHY I STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 2:0 (15:6, 15:13)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 19
KS Prądniczanka Kraków SP31/KS Pałac Bydgoszcz 1:2 (12:15, 15:7, 10:12)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 19
SP31/KS Pałac Bydgoszcz STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ SPARTA BRANIEWO 2:1 (15:4, 14:16, 11:4)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 19
KS Prądniczanka Kraków MOSM TYCHY I 2:1 (14:16, 15:11, 11:5)
GRUPA D
Miejsce Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - Pkt + Pkt -
1. UKS Lider Konstantynów Łódzki 3 6 6 1 99 58
2. Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" 3 5 5 2 94 81
3. Karpaty MOSiR Krosno 3 4 2 4 62 77
4. ECO AZS UNI Opole II 3 3 0 6 51 90
Wyniki spotkań w Grupie D
1. 2021-08-26, 12:00:00
Arena, boisko nr 20
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" ECO AZS UNI Opole II 2:0 (15:13, 15:8)
2. 2021-08-26, 12:30:00
Arena, boisko nr 20
Karpaty MOSiR Krosno UKS Lider Konstantynów Łódzki 0:2 (5:15, 6:15)
3. 2021-08-26, 13:00:00
Arena, boisko nr 20
Karpaty MOSiR Krosno ECO AZS UNI Opole II 2:0 (15:11, 15:6)
4. 2021-08-26, 13:30:00
Arena, boisko nr 20
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" UKS Lider Konstantynów Łódzki 1:2 (13:15, 15:13, 6:11)
5. 2021-08-26, 14:00:00
Arena, boisko nr 20
UKS Lider Konstantynów Łódzki ECO AZS UNI Opole II 2:0 (15:7, 15:6)
6. 2021-08-26, 14:30:00
Arena, boisko nr 20
Uczniowski Klub Sportowy "Jasieniak" Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (15:10, 15:11)